Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

WARWICK RB 20603 B/PLUS

Buzzard Bass/ Beast Bass

Odešleme do 7 dnů
Počet ks:
EAN: 4033685034493
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Autorizovaný prodejce WARWICK


"PREMIUM LINE PLUS" - Obal na baskytaru, černý, rozměry: 45.0 cm x 6.0 cm x 146.0 cm

Pozdro pro Buzzard Bazz, Thunderbird Bass 30 mm polstrované, s černým sametem uvnitř.

- pevný voděodolný povrch RokTex® s částmi z umělé kůže - barva: černá (RB 20620, RB 20621 a RB 20622: „kamufláž“) - vnitřní potah: černý samet - polstrování 30 mm/1.18", dvojitá pouzdra: 30 mm/1.18" polstrování oddělující přepážky - obsahuje Guitar-Saving-System™ a Neck-Saving-System™ pro dokonalou ochranu - extra ochranné polstrování spodního zámku řemenu na nástroji, ochrana kobylky a mechanik RokTex® - obousměrný zip 10 mm/0.39" s kovovým jezdcem ve tvaru “W” - 2 odnímatelné zádové řemeny 50 mm/1.97" s Shoulder-Saving-System™ (polstrovaná ramenní neklouzavá vložka), kovová očka a karabiny - zádový řemen s kapsou pro mobilní telefon - polstrovaná ucha na straně a vepředu - velká vnější kapsa se zipem (plus další integrovaná malá kapsa), lze použít pro stativ Worwei® - kapsa se zipem na přední straně krku s další integrovanou kapsou se zipem - dvě vertikální kapsy na zadní straně se zipem 6 mm/0.24" pro uložení zádových řemenů - pouzdro na vizitku - PVC lemování - dno s kovovými nožkami je vyztuženo PVC - kovový hák pro zavěšení (přišitý a přinýtovaný nylonovým materiálem) - reliéfní logo RockBag®

Odkaz na stránky výrobce WARWICK

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce WARWICK

Něco o výrobci:
Inovace, odvaha riskovat, rozsáhlý technický vývoj, použití té nejmodernější technologie, mnoho píle a přispění všech spolupracovníků umožnilo během několika let vznik takových produktů, jež jsou celosvětově uznávány a které se tak v mnoha případech staly vzorem pro mnoho jiných výrobců. Celosvětově úspěšní hudebníci a skupiny nedají již po několik desetiletí na tyto instrumenty dopustit. Hlavním důvodem tohoto postoje jsou zejména vynikající a výrazné zvukové vlastnosti nástrojů, které vznikají ve městě Markneukirchen / Sachsen (Německo)
Dějiny firmy Warwick se začaly utvářet ve městě Pretzfeld / Oberfranken. Zde tedy založil pan Hans-Peter Wilfer 13. Září 1982 ve věku 24 let, společně se dvěma společníky, firmu Warwick. Řemeslným zručnostem se naučil od svého otce pana Freda Andrease Wilfera, který během 50-tých, 60-tých a 70-tých let vyráběl celosvětově známé nástroje značky FRAMUS. Z důvodu rozvoje firmy a rozšíření výroby bylo výrobní středisko v Pretzfeldu přestěhováno v roce 1995 do města Markneukirchen/Sachsen. Díky přestěhování firmy do nově postavených prostor mohl uskutečnit pan H.P. Wilfer svůj dlouholetý sen, jenž se týkal spojení těch nejmodernějších výrobních metod společně se zachováním poctivé řemeslné výroby.
Toto spojení řemeslného umění a techniky umožnilo firmě Warwick zahájit výrobu perfektních a skvostných nástrojů za dostupné ceny.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :