Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

WARWICK RB 20635 B/PLUS

mandola

Odešleme do 7 dnů
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Autorizovaný prodejce WARWICK


48.0 cm39.0 cm40/15 cm9.0 cm87.0 cm
Pozdro pro Mandolu 30 mm polstrované, s černým sametem uvnitř.

- povrch pevný voděodolný materiál RokTex® s tvrdým povrchem, části z umělé kůže - barva: černá - vnitřní potah: černý samet - polstrování 30 mm / 1.18" - pro dokonalou ochranu krku nechybí Guitar-Saving-System™ včetně Neck-Saving-System™ - ochrana mechaniky a kobylky RokTex® - extra ochranné polstrování v místě spodního kolíku po řemen - 10 mm / 0.39" široký obousměrný zip s kovovým jezdcem“W” - dva odnímatelné 50 mm / 1.97" široké zádové popruhy včetně Shoulder-Saving-System™ (polstrovaná neklouzavá ramenní vložka), kovový hardware - 1 zádový popruh obsahuje kapsu na mobilní telefon - 1 polstrované ucho (polstr na suchý zip) - 1 polstrované a zesílené ucho na přední straně - 1 vnější kapsa DIN A4 se zipem pro noty a příslušenstvím, integrovaná vnější kapsa (RB 20636 B/PLUS bez DIN A4 vnější kapsy) - kapsa se zipem na přední straně krku s další integrovanou kapsou - 2 vertikální kapsy s 6 mm / 0.24" širokým zipem pro uložení zádových popruhů - kapsička na vizitku - PVC lemování - spodek zesílen PVC, kovové nožky - kovový hák pro zavěšení pouzdra (pevně přišitý a přinýtovaný nylonem) - reliéfní logo RockBag®

Odkaz na stránky výrobce WARWICK

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce WARWICK

Něco o výrobci:
Inovace, odvaha riskovat, rozsáhlý technický vývoj, použití té nejmodernější technologie, mnoho píle a přispění všech spolupracovníků umožnilo během několika let vznik takových produktů, jež jsou celosvětově uznávány a které se tak v mnoha případech staly vzorem pro mnoho jiných výrobců. Celosvětově úspěšní hudebníci a skupiny nedají již po několik desetiletí na tyto instrumenty dopustit. Hlavním důvodem tohoto postoje jsou zejména vynikající a výrazné zvukové vlastnosti nástrojů, které vznikají ve městě Markneukirchen / Sachsen (Německo)
Dějiny firmy Warwick se začaly utvářet ve městě Pretzfeld / Oberfranken. Zde tedy založil pan Hans-Peter Wilfer 13. Září 1982 ve věku 24 let, společně se dvěma společníky, firmu Warwick. Řemeslným zručnostem se naučil od svého otce pana Freda Andrease Wilfera, který během 50-tých, 60-tých a 70-tých let vyráběl celosvětově známé nástroje značky FRAMUS. Z důvodu rozvoje firmy a rozšíření výroby bylo výrobní středisko v Pretzfeldu přestěhováno v roce 1995 do města Markneukirchen/Sachsen. Díky přestěhování firmy do nově postavených prostor mohl uskutečnit pan H.P. Wilfer svůj dlouholetý sen, jenž se týkal spojení těch nejmodernějších výrobních metod společně se zachováním poctivé řemeslné výroby.
Toto spojení řemeslného umění a techniky umožnilo firmě Warwick zahájit výrobu perfektních a skvostných nástrojů za dostupné ceny.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :