Nákupní košík
0
 

VOX VSS 1 FWH - elektrická modelingová kytara Starstream Type 1 Frame White, metalický bílý rám s polomatným černým tělem

 
VOX VSS 1 FWH
 
 
VOX VSS 1 FWH
 
VOX VSS 1 FWH
 
(s DPH)

17 262 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 190 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Modelingová elektrická kytara s inovativním trojrozměrným rámem ze série Starstream

Jako průkopníci v oblasti elektrických kytarových nástrojů nyní představujeme progresivní nový model. Vedle špičkového, moderního designu VOX pak nová modelová řada nabídne zejména inovativní AREOS-D systém. Nový VOX Starstream Type 1 díky svému širokému spektru nabízených zvuků, obsahujících elektrickou kytaru, akustickou kytaru, syntezátory a další strunné nástroje, představuje zcela nekompromisní produkt určený pro ty hráče, kteří chtějí, aby jejich kytara uměla co nejvíc. Ať už hrajete s kapelou, nahráváte ve studiích nebo jen potichu cvičíte doma se sluchátky, nabídne vám Starstream Type-1 nové, netušené možnosti.

 

Ve Starstream Type-1 je zabudován elektronický systém AREOS-D, který představuje nejnovější přírůstek mezi technologiemi VOX, dále podstatně rozšiřující dosavadní možnosti vestavěné kytarové elektroniky. Tento systém sestává z několika hlavních částí: magnetické snímače pro autentické modely elektrických kytar; piezo snímač pro věrný zvuk tradičních nástrojů; výkonný DSP engine; známý ovladač hlasitosti, tónu, přepínač snímačů a řídící modul, jež umožňuje okamžitý přístup k nejdůležitějším parametrům tvarování zvuku. Pokud tedy hledáte vysoce flexibilní nástroj se zvuky 27 různých instrumentů včetně dalších možností úpravy jejich zvuku, je Starstream Type-1 určen právě pro vás.

 

Pokročilá ergonomie vedla k unikátnímu tvarování rámu nástroje. Zatímco tradiční elektrické kytary mají svou konstrukcí kořeny stále někde v padesátých letech, vydává se Starstream Type-1 úplně novou cestou. Jeho tvary tak navazují na pokročilou elektroniku obsaženou vevnitř a nabízejí vysoký komfort užívání každému hráči, bez rozdílu herního stylu. Se svým jemně tvarovaným krkem, neomezeným přístupem k horní části hmatníku, kvalitně rezonujícím ozvučným plochám a vybalancovanému tremolo systému je to skutečně komplexní a moderní elektrická kytara.

 

Stručný přehled

 • exkluzivní AREOS-D systém, využívá k tvorbě modelů elektrických kytar magnetické snímače pro dosažení větší realističnosti a přesnosti
 • devět bank nástrojů s možností tří variací u každého, plus uživatelské banky k uložení až šesti oblíbených zvuků
 • zvuky syntezátorů dynamicky reagují na styl úhozu, pick attack a vibráto
 • jednoduchý, intuitivní ovladač hlasitosti a tónu a třípolohový přepínač pro rychlou a snadnou změnu modelů zvuků
 • jack výstup pro živá vystoupení nebo nahrávání a 1/8” výstup pro použití se sluchátky pro tichý poslech nebo cvičení
 • tvarované mangové tělo, 22 pražcový krk s palisandrovým hmatníkem, 2x XLM humbucker snímače. 2polohové Fulcrum vibrato, uzavřené ladící mechaniky

 

Třírozměrný rám nástroje

Inovativní třírozměrný rám nástroje dodává Starstream Type-1 ultra moderní vzhled a kytara se díky tomu dokáže mnohem lépe přizpůsobit tělu hráče, než kytary běžného tvaru. Starstream Type-1 se proto velmi dobře drží, ať už stojíte nebo sedíte, zlepšená ergonomie jejích pickupů navíc také redukuje únavu pravé ruky při delším hraní.

 

Tělo z mangového dřeva a krk z pevného javoru

Mango je pevné tropické dřevo vyznačující se teplým, rezonujícím zvukem a jemným sustainem, jenž dokáže zvýraznit hloubku a realističnost tónů jednotlivých modelů kytar. V kombinaci s krkem z pevného javoru a hmatníkem z růžového dřeva může kytara nabídnout výrazný attack s vyváženou harmonií, které dále oživí tón jednotlivých modelovaných typů kytar.

 

Systém AREOS-D

Výsledkem mnoha hodin testování, revizí a rekonfigurací jednotlivých komponent je řídící systém, který nabízí nejjednodušší, nejpřehlednější ovládání a současně vysokou flexibilitu funkcí. Nenajdete zde žádné komplikované a spíš jen zavádějící nabídky - všechno co potřebujete k plynulému (a hlavně hudebně kreativnímu) ovládání vaší Starstream Type-1 bylo rozvrženo tak, aby hraní bylo příjemným zážitkem pro každého hráče.

 

Modely elektrických kytar a řízení overdrive

Vedle realistického zvuku různých elektrických a akustických kytar nabízí Starstream Type-1 navíc taky možnost uživatelsky přívětivým způsobem a v reálném čase řídit zkreslení (overdrive) u zvuku elektrických modelů. Systém řízení AREOS-D byl navržen tak, abyste mohli snadno a rychle nastavit rozsah efektu u daného modelu, čímž změníte zvuk elektrické kytary z čistého postupně až na plně zkreslený, a to vše během hraní a aniž byste museli složitě připojovat kytaru k počítači a modifikovat potřebné parametry příslušného modelu kytary ještě předtím, než ho začnete používat. syntezátory.

 

Průzkum prováděný během vývoje Starstream Type-1 mezi hráči ukázal, že tito požadují také vestavěné modely syntezátorů, jejichž zvuk by bylo možné během vystoupení měnit. Přestože většina předchozích pokusů o integraci strunou řízených syntezátorů do elektrických kytar nebyla příliš uspokojivá, využití vysoce sofistikované DSP logiky a přesného přenosu informace mezi strunou a řídícím interface nyní nabízí syntezátorové zvuky, které lze hrát mnohem komfortněji a s menší obavou ze ztracených či nepřesných tónů.

 

Speciální nástroje

Při vývoji Starstream Type-1 byla jedním z hlavních cílů také celková všestrannost tohoto hudebního nástroje. Pokud tak chcete mít po ruce zvuk banja, sitáru nebo některých dalších speciálních strunných nástrojů, nemusíte si je už díky Starstream Type-1, jenž jejich zvuk umí taky, kupovat.

 

Magnetické snímače: zdroj elektronických zvuků

Elektronické modely vycházejí ze zvuku a polohy magnetických pickupů. Speciálně vyvinuté DSP dále prohlubuje celkovou realističnost a charakter jednotlivých modelů. Tyto modely jsou pak mnohem přirozenější a vykazují podobně dynamickou odezvu, jakou byste očekávali u analogových elektrických kytar.

 

Závěr

Starstream Type-1 je výjimečně univerzální nástroj, přizpůsobený všem potřebám moderních kytaristů. Pokud chcete mít k dispozici široké spektrum zvuků různých hudebních instrumentů, najdete vše potřebné v této moderní elektronické kytaře.


Odkaz na stránky výrobce VOX.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VOXNěco o výrobci:
Vox je významná britská firma, zabývající se výrobou kytar a kytarových aparatur.
Firma byla založena už po druhé světové válce v anglickém Kentu. Zakladatelem byl Thomas Walter Jennings. Firma se zabývala výrobou varhan. V roce 1958 začala vyrábět i kytarové aparatury. První a nejvýznamnější aparatura nesla název Vox AC15 a spolu se silnější verzí AC30 se stala nejen symbolem této firmy, ale i symbolem zvuku první poloviny 60. let.
Firma prosperovala do chvíle, kdy ji Thomas Walter Jennings prodal. Až do roku 1992, něž ji koupil japonský Korg, měla firma velké problémy. Teprve od té chvíle se zase podařilo vrátit Voxu jeho dávné postavení a význam.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :