Nákupní košík
0
 

VOX VSS 1P BK MH - modelingová kytara

 
VOX VSS 1P BK MH
 
 
VOX VSS 1P BK MH
 
VOX VSS 1P BK MH
 
VOX VSS 1P BK MH
 
VOX VSS 1P BK MH
 
VOX VSS 1P BK MH
 
(s DPH)

18 190 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 190 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Starstream Type 1 Mahogany

 

Všestranná modelingová kytara VOX je teď ještě lepší s modernizovanými modely a novým pasivním módem

 

VOX představuje Type 1 Plus Mahogany v řadě Starstream. Tahle nová variace obsahuje modernizované modely elektrických kytar díky použití modelingového systému AREOS-D a poskytuje tak ještě expresivnější herní zážitek. Nový pasivní mód umožňuje použití jako normální elektrické kytary bez nutnosti napájení bateriemi.

 

VOX Starstream Type 1 Plus Mahogany byla vytvořena, aby poskytla pestrou paletu zvuků včetně elektrické a akustické kytary, syntezátorů nebo smyčců. Je to jedinečný produkt pro hráče, kteří chtějí po elektrické kytaře víc. Ať už hrajete s kapelou, ve studiu, nebo jen v noci tiše cvičíte se sluchátky na uších, Starstream Type 1 Plus Mahogany nabízí nové vzrušující možnosti.

 

Starstream Type 1 Plus Mahogany je vybaven systémem AREOS-D, což je nejnovější počin v dlouholeté tradici VOX boření hranic v použití vestavěné elektroniky v kytarách. Ke konečkům vašich prstů pokládáme většinu kontroly nad vaším zvukem, kterou potřebujete. Systém v sobě integruje několik základních prvků: magnetické snímače pro autentický zvuk kytarových modelů; piezo snímací systém pro bohatě znějící tradiční nástroje; nadupané DSP zařízení; klasické ovladače hlasitosti, tónu a přepínač snímačů, a také ovládací modul, který poskytuje okamžitý přístup k zásadním parametrům zvuku. Ať už hledáte možnost mít okamžitě k dispozici 27 nástrojů nebo hledáte nástroj, na který můžete cvičit se sluchátky, Starstream Type 1 Plus Mahogany nabízí neporovnatelný zvukový zážitek.

 

Unikátní kostra nástroje je výsledkem pečlivého zvážení ergonomie těla. Zatímco design tradičních elektrických kytar má kořeny v 50letech, Starstream Type 1 Plus Mahogany jde vlastní cestou. Jeho tvar a forma odrážejí moderní myšlení, které nabízí jeho elektronika. Kostra je konturovaná ve třech rozměrech pro maximální pohodlí a snadno se přizpůsobí vašemu vlastnímu stylu. Nástroj je vybaven hladkým krkem s neomezeným přístupem k horním polohám, dřevěným tělem, které poskytuje díky rezonanci vřelé tóny, magnetickými snímači se speciálním vinutím a vyváženým a lehce použitelným tremolem – tohle je prostě dokonalá moderní kytara.

 

Trojrozměrná technologie kostry těla

Inovativní trojrozměrná kostra dává Starstream Type 1 Plus Mahogany ultra moderní vzhled a sedne vám tak pohodlně, jako dosud žádná jiná kytara. Nástroj je výjimečně pohodlný i po dlouhé časové periody, ať už ji máte na popruhu nebo opřenou v sedě. Kytara redukuje únavu ruky poskytnutím opory pravé ruky a tím i zlepšuje přesnost hry trsátkem.

 

Mahagonové tělo a javorový krk

Mahagon je klasické kytarové dřevo s hlubokým, rezonantním tónem, který je zdůrazněn bohatým a přirozeným sustainem, který obohacuje hloubku a realističnost modernizovaných modelů elektrických kytar. V kombinaci s krkem z tvrdého javoru a hmatníkem z Blackwood Tek kompozitu, který emuluje chování ebenu, poskytuje kytara křupavý attack s vyrovnanými a jiskrnými harmonickými tóny, bohatým základním zvukem a vyrovnaným tónem, který oživuje každý modelovaný nástroj.

 

Ovládací modul AREOS-D

Zabralo to spoustu hodin testování, předělávání a překonfigurovávání umístění a účelu všech ovládacích prvků na ovládacím modulu, abychom zajistili, že budete mít k dispozici nejčistší, nejjednodušší a nejflexibilnější funkce. Nejsou tu žádná zavádějící a komplikovaná podmenu – vše co potřebujete, abyste měli bezproblémový (a hlavně hudebně kreativní) zážitek.

 

Pasivní mód

Jednoduše lze nastavit nový pasivní mód pro fungování standardní elektrické kytary. V tuto chvíli fungují ovladače hlasitosti, tónu i přepínač snímačů standardně aniž by potřebovaly napájení bateriemi.

 

Modely elektrických kytar a ovládání Drive

Vedle poskytování realistických modelů elektrických a akustických kytarových zvuků poskytuje Starstream Type 1 Plus Mahogany i ovládání overdrivu u elektrických modelů způsobem, který je uživatelsky přátelský a modifikovatelný v reálném čase. Ovládací systém AREOS-D byl specificky navržen tak, aby vám umožnil jednoduše a rychle změnit elektrický zvuk z čistého na nakřáplý nebo úplně zkreslený, to vše během hry. Se systémem AREOS-D nezažijete, že byste museli přestat hrát a vynulovat parametr nebo museli připojit kytaru k počítači, abyste si změnili model nástroje, než ho použijete.

 

Synth zvuky

Během vývoje Starstream Type 1 Plus Mahogany ukázal průzkum, že hráči téměř jednohlasně požadují, aby nástroj zahrnoval i nějaký klasický synth model, který trackuje a poskytuje uživatelské ovládání úpravy zvuku během hry. Většina pokusů získat převodníky výšky tónu na MIDI u kytar, tak aby trackování probíhalo čistě, skončila rozčarováním. Využití vysoce rozvinuté DSP logiky a přesných informací ladění ze strun vyústilo v synth zvuky, které lze zahrát pohodlněji než na většině kytarových syntezátorů, beze strachu ze zádrhelů a chybějících not.

 

Speciální nástroje

Všestrannost byla na prvním místě našeho seznamu nutných atributů, když jsme vyvíjeli Starstream Type 1 Plus Mahogany. Pokud potřebujete hrát i na další strunné nástroje jako banjo, sitar nebo resofonickou kytaru, nemusíte si brát další zbytečné vybavení sebou.

 

Magnetické snímače: zdroj pro elektrické zvuky

Modernizované elektrické modely využívají zvuk magnetických snímačů a jejich pozice. Speciálně vyvinuté DSP dále zvyšuje realističnost a charakter každého modelu. Modely emulované tímhle způsobem přinášejí pocit i zvuk přirozeněji a poskytují dynamickou odezvu, kterou byste čekali od analogové elektrické kytary.

 

Výsledek

Starstream Type 1 Plus Mahogany jen výjimečně všestranný nástroj, který už jen čeká na to, až ho budou moci moderní kytaristé prozkoumat. Pokud je vaším cílem vlastnit flexibilitu, která zahrnuje širokou paletu nástrojů, které přesně vyhoví vaší hudbě, vaší náladě nebo jen touze prozkoumat nové zvuky, máte vše co potřebujete v téhle nové kytaře.

 

Technická specifikace:

 • vestavěný systém: AREOS-D, zahrnující ovládací modul, magnetické snímače, piezo snímač, hlasitost, tone a přepínač snímačů
 • tělo: mahagon
 • krk: javor
 • hmatník: Blackwood Tek dřevěný kompozit
 • radius hmatníku: 310 mm
 • tvar krku: "C"
 • menzura: 638 mm
 • počet pražců: 22
 • velikost pražců: medium jumbo
 • šířka nultého pražce: 43 mm
 • snímače: VOX XLM x 2, Piezo snímač v každém sedle
 • kobylka: 2 Post Tremolo
 • ovládání: 3 polohový přepínač modelů, Group přepínač, VOLUME knob, TONE knob, DRIVE/REVERB knob, POWER spínač s LED, FX (efekt) /CANCEL spínač s LED, WRITE spínač s LED
 • počet zvuků: 27 (3x 9 bank)
 • uživatelské programy: 6 (3x 2 banky)
 • výstupy: nástrojový jack (1/4" typ), sluchátkový jack (1/8" typ)
 • napájení: 4x alkalické baterie (AA, LR6) nebo 4x nabíjecí Ni-MH baterie (AA, HR6)
 • očekávaná životnost baterií při kontinuálním použití: alkalické baterie: 11 hodin, nabíjecí Ni-MH baterie: 15 hodin * Tato čísla se budou lišit podle aktuálních podmínek použití
 • barevné variace: Starstream Type 1 Plus Mahogany Black (VSS-1P-BK-MH/černá kostra s černým tělem), Starstream Type 1 Plus Mahogany Red (VSS-1P-RD-MH/černá kostra s červeným tělem), Starstream Type 1 Plus Mahogany White (VSS-1P-WH-MH/černá kostra s bílým tělem)
 • příslušenství: tremolo páka, klíč, 4x alkalické baterie (AA, LR6) pro ověření funkčnosti, pouzdro

Odkaz na stránky výrobce VOX.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VOXNěco o výrobci:
Vox je významná britská firma, zabývající se výrobou kytar a kytarových aparatur.
Firma byla založena už po druhé světové válce v anglickém Kentu. Zakladatelem byl Thomas Walter Jennings. Firma se zabývala výrobou varhan. V roce 1958 začala vyrábět i kytarové aparatury. První a nejvýznamnější aparatura nesla název Vox AC15 a spolu se silnější verzí AC30 se stala nejen symbolem této firmy, ale i symbolem zvuku první poloviny 60. let.
Firma prosperovala do chvíle, kdy ji Thomas Walter Jennings prodal. Až do roku 1992, něž ji koupil japonský Korg, měla firma velké problémy. Teprve od té chvíle se zase podařilo vrátit Voxu jeho dávné postavení a význam.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :