Nákupní košík
0
 

WALDORF Waldorf Edition VST 2 - VSTi Software Plug-In Bundle

 
WALDORF Waldorf Edition VST 2
 
 
(s DPH)

1 890 Kč

Záruka:

2 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Waldorf Edition VST se dočkal nového zpracování, ale jeho základní vlastnosti zůstavají samozřejmě stejné. Edition 2 je balík softwarových VST a Audio Units nástrojů obsahující , PPG Wave 2.2 V, Attack a D-Pole.

PPG Wave 2.2 V
 
PPG Wave 2.2 V je pokračováním kultu, který začal roku 1982. Dnes je dostupný jako VST nástroj ve verzi pro Mac i PC.

Série Wave 2 byly první digitální syntezátory, které používaly Wavetable syntézu s analogovými filtry. Největším pokrokem ve Wave byla vlastnost pohybu mezi až 64 různými zvukovými vzorky - tato vlastnost byla nazvána Wavetable. K dispozici bylo téměř 2000 tvarů zvukových vln. Výsledkem této technologie bylo, že PPG disponoval mnohem širší paletou zvuků a živějším zvukem než klasické analogové syntezátory 80. let, které setrvávaly v průběhu jedné vlny (pila, sinusoida, obdélník...). Zvuk PPG byl jedinečný a nezaměnitelný.

Nyní přivádíme zpět k životu tuto jedinečnou zvukovou banku. Všechny výhody nástroje jsou kompletně integrovány do softwarových aplikací jako je Cubase a jiné VST hostitelské aplikace. Výstupy se objeví přímo ve VST mixeru, efekty a ekvalizér mohou být použity v libovolné audio stopě. MIDI stopa může směřovat data přímo do PPG bez nutnosti připojování MIDI kabelu nebo nějakého rozhraní.

Polyfonie nástroje nyní závisí pouze na výkonu procesoru Vašeho počítače a můžete otevřít až 8 PPG Waves 2.2 V v jedné aplikaci, přičemž každý stále disponuje až osminásobným multitimbrálem. To Vám dává dostatek prostoru pro Vaší zvukovou představivost. Nové grafické prostředky umožňují snadnou editaci obálek, generátorů, cutoff frekvencí, atd.

Moderní softwarová technologie a potenciál charakteristického masivního zvuku "starého" digitálního nástroje se spojila v PPG Wave 2.V.

Vlastnosti:
osminásobný multitimbrál
32 zvukových tabulek s 64 různými tvary vln
2 oscilátory pro každý hlas
low-pass filtr se zdvihem
1 LFO (nízkofrekvenční oscilátor)
3 obálky (2 ADSR, 1 AD)
citlivost na hlasitost i Aftertouch
polyfonie záleží na výkonu procesoru
možnost řízení a automatizace všech parametrů v reálném čase z MIDI
nastavení celého nástroje může být uloženo se souborem song (Cubase VST)

Attack
Perkusní nástroj pro jakýkoliv hudební styl v podobě VST! Vaše groovy si to zaslouží.
 
Attack je perkusivní syntezátor pro platformu VST jak Mac tak PC. Obsahuje jak klasické analogové zvuky 80. let i elektronické zvuky bicích z klubů 90. let. To vše ve VST systému 21. století.  Attack generuje všechny zvuky v reálném čase a dává Vám tak svobodnou možnost měnit kterýkoliv parametr kdykoliv se Vám zachce.

Attack nabízí 24 zvuků v každé sadě rozmístěných ve dvou oktávách. Zvuková architektura je extrémně flexibilní stejně jako u ostatních syntezátorů Waldorf. Dva oscilátory, každý s devíti tvary vlny, jsou zdrojem. Navíc jsou k dispozici dobře známé analogové tvary vln, Attack nabízí další tři zvukové vzorky pro snazší vytváření hi-hatek nebo crasj činelů. Kruhová modulace a FM modulace rozšiřují zvukové spektrum o metalické komponenty a FX zvuky. Integrovaný "crack" modul se stará o autentický analogový výraz. Attack disponuje sekcí filtrů se 6 ftypy filtru, rezonancí až k samooscilaci a overdrivem až do hodnoty +52dB. Dvě obálky mohou požívány jako alternativní změna výšky tónu, k dispozici je FM, filtr cutoff a výstupní hlasitost. Dvě modulace zpoždění a 8 výstupů (2 stereo a 4 mono) připojují Attack do světa VST. Díky integraci do rozhraní VST 2.0 je možné všem parametrům přiřadit řídící MIDI události (kontroléry), což umožňuje snadné ovládání.

A to ještě není všechno - dvanáct zvuků z každé sady může hrát melodicky. S touto vlastností můžete hrát na tomy melodicky, můžete vytvářet blány tomů, hrát na conga, nebo další perkusivní groovy. a stejnětak můžete hrát basy nebo melodické sekvence.

Vlastnosti:
virtuálně analogová syntéza
31 zvukových sad s více než 700 zvuky
16 perkusivních sad na FX banku
24 perkusivních zvuků na každou sadu
každý zvuk tvoří
2 oscilátory, každý s 9 tvary vlny (trojúhelník, sinusoida, obdélník, pila, sample&hold, šum, vzorky: hi-hat, otevřená hi-hat, crash)
FM
kruhová modulace
6 typů filtru
2 obálky
všem parametrům je možné přiřadit řídící MIDI povel
8 výstupů (2 stereo, 4 mono)


D-Pole
Waldorf je dobře znám výrobou skutečně inovativních syntezátorů jako například Microwave, Pulse, aj. Všechny tyto syntezátory sdílejí stejný jedinečný charakteristický analogový Waldorf filtr. S Microwave II přešel Waldorf na filtr digitální, ketrý se chová stejně jako ten digitální, ale je mnohem flexibilnější.
 
D-Pole je unievrzální Plug-In filtr, který nabízí stejné vlastnosti, jako jeho hardwarový ekvivalent. Nic vám nebrání použít filtr na váš zvuk s až 5 typy filtru. Změňte zvuk smyčky akustických bicích na pronikavý taneční groove použitím LFO (jehož rychlost můžete přizpůsobit tempu skladby). Přidejte overdrive Vaší kytaře.

Vlastnosti:
filtr
frekvence 0Hz až 17000Hz
rezonance až k samooscilaci
5 typů filtru
Low Pass
Band Pass
High Pass
Notch
Resonator
strmost 12dB nebo 24dB
zesilovač
overdrive až do +52dB
hlasitost
stereopozice
zpoždění
LFO
rychlost až do 7000Hz, možnost synchronizace s tempem a audio
3 tvary LFO
sinusoida
traojúhelník
pila
pozitivní nebo negativní modulace filtru cutoff, stereopozice nebo výšky tónu oscilátoru
obálka
posuvný rozsah Decay (pokles)
pozitivní nebo negatvivní modulace filtru cutoff
zpoždění
čas až do 2000ms, možnost synchronizace s tempem
feedback až 100%
Damping (tlumení)
oscilátor
kruhová modulace
frekvence až 7000Hz
tvary vlny:
sinusoida
trojúhelník
pila


Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :