Nákupní košík
0
 

VOX Adio Air BS - baskytarové modelingové kombo a přenosné audio, 2x 25 W, USB, Bluetooth Audio / MIDI

 
VOX Adio Air BS
 
 
VOX Adio Air BS
 
(s DPH)

7 265 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

v pondělí

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Nekompromisní víceúčelový 50 W zesilovač & audio souprava pro moderní hráče

Adio představuje nový směr v oblasti modelingových zesilovačů zn. VOX, které se vyznačují špičkovými parametry a současně také nezaměnitelným vzhledem včetně charakteristické diamantové mřížky. Zvučný tón je generován zesilovačem o výkonu 50W a dále podáván dvěma 3” stereo reproduktory, realistické modely zesilovačů produkuje nejmodernější modelingová technologie. Mimoto je Adio dodáván s programem Tone Room, se kterým lze jeho možnosti dále rozvíjet.

 

U varianty Adio Air, která podporuje Bluetooth rozhraní, lze zesilovač ovládat taky bezdrátově. Můžete tak třeba editovat jednotlivé parametry zesilovače nebo na něm streamovat různé audio soubory.

 

Jedná se o skutečně multifunkční kytarový zesilovač a audio přehrávač, který se dobře uplatní jak doma, tak i ve studiu či na pódiích.

 

50 W zesilovač, jehož výkony překonávají jeho velikost

Přestože je malý a lehký, nabízí Adio velmi výkonný zesilovač s 50W stereo výstupu. Ve spojení se 2 x 3” stereo reproduktory jde o skutečně nekompromisní herní zážitek a skvělý poslech. Díky tomuto velkému výkonu je Adio skvělou volbou nejen pro domácí cvičení, ale uplatní se bez problémů také při živém vystupování.

 

Jedinečná konstrukce garantuje silný a čistý tón

Konstrukce modelu Adio přináší nejen rezonanci typickou pro kytarový/baskytarový zesilovač, ale současně taky vysokou přesnost příznačnou pro domácí audio soustavy. Díky novým koncepcím, které byly v jeho designu zapracovány, může Adio excelovat v obou těchto oblastech. K tomu je potřeba dále připočítat bass reflexovou strukturu pro zvýraznění basů nebo speciální vnitřní box, který umocňuje prostorovost zvuku stereo reproduktorů.

 

Koncepce oddělených prostor

Aby se zabránilo nežádoucím rezonancím reproskříně, je vnitřní box obsahující reproduktory kompletně oddělen od zadní ozvučné desky. Navíc je tento vnitřní box rozdělen na pravý a levý prostor, které samostatně zvýrazňují stereo efekt výsledného zvuku. Dalším opatřením je maximální redukce paralelních ploch, kterým se omezují nechtěné vibrace jež by mohly ovlivnit kvalitu zvuku.

 

Charakteristická čelní mřížka

Přední mřížka se vyznačuje nezaměnitelnou strukturou složenou z pravidelných šestiúhelníků. Maximální otevřenost přední konstrukce dále přispívá k tomu, že zvuk je čistý a přímý.

 

Bass reflexové uspořádání

Bass reflexová sekce využívá speciální komponenty, jejichž tvarování minimalizuje nechtěný šum u výstupního zvuku a navíc přispívá k posílení zvuků nízkých frekvencí.

 

Unikátní tvarování přispívá ke špičkovému poslechu

Výjimečný design modelu Adio umožňuje nasměrovat jeho reproduktory diagonálně směrem vzhůru, takže zvuk jde k vašim uším napřímo dokonce i z malé vzdálenosti. To znamená že hraní nebo poslech si můžete vychutnat v plné kvalitě vlastně kdekoliv. Redukce paralelních ploch omezuje nechtěné vibrace, které by mohly zhoršit kvalitu zvuků.

 

Integrované držátko

Díky praktickému držátku, které je integrováno do zadní strany zesilovače, Adio nejenže dobře vypadá ale současně se taky dobře přenáší.

 

Napájení bateriemi a osm hodin nepřetržitého provozu, nízká hmotnost jen 2.9 kg

Navzdory svému vysokému výkonu může Adio pracovat jen na baterie. Osm AA baterií přitom zajistí až osm hodin nepřetržitého provozu. Díky nízké hmotnosti (2.9 kg) se navíc Adio taky pohodlně přenáší. Můžete si ho tak brát všude sebou.

 

Jedinečná technologie VET (Virtual Element Technology)

Adio využívá technologii VET (Virtual Elements Technology). Na rozdíl od prosté imitace výstupního zvuku původních zesilovačů tato VET technologie věrně reprodukuje jejich jednotlivé komponenty či design obvodů. Aniž by se tak musela spoléhat na subjektivní poslech zvukových inženýrů a jejich následné zpracování zvuku, technologie VET perfektně napodobí přímo původní zařízení. Aby přitom kvalita zvuku byla co nejvyšší, využívá k tomu vysoce výkonné DSP.

 

Až 17 typů realistických modelů zesilovačů

Celkem 11 modelů zesilovačů a to nejen klasických, ale taky rockových nebo moderních. Vybrali jsme jen velmi praktické kusy, které naplno využívají potenciál kompaktního zesilovače Adio. Pokud použijete Tone Room software, můžete vybírat z celkem 17 typů modelů zesilovačů.

 

Volit můžete dále z pestré škály efektů: čtyři typy efektů jako jsou compressor a auto-wah (FX1), respektive čtyři ambientní efekty jako delay a reverb (FX2). Současně lze používat až tři efekty včetně redukce šumu. Při použití Tone Room software můžete vybírat z celkem 19 typů efektů: 11 pro FX1 a 8 pro FX2.

 

Přes Bluetooth, přes USB, Tone Room software je esencí schopností modelu Adio

K dispozici je editační program Tone Room, díky němuž si můžete vybírat z ještě širší nabídky modelů zesilovačů nebo efektů a využívat tak naplno potenciál zesilovače Adio, jehož detailní parametry a nastavení audio EQ si zde také můžete přizpůsobit. V rámci programu si můžete uložit až osm upravených modelů zesilovačů nebo efektů. Tone Room běží na různých platformách: Windows, Mac, iOS a Android.

 

Adio Air navíc podporuje Bluetooth MIDI, takže můžete jeho parametry ovládat bezdrátově.

 

Přes Bluetooth, přes AUX

Perfektní hraní anebo výborný poslech

 

Adio může perfektně fungovat taky jako audio přehrávač, kdy oceníte jeho čistý analogový zvuk. S 50W výkonu a extrémně jasným zvukem, vybalancovaným od hutných basů po pronikavé výšky, je to rozhodně poslech který stojí za to.

 

Adio Air navíc podporuje Bluetooth audio. Můžete tedy přes Bluetooth připojit počítač nebo smartphone a přehrávat pak muziku z těchto zařízení. Takže ať už hledáte kvalitní poslech hudby ve svém obýváku, přehrávání rádia v obchodě nebo třeba venku, vždy oceníte Adio a jeho vysoký výkon, kompaktní rozměry a možnost napájení bateriemi.

 

K dispozici je samozřejmě taky AUX vstup.

 

Virtuální prostorový zvuk díky Acoustage

Adio dále nabízí funkci "Acoustage" neboli virtuálně prostorový zvuk. Stačí jednoduše tuto funkci zapnout a uslyšíte, jak se stereo efekt prohloubí. Tato funkce je obzvlášť efektivní ve spojení se stereo efekty, kdy máte pocit jako byste stáli na velkém pódiu.

 

* Co znamená Acoustage (Virtual Surround Technology od zn. KORG)? Je to revoluční technologie pro prostorové rozprostření zvuku, vyvinutá zn. KORG, se kterou si můžete vytvořit unikátní akustické prostředí. Využívá pouze přední stereo reproduktory a dokáže ve výsledku generovat zajímavé třírozměrné zvuky. K tomu využívá akustickou analýzu aktuálního systému pro playback, jehož různé aspekty pak současně optimalizuje.

 

 

Další praktické funkce

 

Audio ekvalizér

Zesilovač je vybaven čtyřmi presetovými nastaveními ekvalizéru, ze kterých si můžete vybrat to nejvhodnější. Detailní nastavení každé frekvence grafického ekvalizéru můžete dále provést v programu Tone Room. Tento program lze taky využít k nastavení originálního obvodu "Bassilator", který pokrývá tóny spodních frekvencí – docílíte tak bezvadně prokreslené basy, které byste u takto malého zařízení rozhodně neočekávali. Až osm vlastních nastavení ekvalizéru si můžete také v programu Tone Room uložit.

 

Noise reduction

Redukce šumu se používá k minimalizace nechtěné šumu, který vzniká při použití high-gain zvuků. Účinnost redukce můžete nastavit v pěti krocích.

 

Automatická ladička s podporou sníženého ladění

Adio nabízí funkci ladičky, která je nezbytná pro hraní na kytaru/baskytaru. Ladička umí taky snížené ladění.

 

USB audio rozhraní

Protože je Adio vybaven USB portem, můžete k němu připojit počítač nebo tablet s programem Tone Room, případně taky můžete využít Adio jako USB audio rozhraní pro nahrávání a playback vaší hry. Tone Room software dovoluje přepínat se mezi třemi typy routování: mono/stereo nahrávání nebo re-amp.

 

Dodáváno s modelingovým software JamVOX III

Protože Adio Air BS je dodáván s programem JamVOX III, můžete si vyzkoušet funkci GXT, která umí extrahovat zvolený part z existující skladby; nebo můžete vyzkoušet funkci hudebního přehrávání která bude ve smyčce hrát zvolenou část skladby kterou se učíte (přitom lze dokonce změnit tempo. Přestože byla tato aplikace vytvořena pro kytaru, bude se s ní dobře pracovat taky baskytaristům.


Odkaz na stránky výrobce VOX.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VOXNěco o výrobci:
Vox je významná britská firma, zabývající se výrobou kytar a kytarových aparatur.
Firma byla založena už po druhé světové válce v anglickém Kentu. Zakladatelem byl Thomas Walter Jennings. Firma se zabývala výrobou varhan. V roce 1958 začala vyrábět i kytarové aparatury. První a nejvýznamnější aparatura nesla název Vox AC15 a spolu se silnější verzí AC30 se stala nejen symbolem této firmy, ale i symbolem zvuku první poloviny 60. let.
Firma prosperovala do chvíle, kdy ji Thomas Walter Jennings prodal. Až do roku 1992, něž ji koupil japonský Korg, měla firma velké problémy. Teprve od té chvíle se zase podařilo vrátit Voxu jeho dávné postavení a význam.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :