Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

VOX Mini Super Beetle Union Jack

lampová kytarová hlava + reprobox 1x 10"

Počet ks:
EAN: 4959112190733
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Už několik kytarových aparátů, jak od značky VOX tak i od dalších, neslo na sobě během let Union Jacka. Ale objevila se vůbec někdy tak dokonalá kombinace jako s tímto novým mini stackem? VOX Mini Superbeetle je aparát, který asi nejlépe vystihuje britského ducha v tom pravém významu, nejen díky svému nádhernému designu, ale také charakterem zvuku a své historii.

 

Jeho jedinečný vzhled z něj dělá neodolatelný kousek pro kytarové nadšence. Zachovává si všechny vlastnosti Vox Mini Superbeetle, který nadchl kytaristy všech generací po celém světě, navíc ale ochranné látkové rošty nesou vzor ikonického Union Jacku. Je to privilegium, které zachovává pouze VOX, jehož nenapodobitelný styl je vedoucí silou na scéně už od úsvitu rockové hudby. Tenhle aparát je ideální na doma i na pódium, neboť jeho vlastnosti zahrnují 50W výkonu nebo preamp vybavený vakuovou lampou nové generace Nutube.

 

Mini Superbeetle Union Jack je jedinečným výrobkem, který překračuje všechny kategorie kytarových aparátů a je ideální i pro sběratele.

 

Ikonická konstrukce VOX přetvořená pro novou generaci

Minulost se setkává s přítomností; nový VOX SuperBeetle kombinuje ikonický vzhled s dechberoucím zvukem Nutube. Okamžitě rozpoznatelné a dnes dostupné i pro novou generaci kytaristů; VOX Mini SuperBeetle. Jako by vyskočila z historických knih, tahle ikonická konstrukce VOX byla přetvořena s úplně novou analogovou technologií.

 

Malý a mocný, úplně nový VOX SuperBeetle podědil ikonický vzhled šedesátých let a přidává úplně novou analogovou technologii.

 

Zvuk, který předčí očekávání

Nutube je nová vakuová lampa, která vzešla ze spolupráce mezi KORG a Noritake Itron. Tohle zařízení snů využívá vakuovou fluorescenční technologii displeje k dosažení stejného lampového zvuku a odezvy, zatímco eliminuje problematické aspekty vakuových lamp. Tato technologie je již využívána firmou VOX a také dalšími výrobci hudebních nástrojů. Nutube je použita ve VOX Mini SuperBeetle, kde věrně reprodukuje tonální charakter legendárního aparátu Vox AC30. Jiskrný a zvonivý zvuk, který uchvacuje kytaristy již více než 50 let je stále naživu a prospívá i v tomhle novém aparátu. Navíc bylo do aparátu zabudováno i tradiční tremolo VOX. Amplitude tremola rovněž mění hloubku Nutube zkreslení, které zpestřuje zvuk, a výsledkem je tremolo, které je poháněno lampou. Rovněž je tu vestavěný digitální reverb, jež simuluje klasický pružinový reverb a dramaticky zvyšuje potenciál pro úpravu vašeho tónu. K aparátu lze připojil rovněž další reprobox a tím přidáte hlasitost ve chvíli, kdy ji potřebujete. Mini SuperBeetle není jen reprodukce klasického stacku; je to spíš přepracování koncepce aparátu, který byl updatován, aby pokryl potřeby dnešních kytaristů.

 

Aparát pro fanoušky britského rocku – ke hraní i jako dekorace

VOX se může pochlubit sofistikovaným smyslem pro design, který nedosahuje žádný jiný výrobce kytarových aparátů. Z historického hlediska neexistuje jediný kytarový aparát, který by mezi hudebními nadšenci tolik rezonoval co do zvuku i vzhledu. Během historie VOX je stack AC100, se svým chromovaným stojanem, výjimečný přesně tím, že je vzorem toho, jaký měl VOX dopad na popovou kulturu během největší vlny Britské invaze. VOX Mini SuperBeetle vyzařuje ducha tohoto zářivého historického období a je to vzácný aparát, který si užijete nejen jako hráči, ale i jako obdivovatelé designu. Je pro nás privilegium, že za sebou má více než 60 let historie VOX.

 

Specifikace:

 • vstup / výstup: vstup, 2x výstup na repro, sluchátka / linka
 • ovládání: gain, výšky, basy, reverb, tremolo, hlasitost, EQ flat / deep, ECO on / off
 • impedance: 4 / 8 / 16 Ohm
 • reproduktor: 1x 10“ Celestion Custom, max. vstup 50 W RMS / 8 Ohm
 • lampa: Nutube 6P1
 • výkon: max. 50 W RMS do 4 Ohm, 25 W RMS do 8 Ohm, 12,5 W RMS do 16 Ohm
 • odběr proudu: 3,43 A
 • efekty: digitální reverb, Nutube tremolo
 • rozměry: 323 x 150 x 596 mm
 • hmotnost: 8,7 kg
 • příslušenství: AC adaptér (DC 19V), AC kabel, reproduktorový kabel

Odkaz na stránky výrobce VOX

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VOX

Něco o výrobci:
Vox je významná britská firma, zabývající se výrobou kytar a kytarových aparatur.
Firma byla založena už po druhé světové válce v anglickém Kentu. Zakladatelem byl Thomas Walter Jennings. Firma se zabývala výrobou varhan. V roce 1958 začala vyrábět i kytarové aparatury. První a nejvýznamnější aparatura nesla název Vox AC15 a spolu se silnější verzí AC30 se stala nejen symbolem této firmy, ale i symbolem zvuku první poloviny 60. let.
Firma prosperovala do chvíle, kdy ji Thomas Walter Jennings prodal. Až do roku 1992, něž ji koupil japonský Korg, měla firma velké problémy. Teprve od té chvíle se zase podařilo vrátit Voxu jeho dávné postavení a význam.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
 • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :