Nákupní košík
0
 

VOX Apache 1B 3U - cestovní baskytara

 
VOX Apache 1B 3U
 
 
(s DPH)

7 250 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

dnes

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Cestovní baskytara s vestavěným AC1 RhythmVOX Bass. Tvar těla Teardrop, barva 3-Tone Sunburst.

Cestovní baskytary se zabudovaným aparátem a rytmickými patterny.

Užijte si muzicírování s cestovními baskytarami APACHE kdekoliv a kdykoliv chcete!

Série cestovních kytar APACHE vzkřísila populární tvary těl VOX kytar minulosti – Teardrop a Phantom.
Teď přichází VOX s podobnou nabídkou i pro baskytaristy.
Stejně jako u kytarových modelů jsou i u baskytar čtyři barevné variace, každá z nich pečlivě navržená tak, aby ladila s jedinečným tvarem těla.

Vlastnosti APACHE baskytar:

APACHE I: klasický styl těla VOX Teardrop
APACHE II: klasický styl těla VOX Phantom
Zabudovaný zesilovač s 4" VOX reproduktorem
Spínač Bright; Volume, Tone a Gain potenciometry
66 zabudovaných rytmických patternů; Tempo a Level potenciometry
Zabudovaná ladička pro strunu E
Výstup, sluchátkový výstup a Aux vstup
4 barevné laky pro každý model
Lipové tělo; javorový krk; palisandrový hmatník
VOX Single Coil Bass snímače
Uzavřené kompaktní ladicí kolíky
Až 26 hodin s šesti (6) AA bateriemi
Balení obsahuje měkký obal a popruh
Značka VOX je v historii elektrických kytar a baskytar pravou legendou. Se svým jedinečným tvarem těla a udivující estetikou se baskytary VOX Teardrop a Phantom poprvé objevily v šedesátých letech a uhranuly muzikanty po celém světě. Dnes, po více než padesáti letech, se tyto ikonické nástroje převtělují do vzrušujících nástrojů APACHE.

K autentickému designu, který mohl vzniknout jen u VOXe, je do těchto nástrojů zabudován ještě dvoukanálový basový zesilovač, reproduktory, několik tuctů rytmických patternů a dokonce i ladička pro E strunu – všechno zabudováno uvnitř baskytary! Je to velice atraktivní volba pro všechny, kteří ocení kombinaci moderního retro vzhledu s možností hrát kdekoliv a kdykoliv. Tahle basa není určena jenom fanouškům retro nástrojů, ale i pro začátečníky a studenty, nebo pro hudebníky, kteří hledají ideální nástroj, na který mohou jednoduše cvičit doma nebo na turné. A samozřejmě je určena i pro sběratele unikátních a exotických nástrojů.

Unikátní tvary těla minulosti

V každé éře přicházel VOX s unikátními a převratnými aparáty a nástroji. V podobném duchu pokračuje VOX i v současnosti, více než padesát let po svém založení. Klasické kytary a baskytary VOX Teardrop a Phantom si vysloužily nespočet obdivovatelů a dosáhly ikonického statusu – a byly mnohokrát kopírovány. VOX se nyní rozhodl znovuobnovit slávu těchto legendárních tvarů ve zbrusu nové sérii cestovních baskytar APACHE. Baskytara APACHE I je následovníkem tvaru Teardrop, zatímco APACHE II je následovníkem tvaru Phantom. Každý model je dostupný ve čtyřech barevných variacích, které ladí s jedinečným tvarem těla.

Zabudovaný zesilovač pro hraní kdekoliv!

Zatímco je tvar těla baskytary APACHE zakotven v minulosti, vlastnosti tohoto nástroje jsou absolutně moderní. V baskytaře samotné je zabudován zesilovač a reproduktor! Aparát nabízí dvě zvukové variace – Normal a Bright. Potenciometry Gain, Tone a Master Volume zajišťují širokou paletu zvuků. 4" Vox reproduktor poskytuje plný a silný basový zvuk.

Zabudované rytmy

Nástroje APACHE jsou ideální ke hraní nejen pro to, že mají zabudovaný zesilovač a reproduktory, ale i proto, že mají v sobě zabudovány rytmickié patterny! Nejenže vás doprovázejí, když hrajete, ale jsou i ideální pro cvičení nebo rozehrání se před koncertem. Je to skvělá funkce, která podporuje inspiraci a dodává sílu vašemu hraní.

Široký výběr rytmů vám poskytne další zábavu. Vybrat si můžete jeden z deseti žánrů, včetně 8-beat, 16-beat, blues, funku, reggae a komplexních patternů v neobvyklých taktech. Každý z žánrů obsahuje 6 patternů a jeden rozšířený písničkový pattern, který je dlouhý několik taktů, což dohromady dává 66 různých patternů. Každý z nich disponuje excelentní zvukovou kvalitou s perfektním timingem, což vám umožňuje hrát, jako byste za sebou měli opravdové bicí. Tempo a hlasitost každého patternu lze nastavit jednotlivými knoby.

Pohodlné připojení

Pro tiché zkoušení je tu sluchátkový výstup. Když zapojíte sluchátka, vypne se interní reproduktor. Je tu i klasický výstup, abyste s baskytarou APACHE mohli hrát skrz klasický zesilovač. Vstup AUX IN umožňuje připojení CD přehrávače, MP3 přehrávače nebo jakýkoliv jiný externí zdroj zvuku, takže můžete jamovat se svými oblíbenými skladbami. Tyto nové baskytary APACHE vám otevírají nový svět možností, který je nedostupný s obyčejnými baskytarami. Napájení je poskytováno šesti AA bateriemi, které poskytují až 26 hodin hraní (s alkalickými bateriemi). Dodává se s měkkým pouzdrem a popruhem.


Odkaz na stránky výrobce VOX.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VOXNěco o výrobci:
Vox je významná britská firma, zabývající se výrobou kytar a kytarových aparatur.
Firma byla založena už po druhé světové válce v anglickém Kentu. Zakladatelem byl Thomas Walter Jennings. Firma se zabývala výrobou varhan. V roce 1958 začala vyrábět i kytarové aparatury. První a nejvýznamnější aparatura nesla název Vox AC15 a spolu se silnější verzí AC30 se stala nejen symbolem této firmy, ale i symbolem zvuku první poloviny 60. let.
Firma prosperovala do chvíle, kdy ji Thomas Walter Jennings prodal. Až do roku 1992, něž ji koupil japonský Korg, měla firma velké problémy. Teprve od té chvíle se zase podařilo vrátit Voxu jeho dávné postavení a význam.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :