Nákupní košík
0
 

VOX DELAY LAB - kytarový delay

 
VOX DELAY LAB
 
 
VOX DELAY LAB
 
VOX DELAY LAB
 
(s DPH)

6 190 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Nový DelayLab - dokonalý delay efekt s obrovským množstvím vlastností a možností.

Jednoduše realizuje sny každého kytaristy!

Hlavní vlastnosti:

Třicet typů delaye, od vintage typů, přes standardní až po úplné originály
Precizní modeling vintage delayů od analogových BBD zařízení až po páskové echo
Mnoho originálních delayů jako Duální delay nebo Distortion delay nabízí nové možnosti vyjádření
Stereo Looping může zachytit až 28 sekund a nabízí mnoho variací a možností
Smyčky a delaye lze zkombinovat a vytvořit tak nové vzrušující zvuky
Třicet různých přepisovatelných programů připravených k okamžitému použití
Čas zpoždění lze nastavovat po 1 milisekundových úsecích až do zpoždění 4 sekundy
Snadný přístup k nastavení mnoha parametrů umožňuje vytváření komplexních efektů
Všechny parametry lze ovládat expression pedálem (lze dokoupit)
Sync Mode umožňuje rychle a jednoduše vytvářet polyrytmické efekty
Funkce Seamless Program Change zajišťuje přirozený přechod ze zvuku do zvuku
Rozšířená funkce Bypass omezuje nárazové vypnutí efektu
Vysoce kvalitní 24-bit/48 kHz audio samplování soutěží s profesionálním zařízením
Odolná kovová schránka vydrží tvrdé zacházení na podiu
Stereo vstupy; Stereo výstupy (vše 1/4" jacky)
Vstup pro Pedálový ovladač

Delay jsou nutností pro individuální kreativitu každého kytaristy. Jejich dlouhá historie se vine jak analogovou tak digitální érou. Mnoho klasických delay efektů hrálo významnou roli v historii populární hudby. Díky nim byla nahrána spousta památných riffů, spousta skladeb a psychedelických vystoupení jak na podiu, tak ve studiu. Tyhle vyhledávané efekty – stejně jako nové delaye, které teprve čekají na svou příležitost u nastupující generace – jsou všechny uloženy v novém efektu VOX DelayLab. Tento efekt disponuje nejen 30 různými druhy delayů, ale nabízí i stereo looper, kterým lze zachytit smyčku až o 28 sekundách. Nabízí také 30 programovatelných presetů a mnoho dalších možností, to vše uloženo odolné schránky. Jednoduše ovladatelný přední panel, který má expresivní vintage vzhled, nabízí přehledné ruční ovládání mnoha různých zvuků a vlastností. Jednoduše řečeno, DelayLab nabízí takřka nekonečný potenciál, kterým nově definuje standardy efektových procesorů.

Od vintage přes standard a dál

Během let se objevilo nespočet delay efektů: páskové echo, analogové echo, digitální echo a další. Každý se lišilo nejen typem, ale i výrobcem a vnitřní strukturou. Od jedinečného zkreslení a vřelosti pásky, přes unikátní zvukovou proměnu analogového BBD obvodu až po lo-fi zvuk typický pro digitální obvody – DelayLab dokonale simuluje vybrané, historicky významné delaye, které fascinovaly plejády kytaristů všech věkových kategorií. V efektu je zabudováno ještě mnoho dalších efektů a funkcí, jako jsou pitch change, panorama a reverse. Na efektu lze nastavovat i parametry, které nešly nastavit na originálních efektech, čímž vznikají další možnosti úpravy zvuku, které jdou již za hranice pouhého modelingu.

Delay inovace

DelayLab také obsahuje nespočet praktických a originálních delay efektů, které inspirují kteréhokoliv kytaristu. Dual Delay efektivně kombinuje dva delaye; Distortion Delay přidává k delay zvuku zkreslení; Reverse Delay nastavuje poměr mezi klasickým zvukem a zvukem puštěným pozpátku; Space Delay přidává zvukový efekt smyčců a tím prohlubuje zvuk. K dispozici je neskutečné množství možností. Z kteréhokoliv efektu lze vytvořit agresivní a radikálně inovativní zvuk, stejně jako přidat tónu nečekanou hloubku.

Integrovaný stereo looper

DelayLab poskytuje přidanou hodnotu díky smyčkám, které lze kombinovat s delay efekty, a tím překonat hromadu delay efektů, které kytaristé v minulosti používali. DelayLab překračuje hranice pouhé úpravy zvuku přidáním nových kretivních vlastností – jako jsou reverse playback, spouštěný playback a expression pedálem, kterým lze ovládat různé parametry. V efektu jsou rovněž tři druhy delaye, které lze použít zároveň s looperem. Navíc lze na DelayLab nastavit časy zpoždění levého a pravého kanálu zvlášť, nebo nastavením hlasitosti smyčky pokaždé, když přidáváte další smyčku.

Třicet nastavených programů

Třicet přednastavených programů plně využívá spektra možností a parametrů DelayLab. Všechny z nich, ať již ty jednoduché nebo ty komplexní, jsou editovatelné a přepisovatelné. Jsou tu i programy, které reprodukují zvuk slavných kytaristů z konkrétních nahrávek.

Přednastavené programy:

30 typů:
Analog Delay, Saturated Delay, Stereo Analog Delay, Echo Plus, Tube Echo, Multi Head, Stereo Digital Delay, Lo-Fi Delay, Pitch Shifting Delay, Multitap Delay, Rhythmic Delay, Multitap Filter Delay, Ducking Delay, Sweep Delay, Distortion Delay, Parallel Delay, Series Delay, Dual Band Delay, Modulation Delay, Filter Delay, Phaser Delay, Cross Delay, Panning Delay, Left Center Right Delay, Space Delay, Reverb Delay, Early Reflections Delay, Reverse Stereo Delay, Reverse Analog Delay, Reverse Filter Delay.

Programy klasických skladeb: Dohromady 10 programů:

Welcome to the Jungle
Lateralus
Cliffs of Dover
Rope
Walking On The Moon
Where The Streets Have No Name
Run Like Hell
2112
Lovers in Japan
Give It Away

Intuitivní ovládání

Všechny delay efekty lze ovládat pěti knoby, což zaručuje jednoduché a intuitivní vytvoření komplexního delay zvuku. Všechny parametry lze také přiřadit k expression pedál pro realtimové ovládání při hře.

Špičkové efekty, překvapivé vlastnosti

DelayLab disponuje studiovou kvalitou garantující špičkové audio vlastnosti, včetně 24-bit/48 kHz procesingu. Inovativní Seamless Bypass a Seamless Program Change zaručuje nerušený přechod při přepnutí zvuků nebo při přepnutí na bypass. Další funkce zahrnují Sync Mode, kterým lze nastavit komplexní polyrytmický efekt, a Kill Dry, kterým lze úplně ztišit čistý zvuk. v každém ohledu dokáže DelayLab uspokojit nároky kytaristů, kteří tvrají na špičkové audio odezvě z jakéhokoliv aparátu.


Odkaz na stránky výrobce VOX.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VOXNěco o výrobci:
Vox je významná britská firma, zabývající se výrobou kytar a kytarových aparatur.
Firma byla založena už po druhé světové válce v anglickém Kentu. Zakladatelem byl Thomas Walter Jennings. Firma se zabývala výrobou varhan. V roce 1958 začala vyrábět i kytarové aparatury. První a nejvýznamnější aparatura nesla název Vox AC15 a spolu se silnější verzí AC30 se stala nejen symbolem této firmy, ale i symbolem zvuku první poloviny 60. let.
Firma prosperovala do chvíle, kdy ji Thomas Walter Jennings prodal. Až do roku 1992, něž ji koupil japonský Korg, měla firma velké problémy. Teprve od té chvíle se zase podařilo vrátit Voxu jeho dávné postavení a význam.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :