Nákupní košík
0
 

VOX VSS 1 BK - elektrická modelingová kytara Starstream Type 1 Black, černý rám s polomatným černým tělem

 
VOX VSS 1 BK
 
 
(s DPH)

20 290 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 790 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 890 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Modelingová elektrická kytara s inovativním trojrozměrným rámem ze série Starstream. Nástroj disponuje elektronickým systémem Areos-D, který používá k modelování zvuků elektrické kytary magnetické snímače. Systém dále disponuje 27 zvuky (9 bank x 3) a 6 uživatelskými programy (2 banky x 3). Zvuky syntezátorů reagují dynamicky na vibrato a pick attack.

 

Tělo kytary je vyrobeno z mangového dřeva. Krk s profilem "C", jehož rádius je 310 mm, je vyroben z javorového dřeva. Kytara disponuje palisandrovým hmatníkem s 22 Medium jumbo pražci. Délka menzury je 638 mm a šířka nultého pražce 43 mm.

 

Kytara disponuje dvojicí VOX XLM Piezo snímačů a 2-polohovým Fulcrum tremolem. Zvuk se nastavuje pomocí třípólového přepínače modelů, Group selektoru, tlačítek Volume, Tone, Drive / Reverb, Power, FX (efekt) / Cancel a Write.

 

Nástroj je připojitelný pomocí 6,3 mm kytarového výstupu a 3,5 mm sluchátkového výstupu. Součástí balení jsou Tremolo páka, nastavovací klíč, 4 alkalické baterie (AA, LR6) a taška.

 

Kytara je vyrobena v provedení s černým rámem a polomatným černým tělem.


Odkaz na stránky výrobce VOX.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VOXNěco o výrobci:
Vox je významná britská firma, zabývající se výrobou kytar a kytarových aparatur.
Firma byla založena už po druhé světové válce v anglickém Kentu. Zakladatelem byl Thomas Walter Jennings. Firma se zabývala výrobou varhan. V roce 1958 začala vyrábět i kytarové aparatury. První a nejvýznamnější aparatura nesla název Vox AC15 a spolu se silnější verzí AC30 se stala nejen symbolem této firmy, ale i symbolem zvuku první poloviny 60. let.
Firma prosperovala do chvíle, kdy ji Thomas Walter Jennings prodal. Až do roku 1992, něž ji koupil japonský Korg, měla firma velké problémy. Teprve od té chvíle se zase podařilo vrátit Voxu jeho dávné postavení a význam.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :