Nákupní košík
0
 

YAMAHA YDP V240 - digitální piano

 
YAMAHA YDP V240
 
 
(s DPH)

44 990 Kč

K dispozici

Odešleme

zítra

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce YAMAHA


Digitální piáno.

 • Klaviatura Graded Hammer Standard (GHS) s matným povrchem černých kláves
 • 3-vrstvé AWM dynamické stereo vzorky
 • Podpora funkce "Half-pedal"
 • Polyfonie 64 hlasů
 • Akustické, super-expresivní zvuky kategorií Natural!, Live!, Cool! a Sweet! a DSP efektová jednotka
 • Funkce "Easy Song Arranger" a technologie "Performance Assistant"
 • USB připojení pro pohodlné ukládání a přehrávání hudebních dat

Nový model řady ARIUS - Yamaha YDP-V240 je základní model plnohodnotného digitálního piána s rozsahem 88 kláves a standardně vyváženou klaviaturou GHS. Díky klaviatuře GHS je hra na YDP-V240 opravdu požitek, ať už při cvičení nebo při vystoupení. 3-vrstvé dynamické stereo vzorky přináší autentický zvuk a navíc YDP-V240 obsahuje širokou škálu realistických a dynamických zvuků pro hodiny a hodiny interaktivních hudebních zážitků.

Funkce

Vyvážená kladívková klaviatura GHS s matným povrchem černých kláves

Stejně jako na tradičním akustickém piánu jsou klávesy v nižších polohách těžší při stisku než klávesy ve vyšších polohách. Matný povrch černých kláves zvyšuje luxusní vzhled klaviatury.

Nastavitelná dynamická citlivost

Vyberte si z nastavení hard, medium nebo soft tak, aby to odpovídalo vašemu stylu hry a síle prstů. Vypněte dynamickou citlivost pro pevně nastavenou odezvu - ideální pro hru zvukem varhan.

Dynamické stereo vzorkování Advanced Wave Memory (AWM)

AWM je vzorkovací systém, který vytváří zvuky velice podobné originálním akustickým zvukům za použití digitální technologie záznamu zvuku nástrojů a aplikací vysoce kvalitních digitálních filtračních technologií na zaznamenané audio vzorky. Průběh signálu klavírního zvuku se liší v závislosti na dynamice od pianissima až po fortissimo. AWM dynamické vzorkování umožňuje toto zohlednit a vytvořit tak několik dynamických vzorků v různých sílách úhozu. Čím více se použije těchto dynamických vzorků, tím lepší je kvalita expresivity výsledného zvuku.

Funkce "Half-pedal"

Umožňuje přizpůsobit délku dozvuku v závislosti na tom, jak moc je pedál stisknutý. Větší stisk pedálu znamená větší dozvuk.

Zvuky kategorie Live!, Cool! a Sweet!

Široká paleta akustických a elektronických zvuků různých nástrojů. Je zde použito mnoho dlouhých, stereo a vícevrstvých vzorků proto, aby bylo možné plně postihnout přirozený charakter, rezonanci, výraz a vibrato skutečného nástroje.

Automatický doprovod

Funkce automatického doprovodu vám umožní snadno řídit doprovod tím, že budete hrát levou rukou akordy. To vám umožní automaticky vytvořit zvuk celé kapely nebo orchestru - a to i když budete hrát zcela sami. Automatický doprovod se skládá z rytmických patternů daného stylu. Široká škála stylů v nástroji pokrývá různé hudební žánry, včetně popu, jazzu a mnoha dalších. Tyto doprovodné styly umožňují každému, dokonce i začátečníkům, dosáhnout skvělé sólové prezentace.

Funkce Easy Song Arranger

I když každá písnička má svůj původní styl, vy si můžete vybrat libovolný jiný styl a změnit žánr písničky díky funkci Easy Song Arranger. To znamená, že můžete hrát písničku, která je normálně baladou, například jako bossa novu nebo v rytmu hip hopu atd. Můžete snadno vytvořit zcela odlišné aranže jednoduchou změnou stylu jakým je daná píseň hrána v originálu. Můžete změnit také zvuk hrající hlavní melodii a zvuk, kterým dohráváte do písně naživo na klaviaturu a totálně tak změnit výsledek.

Technologie Performance Assistant (P.A.T.)

Chcete hrát spolu s přehrávanou písní naživo na klaviaturu a podávat vždy perfektní výkon? I když budete hrát špatné tóny! Jediné, co musíte udělat, je hrát na klaviaturu - například střídavě levou a pravou rukou - a pokud budete hrát v rytmu hudby, tak díky technologii P.A.T. budete vypadat jako profík.

Hudební databáze plus externí soubory

Chcete si zahrát písničku ve vašem oblíbeném žánru, ale nejste si jisti, jaký vybrat nejlepší zvuk a styl pro tento typ hudby? Stačí vybrat vhodný styl hudby z hudební databáze (Music Database). Na panelových nastaveních se automaticky přiřadí ideální kombinace zvuků a stylu. Navíc tento nástroj umožňuje přenášet soubory hudební databáze z počítače nebo pracovat se soubory uloženými na USB flash disku. Tyto soubory mohou být použity stejně jako interní hudební databáze.

Port USB TO DEVICE

Připojte USB flash disk do portu USB TO DEVICE v nástroji. Toto vám umožní ukládat nebo natahovat registrační nastavení a uživatelské skladby vytvořené přímo v nástroji, stejně tak i načítat data z připojeného zařízení.

Digitální signálový procesor (DSP)

DSP efekt může být přiřazen k hlavním nebo Dual (navrstveným) zvukům. V nabídce jsou efekty od reverbu - který umožní díky dozvuku navodit tu správnou náladu - až po efekty distortion a další dynamické efekty, které rozšíří možnosti zvuku, nebo ho dokáží totálně změnit.

Port USB TO HOST

Ponořte se do světa počítačových hudebních programů a využívejte je. Připojení a nastavení je mimořádně snadné a můžete pak například přehrávat vaše nahrávky MIDI skladeb z počítače různými zvuky - a to vše z jednoho nástroje.

Snadná interpretace s hudební notací na displeji

Při přehrávání skladby je na displeji zobrazována odpovídající notace skladby, která právě zní. Toto je skvělý způsob, jak se naučit číst noty. Pokud daná skladba obsahuje také textová a akordová data*, pak se spolu s notací zobrazí na displeji také text a akordy. * Pokud daná skladba neobsahuje žádná odpovídající textová nebo akordová data, pak nebude žádný text nebo akordy zobrazeny.

Výukový systém Yamaha Education Suite (Y.E.S.)

Yamaha Education Suite (Y.E.S.) je moderní soubor užitečných výukových funkcí zabudovaný přímo do nástroje. Díky němu se můžete sami učit hrát. Y.E.S. vám pomůže zvládnou mistrně vybranou skladbu v jednotlivých krocích a lekcích. Každou lekci lze cvičit odděleně levou a pravou rukou, nebo dohromady.

Tlačítko Piano Reset

Hraní klavírním zvukem je díky tlačítku Piano Reset rychlé a zcela snadné. Jediným stiskem příslušného tlačítka vyvoláte skvěle znějící zvuk klavíru, zvuk úžasně bohatý, že budete mít pocit, že hrajete na skutečné piáno.

Počet kláves:
88
Počet zvuků:
492
Počet doprovodů:
160
Polyfonie:
64 hlasů
Efekty:
ano
Nahrávání:
ano
Externí paměť:
vstup na USB paměť
Vnitřní paměť:
ano
DEMO skladby:30
Displej:
s podsvětlením
Počet pedálů:
3
Konektory:USB TO DEVICE, USB TO HOST
Vlastní reproduktory:
ANO
Výkon reproduktorů:
2x 20W
Split:
ano
Dual:
ano
Rozměry:
1,369 x 852 x 502 mm
Hmotnost:
49 kg
Připojení sluchátek:
ano dvoje
USB , MIDI:
ano , ne
Nahrávání / počet stop:
6
Automatické doprovody:
Ano
Stojan v ceně:
Ano
Související zboží naleznete v těchto kategoriích: Noty na klavír (piano) , Stoličky , Sluchátka


Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :