Nákupní košík
0
 

Yamaha DTX 522K - elektronické bicí

 
Yamaha DTX 522K
 
 
Yamaha DTX 522K
 
Yamaha DTX 522K
 
Yamaha DTX 522K
 
(s DPH)

25 190 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce YAMAHA


Yamaha DTX 522K
Souprava DTX522K obsahuje malý buben DTX-PAD, nové pady tomů, exkluzivní 3-zónovú hi-hat a činely, a neuvěřitelné zvuky a součásti modulu DTX502 v dostupné konfiguraci této elektronické bicí soupravy.

Pad malého bubnu DTX-PAD má ten správný odskok pro procvičování bicí techniky. Můžete na něm hrát na blánu, otevřený a zavřený rimshot díky jeho třem autentickým zvukovým zónám. Taky třízónové jsou činely - ride, crash a hi-hat. Bicí a perkusní zvuky modulu DTX502 vám poskytnou ten nejlepší zvuk, a s pokročilými vlastnostmi pro cvičení a nahrávaní se budete zlepšovat snadno a rychle. USB port umožňuje kontrolu nad VSTi softwarem a import wave souborů.

Konfigurace:
Modul: DTX502
Snare : XP80
Tom: TP70 x 2
Floor Tom: TP70
Bass Drum : KP65
Hi-Hat : PCY100 + HH65
Crash Cymbal: PCY100
Ride Cymbal : PCY135
Rack : RS502
Konfigurace
Trigger modulu: DTX502
Systém racku: RS502
Souprava padů: DTP522
Rozměry/váha (trigger modulu)
Šířka: 251 mm
Výška: 130 mm
Hloubka: 48 mm
Váha: 610 g

Generátor tónů
Maximální polyfonie: 32 not
Hlasy: Bubny a perkuse: 691, Melodie: 128
Efekty: Reverb: 9, Master EQ: 2 pásma
Bicí soupravy: Přednastavené: 50, Uživatelské: 50 (Celková kapacita paměti 1 MB)

Sekvencér
Kapacita not: Přibližně 104 000 not (Celková kapacita paměti 1 MB)
Rozlišení not: 96 ppq (části čtvrťové noty)
Typ nahrávaní skladeb: Real-time replace technika
Tracky skladeb: 1 track
Skladby: Demo: 1, Cvičné skladby: 37, Pad: 22, Uživatelské: 40
Formát sekvencí: Patentovaný SMF formát 0/1
Click
Tempo: 30 až 300 BPM, možnost nastavení naklikáním
Beat: 1/4 až 16/4, 1/8 až 16/8, a 1/16 až 16/16
Rozdělení not: Akcent, čtvrťová nota, osminová nota, šestnáctinová nota, triola
Tréninkové funkce: Groove Check, Rhythm Gate, Measure Break, Tempo Up/Down, Change Up, Pad Gate, Částečné ztlumení, Ztlumení, Fast Blast
Konektivita:
OUTPUT [L/MONO] (Standardní mono phone), OUTPUT [R] (Standardní mono phone), Trigger vstupy 1, 5, 6, 9 (Standardní stereo phone, L: Trigger, R: Rim switch), Trigger vstupy 2, 3, 4, 7 (Standardní stereo phone, L: Trigger, R: Trigger), HI-HAT CONTROL (Standardní stereo phone), AUX IN (Stereo Mini), PHONES (Standardní stereo phone), USB TO HOST

Příslušenství:
Síťový adaptér (PA-130), Držák modulu, Šrouby pro připevnění modulu, Uživatelský manuál

Import
Sample: 20 waves (maximum)
Vzorkování samplů: 16 bitů
Vzorkovací frekvence: 44.1 kHz
Mono / Stereo 12 sec (mono)
Formát samplů WAV, AIFF


Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :