Nákupní košík
0
 

VOX DYNAMIC LOOPER - smyčkový pedálový procesor

 
VOX DYNAMIC LOOPER
 
 
VOX DYNAMIC LOOPER
 
VOX DYNAMIC LOOPER
 
(s DPH)

4 590 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
VDL-1 DYNAMIC LOOPER
Smyčkový pedálový procesor
Vytvářejte, nahrávejte a dynamicky kontrolujte smyčky v reálném čase! Nový efekt VOX Dynamic Looper poskytuje optimalizované efekty a nástroje pro vytváření hudebních smyček. To vše slibuje nové dimenze živým vystoupením!

Hlavní vlastnosti:
Loop Pedal Processor nabízející intuitivní ovládání nohama
Nekonečný nahrávací čas pro dvě nezávislé smyčky (kombinace smyček až do 90 vteřin)
Přidejte nekonečné vrstvení díky SOS nahrávacím možnostem
Loop Quantize vytváří specifické taktové fráze které se automaticky natáhnou na takt
11 přednastavených efektů rozšiřuje a utváří zvuk vašeho nástroje, zatímco hrajete a nahráváte loopy
Přednastavené efekty zahrnují simulace nástrojů jako je baskytara nebo akustická kytara
11 smyčkových efektů radikálně transformuje přehrávání smyčkových frází
100 programů (50 přednastavených, 50 uživatelských); každý nabízí nastavení pro efekty a smyčky<
Přetáčení smyček s funkcemi undo a redo
Přesamplování přidáním nového materiálu na frázi, která je právě přehrávaná, Loop efektem
Mikrofonní vstup pro vytváření smyček z jiných zdrojů, jako jsou zpěv nebo perkuse
Master Limiter udržující rovnoměrně hladiny mezi originálním zdrojem a smyčkou
Tři rejstříky – clean, delay, and fade – poskytují další možnosti pro kreativitu se smyčkami
Key Lock funkce zamkne ovládání na panelu kromě pedálůKytaristé jsou známí svou posedlostí při hledání nových zvuků a vyvíjení nových a neotřelých technik, které by překvapily a nadchly publikum. To se také odrazilo v mnoha technologických vymoženostech, které pomáhají rozvíjet jejich kreativitu. VOX Dynamic Looper je přesně ten typ produktu, který je ideální pro kytaristy hledající nové vyjadřovací možnosti. Kombinuje všestranné efekty, dvě nezávislé smyčky a intuitivní ovládání pedálem wah-stylu. Dynamic Looper umožňuje hráčům vyvíjet svůj zvuk téměř nekonečným množstvím možností. Prostě se jen zapojte a budete vytvářet takové smyčky, o jakých se vám ani nesnilo, a užívejte si úplně nový svět nových smyčkovacích technik.

Zdvojte svou kreativitu díky dvěma nezávislým smyčkám.
Dynamic Looper poskytuje dvě nezávislé smyčky, které lze zkombinovat až do délky 90 vteřin nahrávky. Každá smyčka může být navíc navrstvena nekonečným množstvím stop díky použití inovativní technologie Sound on Sound, a přitom neztrácí věrnost zvuku. Tahle dvojitá smyčka otvírá komplexní a originální techniky hry, jako je přepínání v průběhu frází o různé délce nebo skládání patternů z různých akordů. Nahrávání smyček je snadné a hladké – Dynamic Looper nabízí různé nástroje, aby vám pomohl. Auto Recording Start (automatický začátek nahrávání) čeká na vaši první notu; metronom poskytuje rytmický podklad; a funkce Loop Quantize používá tempo k vytvoření dokonale dlouhé smyčky do taktu.

Přehrávání s funkcemi undo a redo.
Postavte další smyčky a fráze díky přehrávání nového partu na již existující frázi. K vymazání posledního přehrání slouží funkce undo. Funkce redo toto odstraněné poslední přehrání vrátí zpátky! Nejenže tyhle funkce dávají možnost hladkého přehrávání, ale umožňují také sofistikované vystupování.

Pre efekty dodávají různorodost vašemu zvuku.
Jedenáct typů Pre efektů můžete, zatímco hrajete, přidat ke svému zvuku. Tyhle efekty lze nastavovat různým způsobem a každý z nich má další možnosti. Například, jeden efekt může nabídnout čistý zvuk, kompresor, vintage overdrive nebo agresivní metalové zkreslení – a mnoho dalších! Samozřejmě jsou tu i klasické efekty jako je wah nebo delay a ne tolik obvyklé, jako jsou filter, synth anebo simulátory kytary a basy. Takže s obyčejnou kytarou obsáhnete neskutečné množství dalších nástrojů.

Loop Effects radikálně transformují nahrávané fráze.
Dynamic Looper také poskytuje různé smyčkovací efekty, které mohou být použity na nahrávané fráze a přetvoří je novým a neotřelým způsobem. Je tu jedenáct typů efektů; několik variací každého efektu umožňuje vytváření originálních frází a je samozřejmě možnost použít tyto efekty, i když byla fráze již nahrána. V téhle sekci jsou zahrnuty neobvyklé efekty jako je změna ladění a zpětné přehrávání, stejně jako úplně nové efekty jako jsou Loop In Loop, Scrub a Stutter – ideální pro taneční, rytmické produkce. Smyčkovací efekty vytvářejí úplně nová arzenál zvuků, které na kytaře nikdy dřívě nebyly možné.

Performance efekty.
Zatímco hrajete, Dynamic Looper vám nabízí další možnosti, jak se hudebně prezentovat. Master Limiter nabízí jak měkké tak tvrdé nastavení. Limiter pomáhá uchovávat stejnou hladinu mezi původním signálem a nahranou smyčkou, stejně jako hladiny mezi dvěma smyčkami. Tři Stop efekty určují, jak smyčka skončí – čistě, s delayem nebo postupným ztišením.

100 programů
Dynamic Looper nabízí celkem 100 programů. Jeden program obsahuje nastavení pro jeden Pre efekt, Loop efekt a pedálové ovládání. Je tu 50 přednastavených programů, jenom je použít, které vám umožní využít možností Dynamic Looperu okamžitě. Ale můžete si také vytvořit 50 vlastních programů v uživatelské sekci, buď editací již nastaveného programu nebo nastavením úplně nového programu.

Intuitivní pedálové ovládání.
Jedna z nejdůležitějších vlastností Dynamic Looperu je ovládací pedál. Vypadá jako klasický VOX wah pedál, ale může měnit vstupní hlasitost, upravovat parametry Pre efektu nebo měnit parametry Loop efektu v reálném čase. Pedál lze použít k ovládání Pre efektu ve chvíli, kdy nahráváte, pak přepnout na ovládání Loop efektu, když přehráváte smyčku, nebo používat pedál k ovládání zvuku, zatímco hrajete. Tenhle styl ovládání zvuku je nejen pohodlný, ale je i intuitivní a velice snadno použitelný.

Resamplování k vytvoření komplexní smyčkové fráze.
Zatímco používáte Loop efekt nebo ovládací pedál k úpravě smyčky, můžete použít funkci Resampling, abyste nahráli upravenou smyčku. Resampling umožňuje vrstvení mnoha smyček a efektů, přidává spletitost nasmyčkovaných frází. Resampling může být také použit k vytvoření smyčky rozdílné délky od té původní. Kreativní a různorodé možnosti čekají jen na vás.

Další použití Pre efektu.
Ke standardnímu nástrojovému vstupu (6,25 mm nesymetrický) má Dynamic Looper navíc XLR vstup pro dynamický mikrofon. Tenhle vstup má svůj vlastní knob, kterým se nastavuje hlasitost mikrofonu. Pre efekt lze použít na nástrojový vstup, na mikrofonní, anebo také na oba zároveň. Tenhle jednoduchý nástroj před vámi odemyká další herní možnosti.

Odkaz na stránky výrobce VOX.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VOXNěco o výrobci:
Vox je významná britská firma, zabývající se výrobou kytar a kytarových aparatur.
Firma byla založena už po druhé světové válce v anglickém Kentu. Zakladatelem byl Thomas Walter Jennings. Firma se zabývala výrobou varhan. V roce 1958 začala vyrábět i kytarové aparatury. První a nejvýznamnější aparatura nesla název Vox AC15 a spolu se silnější verzí AC30 se stala nejen symbolem této firmy, ale i symbolem zvuku první poloviny 60. let.
Firma prosperovala do chvíle, kdy ji Thomas Walter Jennings prodal. Až do roku 1992, něž ji koupil japonský Korg, měla firma velké problémy. Teprve od té chvíle se zase podařilo vrátit Voxu jeho dávné postavení a význam.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :