Nákupní košík
0
 

WARWICK Vampyre NT 5 string - baskytara 5strunná v barvě Coloured Oil Finish

 
WARWICK Vampyre NT 5 string
 
 
WARWICK Vampyre NT 5 string
 
WARWICK Vampyre NT 5 string
 
(s DPH)

189 820 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce WARWICKDesign Vampyru NT je vyroben z javoru. Na těle z US bahenního jasanu je 1" Quilted Maple deska. Má průchozí javorový krk a ebenový hnatník s výložkami ve tvaru basového klíče, s 26 extra tvrdými bronzovými pražcovými dráty. Jeho velmi dlouhý horní roh zaručuje nástroji skvělou stabilitu, basa má proto váhu posunutou ke korpusu a velmi se tím pádem hodí pro hru s basou na dlouhém řemenu. Nástroj dovoluje pohodlnou hru po celé délce krku, v druhé a částečně i třetí oktávě( 26 pražců ). Provedení 4 má javorový krk ze třech pruhů, 5 strunné ze čtyřech. Výsledkem celé konstrukce je kompaktní a dokonalý nástroj. Nástroj má černý hardware a univerzální použití. Je však nejvíce vyhledáván hráči s ponekud výstředními sklony a přitom značnými nároky. Výsledný design je kompaktní a dokonalý. Vampyre NT má dva aktivní MEC snímače (J/Twin J) elektronika je MEC aktivní 3-pásmová a má pusch/pull volume pro vypínání.

- Neck-through-design - Available as 4- or 5-string - Left-handed and fretless version available* - Swamp Ash body with AAA Quilted Maple top - Flamed Maple neck - Tigerstripe Ebony fingerboard - Bass Clef inlays - Scale length: 34" (long scale) - 26 frets - Active MEC J/TJ pickups - Active MEC 3-way electronics - Finishes: Natural Oil Finish, Coloured Oil Finish and Stain High Polish Finish (Coloured Oil Finish and Stain High Polish Finish with extra charge) - Warwick tuners - 2-piece Warwick bridge - Warwick security locks - Black hardware - Just-A-Nut III - Weight**: 4,1 kg (4-string), 4,2 kg (5-string) - Warwick EMP-strings: 4-string: 045" - 105" (38200M), 5-string: 045" - 135" (38301M) - Including Warwick "User Kit" - Including RockCase® flight case (only for Germany, Czech, Poland, UK, Austria and Swiss) or "Premium Line Plus" RockBag® for electric bass * no extra charge ** rounded

Odkaz na stránky výrobce WARWICK.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce WARWICKNěco o výrobci:
Inovace, odvaha riskovat, rozsáhlý technický vývoj, použití té nejmodernější technologie, mnoho píle a přispění všech spolupracovníků umožnilo během několika let vznik takových produktů, jež jsou celosvětově uznávány a které se tak v mnoha případech staly vzorem pro mnoho jiných výrobců. Celosvětově úspěšní hudebníci a skupiny nedají již po několik desetiletí na tyto instrumenty dopustit. Hlavním důvodem tohoto postoje jsou zejména vynikající a výrazné zvukové vlastnosti nástrojů, které vznikají ve městě Markneukirchen / Sachsen (Německo)
Dějiny firmy Warwick se začaly utvářet ve městě Pretzfeld / Oberfranken. Zde tedy založil pan Hans-Peter Wilfer 13. Září 1982 ve věku 24 let, společně se dvěma společníky, firmu Warwick. Řemeslným zručnostem se naučil od svého otce pana Freda Andrease Wilfera, který během 50-tých, 60-tých a 70-tých let vyráběl celosvětově známé nástroje značky FRAMUS. Z důvodu rozvoje firmy a rozšíření výroby bylo výrobní středisko v Pretzfeldu přestěhováno v roce 1995 do města Markneukirchen/Sachsen. Díky přestěhování firmy do nově postavených prostor mohl uskutečnit pan H.P. Wilfer svůj dlouholetý sen, jenž se týkal spojení těch nejmodernějších výrobních metod společně se zachováním poctivé řemeslné výroby.
Toto spojení řemeslného umění a techniky umožnilo firmě Warwick zahájit výrobu perfektních a skvostných nástrojů za dostupné ceny.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :