Nákupní košík
0
 

WARWICK RB 20620 Plus - Explorer

 
WARWICK RB 20620 Plus
 
 
WARWICK RB 20620 Plus
 
(s DPH)

3 080 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce WARWICK


"PREMIUM LINE PLUS" - Obal na kytaru, černý, rozměry: 47.0 cm x 15.0 cm x 114.0 cm. Také pro tyto Explorer modely: Gibson Explorer/Firebird, Epiphone Explorer, Dean Explorer, Dean "Z", Hamer Explorer, Grassroots Explorer, Jackson Randy Rhoads mit Reverse Headstock, Kelly Virgin, Warlock, Ironbird, Mockingbird and Beast are models of B. C. Rich, a division of Davitt & Hanser, 4940 Delhi Pike, 45238 Ohio, Cincinnati, USA, Hamer is a trademark of Hamer, Illinois, USA, Dean is a trademark of Dean Guitars, Clearwater, Florida, USA, Gibson is a trademark of Gibson Musical Instruments, Nashville, USA, Grassroots is a trademark of ESP Guitars Inc., Hollywood, USA, Jackson is a trademark of Jackson, Fort Worth, Texas, USA, Epiphone is a trademark of Gibson Musical Instruments, Nashville, USA, Washburn is a trademark of Washburn International Inc., Mundelein, Illinois, USAPozdro pro Explorer kytaru 30 mm polstrované, s černým sametem uvnitř.

- pevný voděodolný povrch RokTex® s částmi z umělé kůže - barva: černá (RB 20620, RB 20621 a RB 20622: „kamufláž“) - vnitřní potah: černý samet - polstrování 30 mm/1.18", dvojitá pouzdra: 30 mm/1.18" polstrování oddělující přepážky - obsahuje Guitar-Saving-System™ a Neck-Saving-System™ pro dokonalou ochranu - extra ochranné polstrování spodního zámku řemenu na nástroji, ochrana kobylky a mechanik RokTex® - obousměrný zip 10 mm/0.39" s kovovým jezdcem ve tvaru “W” - 2 odnímatelné zádové řemeny 50 mm/1.97" s Shoulder-Saving-System™ (polstrovaná ramenní neklouzavá vložka), kovová očka a karabiny - zádový řemen s kapsou pro mobilní telefon - polstrovaná ucha na straně a vepředu - velká vnější kapsa se zipem (plus další integrovaná malá kapsa), lze použít pro stativ Worwei® - kapsa se zipem na přední straně krku s další integrovanou kapsou se zipem - dvě vertikální kapsy na zadní straně se zipem 6 mm/0.24" pro uložení zádových řemenů - pouzdro na vizitku - PVC lemování - dno s kovovými nožkami je vyztuženo PVC - kovový hák pro zavěšení (přišitý a přinýtovaný nylonovým materiálem) - reliéfní logo RockBag®

Odkaz na stránky výrobce WARWICK.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce WARWICKNěco o výrobci:
Inovace, odvaha riskovat, rozsáhlý technický vývoj, použití té nejmodernější technologie, mnoho píle a přispění všech spolupracovníků umožnilo během několika let vznik takových produktů, jež jsou celosvětově uznávány a které se tak v mnoha případech staly vzorem pro mnoho jiných výrobců. Celosvětově úspěšní hudebníci a skupiny nedají již po několik desetiletí na tyto instrumenty dopustit. Hlavním důvodem tohoto postoje jsou zejména vynikající a výrazné zvukové vlastnosti nástrojů, které vznikají ve městě Markneukirchen / Sachsen (Německo)
Dějiny firmy Warwick se začaly utvářet ve městě Pretzfeld / Oberfranken. Zde tedy založil pan Hans-Peter Wilfer 13. Září 1982 ve věku 24 let, společně se dvěma společníky, firmu Warwick. Řemeslným zručnostem se naučil od svého otce pana Freda Andrease Wilfera, který během 50-tých, 60-tých a 70-tých let vyráběl celosvětově známé nástroje značky FRAMUS. Z důvodu rozvoje firmy a rozšíření výroby bylo výrobní středisko v Pretzfeldu přestěhováno v roce 1995 do města Markneukirchen/Sachsen. Díky přestěhování firmy do nově postavených prostor mohl uskutečnit pan H.P. Wilfer svůj dlouholetý sen, jenž se týkal spojení těch nejmodernějších výrobních metod společně se zachováním poctivé řemeslné výroby.
Toto spojení řemeslného umění a techniky umožnilo firmě Warwick zahájit výrobu perfektních a skvostných nástrojů za dostupné ceny.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :