Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

VOX TB 35 C2

celolampové kombo

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Přednosti aparátu:

Zapojení navržené legendárním konstruktérem Tony Brunem
Americký vintage lampový zvuk
Celolampová konstrukce
Lampový reverb
Kvalitní pružinový reverb tank
Macho mód s ovládáním z footswitche
Bass Boost
Master Volume bypass spínač
Konstrukce kabinetu z březové dýhy
Celestion G12-65 reproduktor(y)
Špičkové zakázkové transformátory
Lampy 12AX7/ECC83 (x 3) v předzesilovači
Lampy 12AT7 (x 1) + 12AX7 (x 1) v reverbu
6V6 (x 4) koncové lampy
Výkon 35W RMS
Footswitch
Kvalitní protiprachový obal
O Tony Brunovi:
Tony Bruno je respektovaný a vyhledávaný americký konstruktér zesilovačů. Během své pozoruhodné kariéry postavil Tony přes tisíc zesilovačů a aparátů, z nichž jsou některé považovány za aparáty s nejlepším zvukem na světě. Tony Bruno navíc není pro VOX nikým neznámým. Dlouhá léta se přátelí s pracovníky našeho vývojového střediska. Tonyho znalosti konstrukce malých aparátů již v minulosti mnohokrát pomohly ve vývoji aparátů VOX. Podílel se na různých projektech od 90-tých let, včetně aparátů Hand Wired AC30, VOX Night Train a aparátů Custom Series.

Příběh aparátu VOX/Tony Bruno
Po zavedení úzké spolupráce mezi s Tony Brunem se ve firmě VOX rozhodli, že je načase začít spolupracovat na plný úvazek a navrhnout obvod, který by mohl jít do výroby – skloubením kvalit vývojového oddělení VOX R&D a Tony Bruna. Takže díky kombinaci Tonyho znalostí a zkušeností s vintage a zakázkovými aparáty a možností vývojového týmu VOX R&D jsme se vydali do neprobádaných vod nových zvukových možností...

Nejdříve Tony osobně postavil a zkonstruoval prototyp, který by splňoval jeho náročné požadavky. Tenhle aparát se pak stal měřítkem, podle kterého jsme poměřovali vše při vyvíjejícím se projektu. Po počátečním proměření a vyhodnocení, jsme ve vývojovém oddělení VOX R&Dvyrobili repliku pomocí PCB konstrukce, místo Tonyho ručního pájení. Pak jsme Tonymu dali tento nový vzor a umožnili mu dodat aparátu další možnosti podle libosti. Po mnoha opravdu detailních zvukových zkouškách s Tonym jsme se dobrali výsledku a shodli jsme se, že nejenže jsme dosáhli stejné zvukové kvality, jakou má originál, ale že máme v aparátu vlastnosti a možnosti, které by nebyly možné bez dlouhodobého a nákladného vývoje. Tyto aparáty (TB35C1 a TB35C2) jsou výsledkem spolupráce VOX R&D a Tony Bruna.

VOX aparát pro hráče, kteří preferují Americký zvuk
Navzdory svému britskému odkazu VOX, mají aparáty TB35C1 a TB35C2 americký "feel" – díky vlivu a konstrukci Tony Bruna. Celolampové šasi obsahuje čtveřici koncových lamp 6V6, známých pro své hladké a čisté výšky, krémové středy, mocné basy a pro bohatý zvukový "průlom", když je na ně použitý overdrive. Předzesilovač obsahuje tři lampy 12AX7 a další lampa 12AX7, spárovaná s lampou 12AT7, pohání reverb. Dohromady vytvářejí výrazný zvuk, známý fanouškům amerického blues a country. Jednokanálový preamp nabízí High i Low vstupy, k úpravě zvuku jsou tu potenciometry Volume, Bass, Middle a Treble. U obou modelů jsou k dispozici jacky pro externí reprobox nebo přídavný kabinet. Oba aparáty jsou vybaveny reproduktory Celestion G12-65 a vše je uloženo v pevných kabinetech z březové dýhy.

Uživatelsky přívětivé vlastnosti
Tonyho konstrukce TB35C1 a TB35C2 zahrnují i mnoho unikátních konstrukčních prvků, které znásobují uspokojení hráčů v jakékoliv situaci.

Macho spínač:
Macho spínač poskytuje zesílení středů a celkovou vstupní hlasitost. Tenhle úplně nový, Tony Brunem speciálně navržený mód, je pro ty hráče, kteří chtějí, aby jejich aparát zněl čistě a organicky. Který jim ale umožní sólovat s opravdu dunivým rachotem, aniž by museli přidávat další pedál! Je spínatelný během hraní. Navíc ho mohou mít hráči zapnutý neustále a tím dosáhnout na radikálně odlišný zvuk.

Bass Boost:
Bass Boost dělá přesně to, co napovídá název – zesiluje basy! Zapnutím Bass Boost zvýšíte vřelost a kulatost spodků vycházejících z nástroje. Tohle nastavení je ideální pro bohatý, plný zvuk.

Master Volume bypass:
Přidáním ovládání Master Volume se umožní aparátům TB35C1 a TB35C2 dosáhnout plného zvuku na různých úrovních hlasitosti. Pro opravdové puristy je tu ale jedna lahůdka – Master Volume bypass spínač odstraní Master Volume úplně z obvodu a tím poskytuje přímý a čistý high-gain tón a umožňuje využít naplno možnosti aparátu.

Lampový reverb
Hráči, kteří upřednostňují nezaměnitelný zvuk pružinového reverbu z 60. let nebudou zklamáni. Každý z aparátů je vybaven lampovým reverbem s pružinovým tankem. Tahle celolampová konstrukce funguje díky zakázkovému transformátoru a vysoce kvalitnímu tanku pružinového reverbu , jehož zvuk se pohybuje od jemného třpytu po dlouhé doznívání Surf stylu – a všeho mezi těmito dvěma body. A samozřejmě všude cítíte lampový zvuk.

Odkaz na stránky výrobce VOX

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VOX

Něco o výrobci:
Vox je významná britská firma, zabývající se výrobou kytar a kytarových aparatur.
Firma byla založena už po druhé světové válce v anglickém Kentu. Zakladatelem byl Thomas Walter Jennings. Firma se zabývala výrobou varhan. V roce 1958 začala vyrábět i kytarové aparatury. První a nejvýznamnější aparatura nesla název Vox AC15 a spolu se silnější verzí AC30 se stala nejen symbolem této firmy, ale i symbolem zvuku první poloviny 60. let.
Firma prosperovala do chvíle, kdy ji Thomas Walter Jennings prodal. Až do roku 1992, něž ji koupil japonský Korg, měla firma velké problémy. Teprve od té chvíle se zase podařilo vrátit Voxu jeho dávné postavení a význam.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :