Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

WARWICK RB 20630 B/Plus

Triumph Bass

Odešleme do 7 dnů
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Autorizovaný prodejce WARWICK


"PREMIUM LINE PLUS" - Obal na baskytaru, černý.
Profesionální Gigbag určený speciálně pro Warwick Triumph Upright Bass. Zaručuje bezpečnou dopravu nástroje, smyčce a dalšího příslušenství.

- pevné poděvzdorné pouzdro z Rok Texu® - povrch uvnitř - černý samet - aplikace z umělé kůže - barva - černá - 30 mm/1,18" polstrování - 10 mm/0,39" oboustranný Zip, široký s kovovou s "W" úchytkou - dvojité kapsy z mezipolstrováním - opatřeno GUITAR-SAVING-SYSTEMEM - fixace krku - Neck Support System pro podepření krku s přihrádkou na suchý zip - Rok Tex®-chránič pro mechaniky a kobylku - ochranné polštářky pro úchytky řemenu - kovové háčky na zavěšení - vniřní kapsa pod krkem- průhledná kapsa na vizitky - spodek potažený PVC s kovovými nožkami - 2x 50 mm/1,97" široké, polstrované ramenní řemeny se systémem ochrany ramen (* RB 20500/20501 B pouze jeden) - kovové karabiny a osy - 1x odnímatelný ergonomický ramenní řemen s kovovou karabinou s pouzdrem na mobil - 1x polstrované měkké ucho + 1x také zasílané nahoře - 1x velká vnější taška se zipem Worwei® stojan s vnitřní kapsou - každé pouzdro je zabaleno v plastovém balení a vycpáno papírem - vnější dvojitá kapsa na krku - dvě vertikální kapsy na zadní straně pro uschování ramenních řemenů - ražené RockBag®-Logo

Odkaz na stránky výrobce WARWICK

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce WARWICK

Něco o výrobci:
Inovace, odvaha riskovat, rozsáhlý technický vývoj, použití té nejmodernější technologie, mnoho píle a přispění všech spolupracovníků umožnilo během několika let vznik takových produktů, jež jsou celosvětově uznávány a které se tak v mnoha případech staly vzorem pro mnoho jiných výrobců. Celosvětově úspěšní hudebníci a skupiny nedají již po několik desetiletí na tyto instrumenty dopustit. Hlavním důvodem tohoto postoje jsou zejména vynikající a výrazné zvukové vlastnosti nástrojů, které vznikají ve městě Markneukirchen / Sachsen (Německo)
Dějiny firmy Warwick se začaly utvářet ve městě Pretzfeld / Oberfranken. Zde tedy založil pan Hans-Peter Wilfer 13. Září 1982 ve věku 24 let, společně se dvěma společníky, firmu Warwick. Řemeslným zručnostem se naučil od svého otce pana Freda Andrease Wilfera, který během 50-tých, 60-tých a 70-tých let vyráběl celosvětově známé nástroje značky FRAMUS. Z důvodu rozvoje firmy a rozšíření výroby bylo výrobní středisko v Pretzfeldu přestěhováno v roce 1995 do města Markneukirchen/Sachsen. Díky přestěhování firmy do nově postavených prostor mohl uskutečnit pan H.P. Wilfer svůj dlouholetý sen, jenž se týkal spojení těch nejmodernějších výrobních metod společně se zachováním poctivé řemeslné výroby.
Toto spojení řemeslného umění a techniky umožnilo firmě Warwick zahájit výrobu perfektních a skvostných nástrojů za dostupné ceny.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :