Nákupní košík
0
 

VOX VX 50 BA - kombo pro baskytaru, 50 W, 8" repro, Nutube lampa

 
VOX VX 50 BA
 
 
VOX VX 50 BA
 
(s DPH)

6 640 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

dnes

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Jeho výhodou je originální osmipalcový reproduktor VOX, jedinečná bass reflexová struktura a samozřejmě nezaměnitelný zvuk lampy. Další funkcí je čtyřpásmový EQ pro detailní úpravu zvuku, kompresor nezbytný pro každou basu a také overdrive pro požadované zbarvení či zkreslení tónů. Výčet funkcí doplňuje pestrá paleta vstupů a výstupů, včetně AUX IN jacku, výstupu na sluchátka nebo DIRECT OUT jacku pro přímé připojení reprosoustavy. Výrazný je model VX50 BA také z estetického hlediska, kde dominuje červená barva, tradiční logo zn. VOX a typická diamantová čelní mřížka.

Překvapivě lehký, a přesto s neuvěřitelným zvukem
Navzdory svému vysokému 50 W výkonu je toto komba velmi kompaktní a lehké, váží 4,1 kg, takže se velmi snadno přenáší. Šasi z jednoho kusu ABS je velmi odolné a lehké, navíc skvěle vede zvuk.

 

Vakuová lampa Nutube
Díky nové vakuové lampě Nutube mohou tyto zesilovače dosahovat vysoký výkon, přestože jsou kompaktní, lehké a úsporné. Prostřednictvím vestavěné lampy přitom nabízí bohatou zvukovou strukturu, jedinečný pocit komprese a rychlou odezvu příznačnou pro klasické lampové zesilovače.

Osmipalcový koaxiální reproduktor s expresivními výškami
Dvoupásmový koaxiální reproduktor dokáže věrně podávat hutné basy i čisté výšky. Oceníte přitom jeho excelentní odezvu při každé sebemenší změně zvuku, která je pro akustickou kytaru typická.

 

Bass reflexová struktura pro zvýraznění basů
Zesilovač disponuje vlastní bass reflexovou strukturou, která byla přizpůsobena specifickému zvuku akustické kytary. Šasi je přitom vyrobeno z ABS polymeru, který je lehký, odolný a má vynikající akustické vlastnosti. Tento materiál navíc umožnil 3D tvarování, které u dřevěných komponent není možné. U některých částí však dřevo bylo použito a je tak zajištěna optimální rezonance.

Čtyřpásmový EQ pro detailní nastavení zvuku


Zesilovač je vybaven čtyřpásmovým EQ: nastavit lze BASS, LO MID, HI MID a TREBLE. Díky tomu lze výsledný zvuk basy velmi detailně vytvarovat, tak aby se dokonale přizpůsobil nejrůznějším hudebním stylům.

 

Funkce Compressor a zkreslení zvuku
Pokud zapnete tlačítko COMP, aktivuje se obvod kompresoru. Zvuk je potom dynamický, přesto pevný a stabilní. Zapnutím tlačítka DRIVE se zase dá aktivovat zkreslení neboli overdrive, od mírného zkreslení až po plnou saturaci. Při současném zapnutí obou tlačítek se zkreslení promítne do spodní frekvence kompresorem upravených zvuků a výsledkem je unikátní tón s originálně zkreslenými spodky.

 

Bohatý výběr vstupů a výstupů
K dispozici je třeba AUX IN jack pro připojení audio přehrávače nebo bicí automat pro cvičení anebo jam sessios, DIRECT OUT jack připojení ladičky nebo aparatury a v neposlední řadě taky výstup na sluchátka.  

 

Specifikace
Vstupní / výstupní konektory:

INPUT: 1/4” jack (nesymetrický)
AUX IN: 1/8” stereo mini phone jack
DIRECT OUT: TRS phone jack (symetrický)
Headphones: 1/8” stereo mini phone jack

Lampa: Nutube 6P1

Ekvalizér:

BASS: ±10dB @ 90 Hz
LO MID: ±8dB @ 300 Hz
HI MID: ±10dB @ 700 Hz
TREBLE: ±10dB @ 3,2 kH

Výkon: Maximum cca. 50W RMS

Reproduktor: VOX Original 8”

Napájení: AC síťový adaptér (DC 19V)

Odběr proudu: 3,42A

Rozměry: 354 mm × 208 mm × 313 mm

Hmotnost: 4,1 kg.

Dodávané příslušenství: AC adaptér (DC 19V), napájecí kabel


Odkaz na stránky výrobce VOX.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce VOXNěco o výrobci:
Vox je významná britská firma, zabývající se výrobou kytar a kytarových aparatur.
Firma byla založena už po druhé světové válce v anglickém Kentu. Zakladatelem byl Thomas Walter Jennings. Firma se zabývala výrobou varhan. V roce 1958 začala vyrábět i kytarové aparatury. První a nejvýznamnější aparatura nesla název Vox AC15 a spolu se silnější verzí AC30 se stala nejen symbolem této firmy, ale i symbolem zvuku první poloviny 60. let.
Firma prosperovala do chvíle, kdy ji Thomas Walter Jennings prodal. Až do roku 1992, něž ji koupil japonský Korg, měla firma velké problémy. Teprve od té chvíle se zase podařilo vrátit Voxu jeho dávné postavení a význam.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :