Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

VOX AC30S1

Lampové kombo

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

AC30S1
Jeden kanál. Jeden reproduktor. Jeden účel.
VOX AC30 je patří neodmyslitelně k rock’n’rollu již od začátku 60. let. Jeho jedinečný a neopakovatelný zvuk nepřestává udivovat a inspirovat hráče do dnešních dnů. AC30S1 poskytuje plnohodnotný zážitek jako klasický AC30, ale jednodušším a přímočařejším způsobem. Konstrukce jeho jediného kanálu vychází z ceněného kanálu Top Boost z AC30, což je zvuk, který byl zdrojem pro spoustu z nejslavnějších rifů rockové historie. Tenhle unikátní a citlivý obvod poskytuje širokou paletu tónů od zvonivě čistých po bohaté přebuzené. AC30S1 je rovněž vybaven digitálním reverbem studiové kvality, efektovou smyčkou pro spárování s vašimi oblíbenými pedály, a také výstupem pro externí reprobox, abyste mohli kombo propojit s vaším oblíbeným kabinetem. Tenhle úplně nový AC30 reprezentuje evoluci ikonického zvuku, kombinuje v sobě legendární zvuk VOX s jednoduchým a moderním přístupem.

Top Boost kanál z legendárního AC30
Zvuk Top Boost kanálu byl zdrojem inspirace pro nespočet kytaristů od začátku šedesátých let a svou přítomností drží prst na tepu doby až do dnešních dní, na koncertech i ve studiu. AC30S1 se soustředí na jedinečný zvuk kanálu Top Boost, který je jednoduše považován za typický pro AC30. Je postaven na celolampové konstrukci se dvěma elektronkami 12AX7 v preampu a čtyřmi lampami EL84 v koncovém zesilovači, tak aby přesně reprodukoval každou nuanci zvukového charakteru kanálu Top Boost od jiskrně čistého po tlustý overdrive tón.

Rozšiřitelnost pro moderní potřeby
AC30S1 poskytuje rozšiřitelnost, která je tolik nutná pro různorodé herní styly dnešních kytaristů. Jacky send a return umožňují pohodlné zapojení externích efektů a výstup pro externí reprobox poskytuje možnost připojení externího kabinetu. Kombo má i vestavěný reverb, který simuluje pružinový reverb, čím dále rozšiřuje vaše zvukové možnosti.

AC30S1 je kombo pro každého a do každé situace
Od svého prvního uvedení na trh na začátku šedesátých let až do dnešních dní se kombo AC30 objevilo v mnoha různých formách, včetně slavného modelu se šesti vstupy, modelů s různými kombinacemi reproduktorů nebo s ručně letovanými obvody. Mezi všemi těmito modely AC30 má AC30S1 nejjednodušší konstrukci, díky které si můžete užít zvuk AC30. Je také lehčí a kompaktnější než předchozí typy AC30, tím pádem i jednodušší na transport. S AC30S1 si můžete osedlat legendární tón VOX kdykoliv a kdekoliv.

Parametry:

 • ovládání: Gain, Basy, Výšky, Reverb, Hlasitost
 • vstupy: 1 x nástrojový jack, Return jack efektové smyčky
 • výstupy: 1 x jack pro externí reprobox, Send jack efektové smyčky
 • lampy: 2 x 12AX7, 4 x EL84
 • výkon: 30W RMS (16Ω)
 • reproduktor: 1 x 12“ Celestion VX12 (16Ω)
 • rozměry (š x h x v): 658 x 265 x 550 mm
 • hmotnost: 24,5 kg
 • příslušenství: AC kabel

Odkaz na stránky výrobce VOX

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VOX

Něco o výrobci:
Vox je významná britská firma, zabývající se výrobou kytar a kytarových aparatur.
Firma byla založena už po druhé světové válce v anglickém Kentu. Zakladatelem byl Thomas Walter Jennings. Firma se zabývala výrobou varhan. V roce 1958 začala vyrábět i kytarové aparatury. První a nejvýznamnější aparatura nesla název Vox AC15 a spolu se silnější verzí AC30 se stala nejen symbolem této firmy, ale i symbolem zvuku první poloviny 60. let.
Firma prosperovala do chvíle, kdy ji Thomas Walter Jennings prodal. Až do roku 1992, něž ji koupil japonský Korg, měla firma velké problémy. Teprve od té chvíle se zase podařilo vrátit Voxu jeho dávné postavení a význam.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :