Nákupní košík
0
 

VINTAGE V6MR HDX - elektrická kytara Stratocaster Jimmy Hendrix

 
VINTAGE V6MR HDX
 
 
VINTAGE V6MR HDX
 
(s DPH)

12 290 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

dnes

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
     
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací: 800 888 448

 
Na začátku byl požadavek Thomase Bluga, který chtěl skvěle vypadající kytaru jako měl Hendrix, ale se snímači v klasické pozici a tělem, na které je zvyklý ze svého Stratocastera 61. Pouze hlava zůstala Jimmy "reverzní". Tak vznikl Vintage V6MRHDX.

Vintage V6MRHDX má tělo z olše, krk Hard Maple + Rosewood, rádius 7 1/2", 21 pražců. Vše je klasika ... až na speciální push push přepínač "BUKKA", který zapíná speciální cívku pro snížení brumu a podporuje plnější zvuk.


Veškerý hardware je pravý Wilkinson, včetně tří vintage-voiced single coil snímačů s patinou krytů jako ze slonoviny. Thomase Bluga oblíbený „Bukka“ spínač - push / push – který omezuje šum a jemně mění tón kytary k hutnějšímu humbucker.


Je to zdařilý relic, navíc nádhernou kresbou, kterou vytvořil, německý výtvarník Daniel Hahn pro Summer Of Love. Toto je nevšední kytara, která se hned tak nevidí


"Chtěl jsem mít kytaru, která vypadá dobře – jako Hendrixova, ale se vším, co je na mém signature Vintage V6MRTBG," říká evropská kytarová celebrita Thomas Blug. "A mělo by to hrát jako kytary, které jsou osazené podle standardů. Podle požadavků Thomase byla tato kytara pak upravena podle jeho vysoce ceněného Fender , kytary obsahuje stejné kvalitní specifikace jako jeho ceněné Fender '61 Stratocaster seriál numer 60966.

V6MRHDX specifikace :

Tělo: Olše

Krk: hard maple - tvrdý javor - šroubovaný

Hmatník: 7 1 / 2 "Rosewood

Pražce: 21

Ladící mechaniky: Wilkinson ® Deluxe WJ55D EZ-Lok ™

Vibrato: Wilkinson ® WVCD

Menzura: 25,5 "/ 648 mm

Snímače: Wilkinson ® single coil x 3 – vintage aged ivory

Wilkinson WVS + WVSM RW / RP + WHCC

Specialita: (push / push-hum)

Ovládání: 1x volume, 2x tone, 5-ti polohový přepínač

Scratchplate: 3-vrstvý

Hardware: Nikl
Související zboží naleznete v těchto kategoriích: Kytarové ladičky , Stojany na kytary , Kytarová komba tranzistorová , Samostatné efekty , Struny .010" , Struny .011"

Související zboží:

Odkaz na stránky výrobce VINTAGE.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VINTAGENěco o výrobci:
Značka Vintage® spolu s dalšími značkami jako jsou Encore, Fret-King™ Santos Martinez patří anglické společnosti John Hornby Skewes (JHS), která působí na celosvětovém trhu od roku 1965. Není tedy žádným nováčkem. Má distributorskou síť ve více než 30 zemích a zastupuje více než 50 značek.
Značky Vintage a Fret King jsou úzce spojeny se jménem Trev Wilkinson. Asi každý muzikant slyšel vedle značek Gotoh, Shaller právě i Wilkinson. Wilkinson je duchovním „otcem“ a výrobcem snímačů, ladících mechanik, kobylek ....... Spojení Gotoh-Wilkinson představuje prémiovou značku kvality. Na vývoji kytar se mimo Trev Wilkinsona podílel např. i Thomas Blug (model V6MRTBG), Geoff Whitehorn (AV6HGW), ROBBIE GLADWELL (model AV6PRG).
Značka Vintage je dlouhodobě kladně hodnocena pro nadstandardní poměr kvalita/cena. Ať již se jedná o použité materiály nebo kvalitu zpracování. O tom svědčí i mnoho uživatelů z řada profesionálních kytaristů.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 300 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :