Nákupní košík
0
 

Yamaha DTX 400k - elektronická bicí souprava

 
Yamaha DTX 400k
 
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
Yamaha DTX 400k
 
akce
(s DPH)

9 889 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací: 800 888 448

 
Pro uplatnění prodloužené záruční lhůty na 5 let zaregistrujte svůj produkt do 6 měsíců od data koupě na adrese: PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA YAMAHA

Nakupujete pro školu nebo úřad ? Využijte instituční slevu 5% Stáhněte si ZDE tento formulář a pošlete jej vyplněný na admin@muzikant.cz a uvedená cena bude pro Vás o 5% nižší.


DTX400K přináší 10 legendárních bicích sad a tréninkové funkce, plus nově vyvinuté bicí pady, velké činelové pady a novou tichou jednotku pro basový buben.

 

Velikost sady a design padů pro snare a tomy nabízí komfortní bubenický zážitek. Nová jednotka basového bubnu KU100 je velice tichá. Když to skombinujete s velkými 10" pady pro činely a hi-hat tak máte k dispozici skvělou bicí sadu, na kterou můžete hrát, aniž byste ostatní rušili. Trigger modul DTX400 je vybaven nejkvalitnějšími zvuky ve své třídě, interaktivními tréninkovými funkcemi a vestavěnými cvičnými skladbami. Nové skladby můžete načíst z USB. Svou sadu můžete vylepšit a rozšířit tak, jak se budou postupně zlepšovat i vaše bubenické dovednosti. DTX400K je skvělá sada pro kohokoli, kdo chce začít s bubnováním.

 

 

- Autentický bubenický zážitek v kompaktní elektronické bicí sadě
- S tichou jednotkou pro basový buben KU100 můžete hrát kdekoli
- Základní dálkový Hi-Hat ovladač
- Velké 10" činelové a Hi-Hat pady
- 7.5" bicí pady vytvořené pro skvělou hratelnost a dlouhou životnost
- Nový DTX400 bicí Trigger modul se 169 vysoce kvalitními zvuky
- 10 presetových sad (všechny lze přepsat)
- 10 interaktivních tréninkových funkcí s hlasovým naváděním
- 10 vestavěných skladeb (nové skladby lze stáhnout přes USB)
- Rozšiřitelnost - možnost přidat další crash činelový pad
- Vylepšení - možnost použít 3-zónový snare pad, skutečný pedál pro basový buben, pokročilý hi-hat ovladač
- Kovový stojan nabízí solidní herní zážitek


Funkce


Kofigurace:

Snare : 7.5” pad
Tom : 7.5” pad
Floor Tom : 7.5” pad
Basový buben : tichá jednotka KU100
Hi-Hat : 10” pad
Hi-Hat ovládací jednotka : podpora herní techniky Opened/Closed/Foot splash a navíc možnost nastavit jako druhý basový buben.
Crash činel : 10” pad
Ride činel : 10” pad

Deset profesionálních bicích sad v jedné kompaktní elektronické bicí sadě

 

DTX400K je vybavena 10 profesionálními bicími sadami vycházejícími ze světově proslulých zvuků z celé historie bicích, včetně legendárních akustických sérií Yamaha. Využitím zvuků z našich profesionálních modelů DTX900/700/500 a DTX-MULTI 12, nabízí každá sada extrémně vysokou zvukovou kvalitu s podporou funkce "Accent Articulation" pro dynamické nástroje, které mění svou zvukovou charakteristiku v závislosti na síle úderu.

Ale to není vše - můžete si volně kombinovat libovolný ze 169 samostatných bicích pro vytvoření uživatelských sad, které budou odpovídat vašemu stylu - i když se váš styl vždy mění. Jeden den vyzkoušíte heavy metalovou sadu s dvěma basovými bubny, pak ji změníte na dance sadu, nebo si vytvoříte deset svých oblíbených sad. Výběr je široký: 23 snare bubnů, 21 basových bubnů, 36 tomů, 31 činelů a 42 perkusních nástrojů. DTX400K je skutečně jako mít k dispozici deset profesionálních bicích sad v jedné kompaktní elektronické bicí sadě.

Parta volá - poslechněte si zvuky DTX400K hned teď na záložce "Sady".

 


Staňte se bubenickým idolem se sadou DTX400K!
Abyste se dostali do klubu předních bubeníků, k tomu je potřeba určité dovednosti a zkušenosti. Tréninkové funkce v DTX400K byly vytvořeny pro bubeníky a zapálené nadšence všech úrovní. Je zde 10 vestavěných cvičení, včetně rozehrání (rozehřátí), groove nástrojů a bubenických her vytvořených odborníky na hudební výuku z Yamahy, aby vám učinili cvičení zábavnější a efektivnější.

 

Dokonce i když jste nikdy předtím nehráli na bicí, intuitivní “Groove Tracker” vám pomůže udržet rytmus. Všichni bubeníci si mohou zlepšit svůj groove díky funkci “Rhythm Gate”, nebo si porovnat své schopnosti v režimu“Fast Blast”. Je zde navíc systém "Voice Guidance", který vám “řekne” vaše výsledky a podpoří vás na vaší rytmické cestě.

 

 

Cvičte doma, hrajte na pódiu!

Hratelnost a pocit ze hry od společnosti vyrábějící bicí. Yamaha vyrábí bicí již více než 45 let, takže velmi dobře víme, že hratelnost je pro bubeníky důležitá. S využitím našich zkušeností z vývoje populárního DTX-PADu jsme pro sérii DTX400 přetvořili bicí pady tak, aby poskytovaly přirozenou odezvu, solidní životnost a vynikající pocit při úderu paličkou.

 

Nové pady jsou vybaveny gumovým povrchem, takže vaše palička po nich nebude klouzat a vy můžete cvičit jednoduché, dvojité a trojité techniky úderu pro použití na akustických bicích. A jelikož jde o bicí sadu pro začátečníky, rozměry DTX400K vám poskytují dostatek komfortního prostoru, ve kterém můžete hrát, takže se můžete skutečně zlepšovat. Nová jednotka pro basový buben KU100 je extrémně tichá, avšak bez újmy na hratelnosti.


Všechny tyto funkce a možnosti jsou zde pro vás od přední společnosti zabývající se výrobou bicích, abychom vám pomohli stát se lepšími bubeníky.

Vylepšete a rozšiřte si svou sadu!


Jak si budete postupně vyšlapávat svou cestičku mezi přední bubeníky, můžete si být jisti, že vaši DTX sadu si můžete vylepšit a rozšířit tak, aby odpovídala vašim ambicím. Vylepšete si sadu o 3-zónový snare pad, který umožňuje hrát technikou open nebo closed rim-shots, s TP70S nebo 3-zónovým XP80 DTX-PADem*1.

 

Přidejte skutečný pedál pro basový buben a pad pro basový buben KP65 a vylepšete sadu o hi-hat ovladač HH65 podporujícím hru na napůl otevřenou hi-hat (half-open hi-hat).

 

Díky vestavěnému USB-MIDI převodníku můžete DTX400 připojit k vašemu počítači a ovládat VSTi bicí zvuky a užít si nahrávání v DAW programu jakým je například Cubase*2. S programem Musicsoft Downloader*3 můžete také importovat nové skladby a beaty pro použití v tréninkových funkcích.

 

Ve světě DTX vás čeká mnoho možností.

1 Je vyžadována montážní sada a svorka TPCL150, nebo sada RCL500 a CL940B, které jsou prodávány samostatně.
2 Cubase a VSTi software není součástí.
3 Yamaha Musicsoft Downloader je k dispozici ke stažení zdarma na adrese http://download.yamaha.com/

 

Vylepšete a rozšiřte svou sadu! Více možností při propojení s počítačem!

 

Tréninkové funkce
Kdokoli se může přidat do party a zažít tu radost ze hry na bicí díky sérii DTX400. Následující tréninkové funkce vám nabízí vše, co potřebujete, abyste mohli začít - jen je vyzkoušejte:

Groove Check
Jako pomůcka pro zlepšení vašeho časování používá Groove Check podsvícená tlačítka, aby vám ukázal, jak brzo nebo jak pozdě hrajete jednotlivé údery, takže můžete přímo vidět, kde se máte zlepšit.

Rhythm Gate
Tréninková funkce Rhythm Gate umožňuje pomocí sluchu poznat, zda je vaše časování přesné. Pokud neudeříte na pad ve správnou chvíli, neuslyšíte žádný zvuk. Toto cvičení zapojuje jednak váš sluch, ale také vaše ruce a nohy, takže celé vaše tělo pracuje jako hodinky a učíte se udržet správný rytmus na bicí.


Measure Break
Funkce Measure Break je oblíbeným tréninkovým cvičením, které vkládá pauzu do stopy s klikem po několik taktů. Nastavením pauzy na takt(-y), kdy hrajete sami bez pomoci kliku, si můžete ověřit své správní časování, jakmile se vám klik vrátí zase zpět.

Tempo Up/Down
Funkci Tempo Up/Down použijte k tomu, abyste viděli, jak rychle jste schopni hrát při zachování přesného časování. Při hře s metronomem bude bicí modul automaticky zvyšovat tempo, pokud bude vaše časování správné a naopak snižovat, pokud potřebujete více času na to, abyste hráli přesně.

Change Up
V tréninkovém režimu Change Up je vašim cílem udržet si správné časování při hře se sedmi různými cvičnými rytmy, které se mění každé dva takty.

Easy Session
Trénink Easy Session vám umožní hrát bicí pattern spolu s kompletní cvičnou skladbou jednoduchými údery do libovolného padu ve správnou chvíli spolu s hudbou. Jako takový je to jako základní forma jammování s ostatními členy kapely a pomůže vám tak vybudovat si sebedůvěru v bubenických začátcích.

Groove Tracker
Groove Tracker vám umožňuje snadno hrát mnoho různých praktických patternů, které automaticky zohledňují rychlost a sílu vašeho bubnování. Navíc můžete do základního patternu volně přidávat své vlastní přechody.

Pad Gate
V tréninkovém režimu Pad Gate budou pady produkovat zvuk, pouze pokud vaše bubnování bude přesně odpovídat cvičnému bicímu patternu.

Part Mute
Part Mute trénink vám umožní vypnout libovolný nebo všechny bicí party (např. hi-hat, snare, basový buben, tom, a/nebo činely) z doprovodné skladby a můžete si také vypnout i různé nástrojové party.

Fast Blast
V režimu Fast Blast training session stačí hrát na bicí tak divoce jak jen můžete po nastavený časový úsek. Jde více o hru než o způsob cvičení. Cílem je dosáhnout co nejvyššího skóre.

Play with Song
Modul DTX400 je vybaven deseti cvičnými kompletními skladbami různých hudebních žánrů. Tyto skladby poskytují pohodlný a zábavný způsob, jak cvičit bubnování. Tempo si můžete měnit tak, aby vyhovovalo vašim schopnostem. Do modulu si můžete také přidat vlastní novou MIDI skladbu pomocí programu Musicsoft Downloader.


Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :