Nákupní košík
0
 

VOX AC 30 C2 WB - kytarové kombo v barvě White Bronco, limitovaná edice, repro Celestion Creamback

 
VOX AC 30 C2 WB
 
 
VOX AC 30 C2 WB
 
VOX AC 30 C2 WB
 
VOX AC 30 C2 WB
 
VOX AC 30 C2 WB
 
(s DPH)

26 471 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Celolampové kombo AC30C2 v barevném provedení White Bronco, 30 Wattů, 2x 12“ Celestion.

 

Díky sofistikovanému designu kombinovanému s odvážností barevných provedení byly custom barevné variace oblíbené již od samotných počátků značky VOX. Nyní vám představujeme dvě nové barvy: vintage krémovou a elegantní fialovou. Tyto barvy bezvadně ladí s textilní mřížkou a buďte si jisti, že na pódiu budou nepřehlédnutelné – ideální aparát pro kytaristy, kteří hledají originalitu.

 

AC30C2-CM je osazen reproduktory Celestion G12M-65 Creamback, které se začali k velké potěše mnoha kytaristů opět vyrábět a přinesli tak oživení zvuku klasického rocku poloviny šedesátých let. Evoluce tónu VOX Custom série nabízí dva zvukové kanály: Normal a Top-Boost. Každý kanál je vybaven vlastním ovladačem hlasitosti, a Top Boost nabízí navíc vysoce interaktivní ovladače výšek a basů. Tohle silné zdvojení kanálů nabízí množství zvukotvorných možností, které umožní vybrat si klasický zvuk, který bude jen váš vlastní.

 

Oba kanály jsou napojeny na Tone Cut a hlasitost v sekci Master. Tone Cut pracuje už spíše se zesilovací sekcí než s předzesilovací a umožňuje další kreslení tónu. Master Volume pracuje ve shodě s ovladači hlasitosti jednotlivých sekcí, takže vytváří ideální stupeň hlasitosti. Vyvážením Master Volume a hlasitostmi jednotlivých sekcí získáte jak krásný čistý tón, tak vysoce zkreslený tón. Zvuk v pohybu Zvuk Custom série můžete zjemnit pomocí klasického efektu VOX Tremolo. Nastavitelná je jak rychlost tak šírka tremola, prostě si nastavíte zvuk, jaký chcete. Na všech aparátech Custom série je i teplý Spring Reverb, AC30C2 a AC30C2X mají ještě v Reverb sekci další ovládání tónu.

 

Ke všem aparátům Custom série lze připojit footswitch VOX VFS2, kterým můžete vypínat a zapínat Reverb a Tremolo při hře. AC30C2 a AC30C2X také obsahují efektovou smyčku, abyste mohli zakomponovat váš oblíbený efekt do svého zvuku. Bypass potom vypne celou smyčku z výsledného okruhu.

 

Výkonová sekce

Všechna komba Custom série mají v předzesilovači tři lampy 12AX7. AC30C2 a AC30C2X používají 4 lampy EL84 k výkonu 30 Watt. AC30C2 používá dva reproduktory 12“ Celestion G12M Greenback, AC30C2X používá dva reproduktory 12“ Celestion Alnico Blues. Dvě lampy EL84 v AC15C1 dosahují výkonu 15 Watt a jdou do jednoho reproduktoru 12“ Celestion G12M Greenback. Všechny aparáty mají přepínatelný (8 / 16 Ohm) výstup na externí reproduktor, tento výstup vypne vestavěné reproduktory. Druhý výstupní jack dovolí dodat 16 Ohm externí reproduktor, který bude hrát společně s těmi vestavěnými a zvuk tak bude plnější. Custom série mají v předzesilovači tři lampy 12AX7. AC30C2 a AC30C2X používají 4 lampy EL84 k výkonu 30 Watt. AC30C2 používá dva reproduktory 12“ Celestion G12M Greenback, AC30C2X používá dva reproduktory 12“ Celestion Alnico Blues.

 

Dvě lampy EL84 v AC15C1 dosahují výkonu 15Watt a jdou do jednoho reproduktoru 12“ Celestion G12M Greenback. Všechny aparáty mají přepínatelný (8 / 16 Ohm) výstup na externí reproduktor, tento výstup vypne vestavěné reproduktory. Druhý výstupní jack dovolí dodat 16 Ohm externí reproduktor, který bude hrát společně s těmi vestavěnými a zvuk tak bude plnější.


Odkaz na stránky výrobce VOX.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VOXNěco o výrobci:
Vox je významná britská firma, zabývající se výrobou kytar a kytarových aparatur.
Firma byla založena už po druhé světové válce v anglickém Kentu. Zakladatelem byl Thomas Walter Jennings. Firma se zabývala výrobou varhan. V roce 1958 začala vyrábět i kytarové aparatury. První a nejvýznamnější aparatura nesla název Vox AC15 a spolu se silnější verzí AC30 se stala nejen symbolem této firmy, ale i symbolem zvuku první poloviny 60. let.
Firma prosperovala do chvíle, kdy ji Thomas Walter Jennings prodal. Až do roku 1992, něž ji koupil japonský Korg, měla firma velké problémy. Teprve od té chvíle se zase podařilo vrátit Voxu jeho dávné postavení a význam.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :