Nákupní košík
0
 

WARWICK Katana - baskytara v barvě Natural Oil Finish

 
WARWICK Katana
 
 
WARWICK Katana
 
WARWICK Katana
 
WARWICK Katana
 
WARWICK Katana
 
WARWICK Katana
 
WARWICK Katana
 
(s DPH)

123 180 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 7 890 Kč
Pojištění na 2 roky + 12 690 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce WARWICKKatana neck-thru Bass má dvou nebo třídílný korpus s bahenního jasanu a horní desku s žíhaného javoru. Je variací modelu Katana Bolt-on Bass. Jedinečný korpus je vzdálenou variací na tvar sekyry a to napovídá, koho by měl tento nástroj oslovit - hlavně rockové sekáče. Nástroj je opatřen 24 bronzovými pražci, ebenovým hmatníkem a výložku z měňavé perleti (typ rybí oči). Krk je také s žíhaného javoru. Barevné odstíny jsou buďto klasický natural oil finisch nebo související barevné kreace. Dva MEC Gold J/J snímače jsou aktivní, elektronika (MEC 3-pásma) je také aktivní a je opatřena push/pull volume pro bypass. Nástroj má zlacený hardware. Tato baskytara poskytuje moderní rockový standard.

- Neck-through-design - Available as 4- or 5-string - Left-handed and fretless version available* - US Swamp Ash body with AAA-Flamed Maple top - Flamed Maple neck - Tigerstripe Ebony fingerboard - "Fisheye"- Inlays - Scale length: 34" (long scale) - 24 frets - Active MEC J/J pickups - Active MEC 3-way electronics Finishes: Natural Oil Finish, Coloured Oil Finish and Stain High Polish Finish (Coloured Oil Finish and Stain High Polish Finish with extra charge) - Warwick tuners - 2-piece Warwick bridge - Warwick security locks - Gold hardware - Just-A-Nut III - Weight**: 4,4 kg (4-string), 5,1 kg (5-string) - Warwick EMP-strings: 4-string: 045" - 105" (38200M), 5-string: 045" - 135" (38301M) - Including Warwick "User Kit" - Including flight case by RockCase® (only for Germany, Czech, Poland, UK, Austria and Swiss) or "Premium Line Plus" RockBag® for electric bass * no extra charge ** rounded

Odkaz na stránky výrobce WARWICK.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce WARWICKNěco o výrobci:
Inovace, odvaha riskovat, rozsáhlý technický vývoj, použití té nejmodernější technologie, mnoho píle a přispění všech spolupracovníků umožnilo během několika let vznik takových produktů, jež jsou celosvětově uznávány a které se tak v mnoha případech staly vzorem pro mnoho jiných výrobců. Celosvětově úspěšní hudebníci a skupiny nedají již po několik desetiletí na tyto instrumenty dopustit. Hlavním důvodem tohoto postoje jsou zejména vynikající a výrazné zvukové vlastnosti nástrojů, které vznikají ve městě Markneukirchen / Sachsen (Německo)
Dějiny firmy Warwick se začaly utvářet ve městě Pretzfeld / Oberfranken. Zde tedy založil pan Hans-Peter Wilfer 13. Září 1982 ve věku 24 let, společně se dvěma společníky, firmu Warwick. Řemeslným zručnostem se naučil od svého otce pana Freda Andrease Wilfera, který během 50-tých, 60-tých a 70-tých let vyráběl celosvětově známé nástroje značky FRAMUS. Z důvodu rozvoje firmy a rozšíření výroby bylo výrobní středisko v Pretzfeldu přestěhováno v roce 1995 do města Markneukirchen/Sachsen. Díky přestěhování firmy do nově postavených prostor mohl uskutečnit pan H.P. Wilfer svůj dlouholetý sen, jenž se týkal spojení těch nejmodernějších výrobních metod společně se zachováním poctivé řemeslné výroby.
Toto spojení řemeslného umění a techniky umožnilo firmě Warwick zahájit výrobu perfektních a skvostných nástrojů za dostupné ceny.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :