Nákupní košík
0
 

YAMAHA APX 500 III BL - elektroakustická kytara v černém provedení

 
YAMAHA APX 500 III BL
 
 
(s DPH)

9 390 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce YAMAHA


Modelová řada APX je mezi hudebníky oblíbená pro svůj unikátní tvar těla a pro univerzální použití v širokém spektru hudebních žánrů a stylů. Kytary APX mají luby podstatně užší (90mm) oproti kytarám s tělem standartních rozměrů a díky tomu je hra velice pohodlná.

 

Přední deska z masivního smrku propůjčuje kytarám APX skvělý zvuk ve všech polohách. Zaručí Vám perfektní zvuk s jasnými, čistými středy, vyváženými výškami a kontrolovanými basy.

 

APX 500 je osazena vysoce kvalitním kobylkovým piezo snímačem, který je doplněn předzesilovačem a 3pásmovým ekvalizérem. Předzesilovač si vystačí s napájením pomocí 2xAA baterie, pracuje tedy velice úsporně i při vysoké kvalitě zesílení signálu. Chromatická ladička je přesná, snadno se používá a je dobře viditelná. Ladicí mód můžete aktivovat stiskem jediného tlačítka, i když není připojený žádný kabel. Zapnutí nebo vypnutí ladičky nemá žádný vliv na výstup. Ladička má také funkci automatického vypnutí po jedné minutě pro úsporu baterie.

 

Ovládací prvky pro piezo snímač jsou umístěny na boční straně nástroje, zajišťují tak optimální přístup. Baterie je rovněž umístěna na boku, blízko krku, proto je umožněna snadná výměna.

 

Speciálně navržené nevroubkované žebrování typu X umožňuje tónu kytary znít, jelikož maximalizuje rezonance těla a nabízí tak plný, přirozený zvuk. APX tak poskytuje celkově bohatý zvuk s dobrou odezvou a silnými nízkými tóny.

  

Specifikace:

 

Vrchní deska: masivní smrk.
Luby, spodní deska: nato/Meranti.
Krk: nato.
Hmatník: palisandr.
Kobylka: palisandr.
Hardware: Die-cast, pochromované.
Snímače:  Piezo, 1 cestný, System66 s vestavěnou ladičkou, 3 pásmový EQ.
Šířka nultého pražce: 43 mm.
Hloubka těla: 90 mm.
Obsah balení: nástroj, 2xAA baterie, imbusový klíč pro seřizování krku.


Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :