Nákupní košík
0
 

WARWICK RockBoard CAB PC F 20 BLK - 20 cm plochý propojovací kabel mezi efekty

 
WARWICK RockBoard CAB PC F 20 BLK
 
 
WARWICK RockBoard CAB PC F 20 BLK
 
(s DPH)

130 Kč

K dispozici

Odešleme

do 14 dnů

Záruka:

2 roky
   

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 


Provozní teplota: -15º C až +70° C
Ohebný měděný vodič 20 x 0,12 mm
Izolace signálu : PE (polyethylene)
Měděné kroucené stínění : 34 x 0,12 mm
Vnější izolace : PVC
Poměr elektrické kapacity vodi. /stínění : < 10 pF/decimetr
Odpor vodiče : < 10 mOhm/decimeter
Konektory : Audio zástrčky jack 6,3 mm kolenové do 90° stupnů
vnější rozměry zástrčky: 7 x 3 mm

 

 

Propojovací kabely pro pedálové efekty se zdají být jako poslední z priorit u mnoha výrobců – Pro Warwick však ne! Skoro všechny propojovací kabely na trhu od předražených „High End“ vysoce kvalitních výrobců jsou designem nepraktické, když se vezme v potaz že jsou kabely a koncovky kulaté. Objemné zástrčky zabírají příliš mnoho místa a většinou mají ještě objemný a neohebný kabel.


S velkou znalostí na trhu pedalboardů u Warwicku dlouze a pilně přemýšleli o způsobu jak vylepšit toto příslušenství nezbytné pro větsinu kytaristů a baskytaristů a při tom udržet cenovou dostupnost.

 

Nové RockBoard Flat Patch kabely jsou velmi praktické díky jejich jedinečnému designu s velmi flexibilníma konektorama a kabelem díky čemu ušetří mnoho místa na každém pedalboardu a zjednoduší instalaci.


RockBoard Flat Patch kabely jsou stavěny podle požadavků na vysokou kvalitu s využitím vysoce kvalitních zástrček a kabelů a jsou proto myšleny pro bezstarostnou cest od pódia k pódiu.

 

Jsou dostupné v černé barvě (konektor a kabel) a ve čtyřech velikostech: 10 cm, 20 cm, 30 cm a 60 cm.

Jeden významný Německý obchodník o nich řekl, když mu dorazili vzorky zboží:

„Kabely dorazili a jsou fakt prvotřídní! Opravdu ploché ale solidní a kabel sám je překvapivě ohebný. Dobrá práce!“


Odkaz na stránky výrobce WARWICK.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce WARWICKNěco o výrobci:
Inovace, odvaha riskovat, rozsáhlý technický vývoj, použití té nejmodernější technologie, mnoho píle a přispění všech spolupracovníků umožnilo během několika let vznik takových produktů, jež jsou celosvětově uznávány a které se tak v mnoha případech staly vzorem pro mnoho jiných výrobců. Celosvětově úspěšní hudebníci a skupiny nedají již po několik desetiletí na tyto instrumenty dopustit. Hlavním důvodem tohoto postoje jsou zejména vynikající a výrazné zvukové vlastnosti nástrojů, které vznikají ve městě Markneukirchen / Sachsen (Německo)
Dějiny firmy Warwick se začaly utvářet ve městě Pretzfeld / Oberfranken. Zde tedy založil pan Hans-Peter Wilfer 13. Září 1982 ve věku 24 let, společně se dvěma společníky, firmu Warwick. Řemeslným zručnostem se naučil od svého otce pana Freda Andrease Wilfera, který během 50-tých, 60-tých a 70-tých let vyráběl celosvětově známé nástroje značky FRAMUS. Z důvodu rozvoje firmy a rozšíření výroby bylo výrobní středisko v Pretzfeldu přestěhováno v roce 1995 do města Markneukirchen/Sachsen. Díky přestěhování firmy do nově postavených prostor mohl uskutečnit pan H.P. Wilfer svůj dlouholetý sen, jenž se týkal spojení těch nejmodernějších výrobních metod společně se zachováním poctivé řemeslné výroby.
Toto spojení řemeslného umění a techniky umožnilo firmě Warwick zahájit výrobu perfektních a skvostných nástrojů za dostupné ceny.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :