Nákupní košík
0
 

VOX AC 30 VR - kytarové kombo

 
VOX AC 30 VR
 
 
VOX AC 30 VR
 
VOX AC 30 VR
 
(s DPH)

14 490 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací: 800 888 448

 
30W hybridní kombo. Valve Reactor lampový obvod, dva kanály, 2x 12" Celestion VX12 repro. Lampový a tranzistorový, vintage a moderní, čistý a zkreslený – nová VR řada komb má všechno.

Využitím osvědčeného a oblíbeného obvodu VOX Valve Reactor (VR) AC30VR nabízí rozmanitou zvukovou paletu autentického zvuku v jediném zesilovači.


Sloučením tradičních prvků designu VOX, pokročilého předzesilovače a výkonného lampového obvodu 12AX7 Valve Reactor, jsme vytvořili první hybridní kombo, hodné jména AC30.

Jedinečná hybridní technologie VOX kombinuje solid-state prvky a lampy.
Obvod VOX Valve Reactor obsahuje skutečnou lampu 12AX7 s dvojitou triodou.
Zachovává vzhled, pocit i zvukový charakter klasického komba VOX AC30.
Dělený panel a analogový předzesilovač nabízí dva kanály (Normal a Overdrive) pro širokou paletu zvuků.
Overdrive kanál se dvěma režimy (OD1/OD2) nabízí na výběr zvuky v rozsahu od blues po agresivní zvuk, s vysokým gainem.
Tradiční kanál Normal dodává přehledný a čistý zvuk, ideální pro použití s externím efektovým procesorem.
Vestavěný Reverb dodává hloubku a prostorovost vašemu zvuku.
Volitelný nožní spínač umožňuje přepínat Reverb a kanály.


VOX Valve Reactor nabízí jedinečný vzhled hybridního komba.

Hybridní kytarová komba zpravidla využívají vakuové lampy v sekci předzesilovače a v sekci výkonového zesilovače integrované obvody nebo polovodičové prvky. Díky dnešním technologiím je možné tvarovat ideální zvuk již ve stadiu předzesilovače, a to i bez lamp, jak je vidět u mnoha skvěle provedených, kompaktních efektových jednotek na dnešním trhu. Zůstává však složitou otázkou, jak získat příjemný a hutný distortion – a pocit zvukového tlaku, který je skutečně esencí zvuku kytary – bez zapojení lampy v sekci výkonového zesilovače. Právě kvůli tomu je AC30VR i AC15VR vybaven obvodem Valve Reactor, osvědčeného v modelingu kytarových komb VOX Valvetronix a ToneLab multiefektových procesorů. Valve reactor obsahuje lampu 12AX7 s dvojitou triodou ve stupni zesilovače, kde tvaruje signál a vytváří veškerou interakci a harmonický obsah celolampových zesilovačů.


Vzhled a zvuková kvalita legendárního komba VOX AC30

AC30 je legendou nejen mezi komby VOX, ale vůbec mezi všemi kytarovými zesilovači přes půl století! AC30VR a AC15VR se může pochlubit značkou a designem VOX, mezi něž patří typická mřížka a typické knoby v retro stylu. Obě komba dbají na tradici AC30 také z hlediska zvukové kvality. AC30VR dokonce nabízí důvěrně známý knob "TONE CUT", který určuje zvuk AC30. Tato nová komba usnadňují dosažitelnost skvělého zážitku s AC30.


Stylovost

Design je ve vintage stylu. AC30VR nabízí dva různé kanály – Normal a Overdrive – Overdrive kanál má vlastní Gain. Navíc je tu ještě Style knoflík, který dodává zvuku dvě různé příchutě.


Oba kanály přinášejí zcela odlišné spektrum zvuku

Kanál Normal vytváří specifický, krystalicky čistý zvuk VOX a dokáže také vyrobit jasný, nezabarvený zvuk, skvěle vhodný pro následný multi-efekt nebo stomp boxy. Overdrive kanál nabízí dvě volby. První - OD1, má přirozený vintage charakter, ideální pro typické blues. OD2, na druhou stranu, na vás vybafne agresivnějším zkreslením s vysokým gainem, které je vynikající pro dnešní moderní hraní. Na druhou stranu, univerzální řada VR umožňuje vypracovat zvuk, který je známý a autentický, pro vás jedinečný.


Ovládání

AC30VR je vybaveno dvěma zakázkovými 12” Celestion reproduktory a výkon tohoto komba dosahuje 30Watt. Normal kanál nabízí potenciometry Bass a Treble, společně s jedním knoflíkem Volume. Do Overdrive kanálu je přidány knoflíky Gain a Middle pro lepší výslednou barvu zvuku. V sekci Master je náš unikátní okruh Tone Cut, který slouží k zjemnění vysokých frekvencí. Jsou tu i potenciometry Master Reverb a Master Volume.


Zadní panel

Zadní panel komba AC30VR obsahuje jack pro externí 8 ohm reprobednu. Použití externího kabinetu vypne vestavěné reproduktory. Je tu také jack pro VOX VFS2A duální footswitch, který nabízí nožní přepínání kanálů a zapínání a vypínání reverbu.


Ovládání bez rukou

Použijete-li volitelný nožní spínač VFS2A, můžete přepínat kanály a za/vypínat vestavěný Reverb – což se hodí pro živé hraní.
Druh:na elektrickou kytaru
Výkon (W):30W
Typ zesilovače:Tranzistorový s lampou v předzesilovači
Počet kanálů:2
Počet vstupů:1
Počet reproduktorů:2
Velikost reproduktorů:12"
Reverb:Digitální
Chorus:Ne
Digitální efekty:Ne
Vstup pro footswitch:Ano
Footswitch v ceně:Ne
Sluchátkový výstup:Ne
Jiné výstupy:na externí box
Váha:23kg
Rozměry:702 x 265 x 556mm
Související zboží:

Odkaz na stránky výrobce VOX.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VOXNěco o výrobci:
Vox je významná britská firma, zabývající se výrobou kytar a kytarových aparatur.
Firma byla založena už po druhé světové válce v anglickém Kentu. Zakladatelem byl Thomas Walter Jennings. Firma se zabývala výrobou varhan. V roce 1958 začala vyrábět i kytarové aparatury. První a nejvýznamnější aparatura nesla název Vox AC15 a spolu se silnější verzí AC30 se stala nejen symbolem této firmy, ale i symbolem zvuku první poloviny 60. let.
Firma prosperovala do chvíle, kdy ji Thomas Walter Jennings prodal. Až do roku 1992, něž ji koupil japonský Korg, měla firma velké problémy. Teprve od té chvíle se zase podařilo vrátit Voxu jeho dávné postavení a význam.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :