Nákupní košík
0
 

VOX MVX 150 C1 - hybridní kytarové kombo

 
VOX MVX 150 C1
 
 
VOX MVX 150 C1
 
VOX MVX 150 C1
 
VOX MVX 150 C1
 
(s DPH)

25 990 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Uběhly zhruba dva roky od představení elektronky Nutube. A zatímco jsme zachovali zásadní strukturu vakuové lampy, eliminovali jsme některé problematické aspekty klasických elektronek, a nakonec jsme uspěli a vytvořili zařízení snů, které je kompaktní, nespotřebuje tolik energie a má velkou životnost. Tohle úžasné zařízení již bylo využito v malém zesilovači MV50, stejně jako v další různých nástrojích. Série MVX150 je dosavadním vrcholem této technologie. Aby bylo naplno využito potenciálu Nutube, je tu tahle lampa použita v preampu i v koncové sekci. Nově vyvinutý koncový zesilovač využívá technologii NuPower a dosahuje zvukové kvality a neuvěřitelný výkon, který překonává klasické lampové aparáty. Dvoukanálová konstrukce pokrývá pestrou paletu zvuků od čistých po high gain a vše mezi nimi. MVX150 má také užitečné funkcionality jako výstup WET ONLY pro vestavěný reverb nebo efektovou smyčku. Kombo MVX150C1 je navíc vybaveno reproduktorem Celestion Redback, který se vyrábí v Británii, a který zabírá velké frekvenční rozpětí a dokáže zvládnout velký výkon MVX150.Série MVX150 reprezentuje nový vrchol mezi zesilovači, takový, který vyzývá na souboj již zavedené koncepty velkých lampových aparátů a drahých boutiquových značek.

 

Hlavní vlastnosti:

 • 150 W Nutube zesilovač s vakuovou lampou nové generace Nutube v preampu i koncové sekci
 • nově vyvinutá technologie koncového zesilovače NuPower destiluje výhody klasických koncových zesilovačů
 • dvoukanálová konstrukce poskytuje pestrou škálu tónů, od úplně čistých po moderní hi gain
 • každý kanál je vybaven EQ, stejně jako dalšími módy, které poskytují spoustu zvukových možností
 • preamp sekce každého kanálu je vybavena potenciometrem pro nastavení napětí
 • kvalitní vestavěný reverb
 • výstup WET ONLY umožňuje snadno nastavit zkreslený a čistý aparát
 • linkový výstup s emulací umožňuje realistický zvuk aparátu pro nahrávání přes linku
 • elegantní plochý design reprezentuje novou éru lampových aparátů
 • nejnižší hmotnost ve svě třídě, vynikající přenositelnost
 • není potřeba náročná údržba, která je nutná u klasických lampových aparátů
 • kombo MVX 150 C1 je vybaveno v Británii vyráběným reproduktorem Celestion Redback
 • kabinet BC112 150 je ideálním doplňkem zesilovače MVX 150H
 • samostatně dokoupitelný footswitch umožňuje přepínání kanálů a spínání reverbu nebo efektů

 

První světový lampový aparát s elektronkami Nutube v preampu i v koncové sekci

MVX 150 představuje opravdovou výzvu pro klasické koncepty lampových aparátů; elektronka Nutube je jak v preampu tak v koncové sekci a poskytuje tlustý a vřelý zvuk, který je tak charakteristický pro lampy. Důkladnou pozornost jsme věnovali nejen Nutube, ale také každému aspektu analogové konstrukce všech obvodů. A jako bonus, není potřeba se zabývat údržbou, jako třeba výměnou lamp, která je obvyklá pro klasické lampové aparáty.

 

Co je to Nutube?

Nutube je nová vakuová elektronka, která byla vyvinuta v KORG Corporation ve spolupráci s Noritake Itron Corporation, jako aplikace technologie vakuového fluorescenčního displeje. Jako klasická vakuová lampa, i Nutube má anodovou strukturu mřížkových vláken, a funguje jako kompletní triodová lampa. Poskytuje stejně bohaté harmonické tóny a odezvu, která je charakteristická pro klasické lampové aparáty.

 

Koncová sekce využívá technologii NuPower

Koncová sekce aparátu patří k nejdůležitějším faktorům, které ovlivňují jedinečnou odezvu a hratelnost lampových aparátů. VOX vždy věnoval pečlivou pozornost konstrukci koncové sekce, například obvodu Valve Reactor. U série MVX 150 začal VOX používat nově vyvinutou technologii NuPower, která naplno využívá potenciál Nutube zvuku a také poskytuje výhody klasických lampových a solid state aparátů. Lampový koncový zesilovač je klíčem k udivující dynamice, zatímco solid state konec má zase výhodu ve stabilitě, širokých frekvencích a velkém výkonu. Konstrukce NuPower využívá výhod obou a spojuje je v jedné nadupané a citlivé koncové sekci, která podtrhne váš herní styl.

 

Co je to NuPower?

NuPower je technologie koncového zesilovače, která kombinuje Nutube se solid state aparátem, kdy využívá výhod obou. Stejně jako koncová sekce klasického lampového aparátu je i Nutube v push-pull konfiguraci a dynamická odezva reproduktoru je detekována a posílána zpět do předchozí fáze obvodu. To potom generuje koncové lampové zkreslení a změnu dynamické frekvenční odezvy a poskytuje tak pravý lampový zvuk s jeho živou a dynamickou odezvou. Navíc, protože tento aparát vlastní širokou frekvenční odezvu typickou pro solid state zesilovače, dokáže poskytnout vše od širokopásmového čistého zvuku s dokonale čistými výškami až po high gain zvuk s nenapodobitelnými basy. Další velká výhoda NuPower je ta, že zaručuje stabilní fungování v jakémkoli prostředí, aniž by potřebovala údržbu, kterou vyžadují konvenční lampové aparáty.

 

Ovládání, které umožňuje všestranné nastavení zvuku od čistého po high gain, od vintage po ten nejmodernější

Série MVX 150 disponuje dvoukanálovou koncepcí, díky níž dosáhnete na pestrou paletu zvuků. Vedle EQ sekce má kanál 1 módy Clean / Crunch, Bright a Fat. Kanál 2 má možnosti Rhythm/Lead, Bright, Fat a Mid-Shift. Jsou tu i ovladače Presence a Resonance, díky nimž lze nastavit ultra vysoké a ultra nízké frekvence. Nejen, že si můžete nastavit ikonické kytarové zvuky minulosti, ale můžete také neobyčejně vytvarovat svůj vlastní zvuk díky novým možnostem. Na Nutube lze u každého kanálu preampu nastavit napětí a tím ovládat odezvu a charakter zvuku, což vám opět rozšiřuje možnosti úpravy zvuku od vintage po moderní.

 

Zahrnuje praktické funkce jako efektovou smyčku nebo výstup Wet Only

Série MVX 150 poskytuje spoustu dalších prvků, jako je efektová smyčka, která umožňuje přepínat mezi paralelním a sériovým zapojením. Stejně jako u série Valvetronix lze díky ovládání výstupního výkonu nastavit hladinu v šesti fázích, vše při zachování hlasitosti a zkreslení. Je tu také výstup Wet Output, který vám umožňuje jednoduše nastavit zkreslený a čistý aparát přidání dalšího reproboxu. V tomto nastavení bude MVX 150 posílat do klasického kabinetu pouze čistý signál a skrz Wet Only výstup půjde jen signál zkreslený efektovou smyčkou nebo vestavěným reverbem. Díky této funkci lze snadno vytvořit tentýž čistý / zkreslený systém jako profesionálové, ale použijete jen jeden zesilovač a nemusíte využívat dva oddělené zesilovače nebo nějaké složité zapojování.MVX 150 také poskytuje emulovaný linkový výstup, který je užitečný nejen při živých vystoupeních, ale také v nahrávacím studiu. Tento výstup emuluje zvuk mikrofonem snímaného kabinetu, takže je snadné nahrávat s realistickým zvukem aparátu, i když používáte jen linku.

 

MVX 150 C1 je vybaveno britským reproduktorem Celestion Redback

Kombo MVX 150 C1 využívá v Británii vyrobený reproduktor Celestion Redback, aby kombo využilo všechny přednosti celolampového Nutube zvuku a 150 W výkonu. I když je kombo osazeno jen jedním 12“ reproduktorem, je to vysokovýkonový reproduktor, který zvládne výkon 150 W a je speciální konstrukce, která je vyrobena speciálně pro MVX 150 C1.

 

Rafinovaný design, který je předvojem nové éry lampových aparátů

Navzdory tomu, že jsou vybaveny madlem na horní straně, jsou tyto zesilovače ploché konstrukce. Elegantní vzhled je doplněn modře podsvíceným předním panelem, kterým dodává konečný dotek rafinovanému designu, který žene lampové zesilovače do nové éry.

 

Footswitch pro přepínání kanálů nebo zapínání a vypínání efektů

Také můžete použít samostatně prodávaný footswitch, kterým lze přepínat kanály, vypínat a zapínat reverb nebo vypínat a zapínat efektovou smyčku. Lze to také použít k přepínání mezi Master 1 a Master 2 a okamžitě tak přepínat výstupní hlasitost. Lze připojit dva footswitche a tak plynule přepínat mezi doprovodným zvukem a sólem, což je přínosné především pro koncertní vystoupení.

 

Technická specifikace:

 • vstupy a výstupy: Input, Send, Return, Emulated Line Out, Speaker Output, Wet Only Speaker Output, External
 • výkon: 150 W RMS do 4 Ohmů, 75 W RMS do 8 Ohmů, 32,5 W RMS do 16 Ohmů
 • reproduktor: 1x 12“ Celestion G12H-150 Redback 4 Ohm
 • příkon: max. 300 W
 • rozměry: 520 x 260 x 535 mm
 • hmotnost: 19,4 kg
 • dodává se s napájecím kabelem
 • příslušenství (prodávané samostatně): VFS2A footswitch

Odkaz na stránky výrobce VOX.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VOXNěco o výrobci:
Vox je významná britská firma, zabývající se výrobou kytar a kytarových aparatur.
Firma byla založena už po druhé světové válce v anglickém Kentu. Zakladatelem byl Thomas Walter Jennings. Firma se zabývala výrobou varhan. V roce 1958 začala vyrábět i kytarové aparatury. První a nejvýznamnější aparatura nesla název Vox AC15 a spolu se silnější verzí AC30 se stala nejen symbolem této firmy, ale i symbolem zvuku první poloviny 60. let.
Firma prosperovala do chvíle, kdy ji Thomas Walter Jennings prodal. Až do roku 1992, něž ji koupil japonský Korg, měla firma velké problémy. Teprve od té chvíle se zase podařilo vrátit Voxu jeho dávné postavení a význam.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 95 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :