Nákupní košík
0
 

WARWICK RC 10860 BA/FL - 3 Multiple Bass Guitar Chest Case

 
(s DPH)

11 760 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce WARWICK


Flight Case
Skříňová pouzdra, vhodná pro uložení 3 nebo 5 kytar nebo baskytar (podle provedení). Stěny z překližky 10 mm / 0,4”, polstrovaný oddíl pro krky nástrojů a vnitřní hrany obložené pěnovou gumou zaručují optimální ochranu nástroje. Navíc se tato pouzdra vyrábějí ve třech různých provedeních: Flight Case s černým PVC nebo hliníkovým potahem a Wood Case s černým Tolexovým povrchem.

- robustní pouzdro pro 3 nebo 5 nástrojů - materiál pouzdra: překližka 10 mm/0,4" - povrchový materiál: hliník nebo PVC - vnitřní potah: černý samet - vnitřní hrany mají pěnovou ochranu - nástroje chrání na dně přesný polystyrenový výlisek se sametovým potahem - pouzdra pro baskytary jsou vybavena přepážkami oddělujícími jednotlivé nástroje - krky nástrojů jsou zabezpečeny polstrovanou oporou krku s možností fixace - jedna integrovaná síťová kapsa na suchý zip pro příslušenství - dvě zatažitelná pružinová ucha - 4 motýlkové zámky - hliníkové hrany s chromovanými zakulacenými rohy - 8 zesilujících částí na rozích otevírací části - 2 robustní rohová kolečka - 4 gumové nožky na dně - 2 PVC ližiny na zadní straně - chromované logo RockCase® Odlišnosti provedení Flight-Case - 4 Butterfly-zámky - aluminiové hrany a chromované kulové rohy - 8 výztuh na otevřených hranách Odlišnosti provedení dřevěného Case - 6 sklopných uzávěrů (2 zamykatelné) - chromované rohy

Odkaz na stránky výrobce WARWICK.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce WARWICKNěco o výrobci:
Inovace, odvaha riskovat, rozsáhlý technický vývoj, použití té nejmodernější technologie, mnoho píle a přispění všech spolupracovníků umožnilo během několika let vznik takových produktů, jež jsou celosvětově uznávány a které se tak v mnoha případech staly vzorem pro mnoho jiných výrobců. Celosvětově úspěšní hudebníci a skupiny nedají již po několik desetiletí na tyto instrumenty dopustit. Hlavním důvodem tohoto postoje jsou zejména vynikající a výrazné zvukové vlastnosti nástrojů, které vznikají ve městě Markneukirchen / Sachsen (Německo)
Dějiny firmy Warwick se začaly utvářet ve městě Pretzfeld / Oberfranken. Zde tedy založil pan Hans-Peter Wilfer 13. Září 1982 ve věku 24 let, společně se dvěma společníky, firmu Warwick. Řemeslným zručnostem se naučil od svého otce pana Freda Andrease Wilfera, který během 50-tých, 60-tých a 70-tých let vyráběl celosvětově známé nástroje značky FRAMUS. Z důvodu rozvoje firmy a rozšíření výroby bylo výrobní středisko v Pretzfeldu přestěhováno v roce 1995 do města Markneukirchen/Sachsen. Díky přestěhování firmy do nově postavených prostor mohl uskutečnit pan H.P. Wilfer svůj dlouholetý sen, jenž se týkal spojení těch nejmodernějších výrobních metod společně se zachováním poctivé řemeslné výroby.
Toto spojení řemeslného umění a techniky umožnilo firmě Warwick zahájit výrobu perfektních a skvostných nástrojů za dostupné ceny.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :