Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Yamaha DGX 670

Přenosné digitální stage piano bez stojanu a pedálnice

Odešleme dnes
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Autorizovaný prodejce YAMAHA


DGX-670 je přenosné digitální piano vhodné pro live performance, domácí cvičení, nebo studiová session. Piano disponuje až 630 zvuky, rytmy a nástroji napříč celým žánrovým spektrem a 263 automatickými doprovody, proto bez problému zahrajete moderní pop, zasněné blues a jazz, nebo R&B. Nástroj je vhodný pro profesionály a pokročilé hráče.


Digitální piano v sobě ukrývá autentické zvuky klasických koncertních křídel, varhan, smyčců apod. Zkrátka zde najdete všechno, co budete potřeboval jak pro sólovou, tak doprovodnou hru. Báječné pocit ze hry vám zprostředkuje kladívková vyvážená klaviatura s dynamikou úhozu a sustain vašeho tónu si potom upravíte pomocí trojpedálu (není součástí balení). DGX-670 s sebou přináší i kvalitní 12cm reproduktor o výkonu až 12W, a pokud patříte mezi noční dříče, jistě oceníte sluchátkový výstup pro detailní monitoring.

Přehledný displej, intuitivní ovládací panel


DGX-670 disponuje přehledným displejem a intuitivním ovládacím panelem pro snadné nastavení zvuků během vaší hry. Horkou novinkou je bezdrátové připojení Bluetooth, díky kterému můžete streamovat vaše playlisty, nebo trénovat s klavírní aplikací od firmy Yamaha. Zadní panel nabízí bohatou konektivitu v čele se sluchátkovým výstupem, USB porty, Aux vstupem a vstupem pro mikrofon.

K digitálnímu pianu si můžete následně dokoupit dřevěný robustní stojan a trojpedál pro skvělý pocit ze hry.

Parametry
Počet kláves: 88
Barva: Černá
Klaviatura: Graded Hammer Standard
Typ klaviatury: Kladívková
Povrch klaviatury: Hladký
Automatické doprovody: Ano
Výukový systém: Ne
Výkon reproduktorů: 12 W
Počet zvuků: 630
Vstupy: 1x Jack 3,5 mm TRS, Jack 6,3 mm TS, Sustain pedal
Výstupy: Headphone Jack 6,3 mm TRS
Polyfonie: 256
USB to Host: Ano
USB to Device: Ano
USB Midi: Ano
Obsah balení: Napájecí adaptér, notový stojan (je možno dokoupit stojan na piáno L 300 a pedálnici LP 1 viz záložka související zboží)  
Šířka: 1397 mm
Hloubka: 445 mm
Výška: 151 mm
Hmotnost: 21,4 kg
Země výroby: Čína

Odkaz na stránky výrobce YAMAHA

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHA

Něco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :