Nákupní košík
0
 

VOX Flat 4 Boost - širokopásmový booster

 
VOX Flat 4 Boost
 
 
VOX Flat 4 Boost
 
(s DPH)

1 800 Kč

Záruka:

3 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Univerzální širokopásmový booster. Hi-Volt technologie, lampa ECC83/12AX7.Flat 4 Boost využívá nově vyvinutou technologii VOX Hi-Volt a poskytuje nejen teplý tón, jaký je očekávan od lampy, ale také důležitý cit a dynamiku.

 

Hlavní vlastnosti:

 • diskrétní obvody - výsledek neúprosné filozofie konstrukterů
 • true bypass konstrukce zajišťuje bezchybný zvuk i když je efekt je vypnutý
 • odolná die-cast konstrukce, která zajistí maximální výdrž
 • nově vyvinutá Hi-Volt technologie dovoluje lampě pracovat při 200V, a to i při napájení z baterií
 • gain umožňuje nastavit charakter zvuku
 • pozvolné nahřívání lampy zajišťuje její dlouhou životnost
 • výkonný booster pro skutečně věrný zvuk lampy
 • nezávislý mid-boost spínač

 

 

Univerzální širokopásmový booster

Tento lampový booster lze použít vedle zvýraznění celého spektra i zvlášť pro zvýraznění středů, výšek a pro overdrive. Zvýšením nastavení zisku se navíc aktivuje efekt low-cut, čímž lze dosáhnout takového overdrive, známého a populárního z dřívějších klasických zařízení. Samostatný přepínač dále umožňuje nastavit boost pro střední frekvence, což je ideální u sólových zvuků (zkušení hráči to ocení například při hraní blues). Nově vyvinutá Hi-Volt technologie u kompaktních efektů překonává všechny očekávání Technologie Hi-Volt umožňuje lampě pracovat při 200V, a to i když je napájena z baterií.

 

Díky tomu je nyní možno i u kompaktních efektů dosáhnout zvuku, který předčí vaše očekávání. Co znamená Hi-Volt? VOX přichází se zcela novou technologií lampových obvodů. Tato nová technologie se nazývá jako “Hi-Volt”, a umožňuje lampě typu 12AX7 pracovat při vysokém napětí - a to jednak při napájení z elektrické sítě, nebo i při použití šesti AA baterií. Diskrétní obvod lampy pracuje na 20V, což je stále považováno vysoké napětí oproti jiným efektům. Výsledkem je přirozený a dynamický zvuk, který je srovnatelný se zvukem lampového zesilovače. A i když jsou elektronky obvykle hodně velké, podařilo se našim inženýrům zmenšit design krabiček tak, že efektový pedál je malý a nezabere moc místa ve vašem pedálovém setu.

 

Nastavení Gain, které umožní měnit charakter vašeho zvuku Tranzistorový obvod zesilovače byl rovněž důkladně přepracován. Nově tak otočením tlačítka Gain změníte nejen amplitudu, ale i celkový charakter zvuku. Každá z pozic nastavení tohoto tlačítka tak může znamenat znatelně jiný zvuk. Napájecí obvod, který zvyšuje životnost lampy Protože lampou prochází vysoké napětí, pokud je modul zapnutý, byl přidán nový obvod zajišťující její postupné nahřívání, čímž se jednak prodlužuje životnost lampy a současně se tak předchází různým problémům při napájení z elektrické sítě.


Odkaz na stránky výrobce VOX.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VOXNěco o výrobci:
Vox je významná britská firma, zabývající se výrobou kytar a kytarových aparatur.
Firma byla založena už po druhé světové válce v anglickém Kentu. Zakladatelem byl Thomas Walter Jennings. Firma se zabývala výrobou varhan. V roce 1958 začala vyrábět i kytarové aparatury. První a nejvýznamnější aparatura nesla název Vox AC15 a spolu se silnější verzí AC30 se stala nejen symbolem této firmy, ale i symbolem zvuku první poloviny 60. let.
Firma prosperovala do chvíle, kdy ji Thomas Walter Jennings prodal. Až do roku 1992, něž ji koupil japonský Korg, měla firma velké problémy. Teprve od té chvíle se zase podařilo vrátit Voxu jeho dávné postavení a význam.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :