Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Yamaha EMX 5014C

powermix 14 kanálů , 2x 500W

Odešleme v pondělí
Počet ks:
EAN: 4957812325370
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Autorizovaný prodejce YAMAHA


Výkonový mixážní pult, výkon 2x 500 W/4 Ohm 6 mono+ 4 stereo kanály 8 mikrofonních vstupů 3 pásmový EQ s laditelnými středy a kompresory na mono kanálech 3x Aux DSP efektový procesor 9 pásmový Equalizér na výstupu Indikátor zpětné vazby na mikrofonních kanálech zabudovatelné do 19" racku váha 10,5kg

Zařízení “vše v jednom“ pro snadné ovládání a rychlé nastavení

EMX5014C v sobě integruje mixážní pult, výkonový zesilovač, grafický EQ a digitální efekty do jedné kompaktní a snadno přenosné jednotky. Není potřeba žádné složité nastavování a zapojování – jednoduše jej připojte a hrajte! Celý systém je optimalizován, takže je snadné dosáhnout skvělý zvuk téměř kdekoli.

Vynikající zvuk díky kvalitní konstrukci a výběru jednotlivých komponent

Výběr jednotlivých komponent a částí je zásadní pro dosažení co nejlepšího zvuku, proto Yamaha věnuje velké úsilí tomu, aby vybrala právě ty nejlepší komponenty. Velmi důležité obvody předzesilovačů používají například nízkošumové čipové rezistory, které jsou umístěny na tenkou vrstvu nikl-chromu pro přesnou reprodukci zvuku bez šumu. Zvláštní péče byla věnována také systému uzemnění a obvodům obecně, aby se redukoval nežádoucí šum nebo interference, které degradují zvukovou kvalitu.

Intuitivní, funkční ovládací prvky a propojování

Sekce mixu nabízí celkem 14 vstupů s velmi univerzální konfigurací: kanály 1 až 6 jsou mono mikrofonní nebo linkové vstupy, kanály 7/8 a 9/10 mohou fungovat buď jako mono mikrofonní/linkové vstupy, nebo stereo linkové vstupy a kanály 11/12 a 13/14 jsou stereo linkové vstupy. Konektory umožňují také připojení externích zesilovačů a efektových procesorů. Stereo kanály 11/12 a 13/14 obsahují RCA porty pro přímé připojení CD přehrávačů nebo dalších hudebních přehrávacích zařízení, kde lze pak v případě potřeby aplikovat na signál ještě 3-pásmový EQ. Kanály 1 až 6 nabízejí 3-pásmový EQ s parametrickými středy, zatímco kanály 7 až 14 jsou vybaveny 3-pásmovým EQ bez parametrických středů. Je zde také 9-pásmový hlavní EQ, který umožňuje optimální nastavení zvuku podle akustiky dané místnosti.

Vestavěné SPX efekty

SPX efekty od Yamahy jsou obecně uznávány jako jedny z nejlepších dostupných efektů pro nahrávání i živé ozvučování. EMX5014C nabízí vestavěný SPX efektový procesor, poskytující mimořádně kvalitní efekty s 32-bitovým zpracováním. 16 efektových programů s nastavitelnými parametry vám nabídne prvotřídní digitální reverb, echo, delay, modulaci i distortion zkreslení. Navíc si zde můžete připojit volitelný pedál FC5 pro zapínání a vypínání efektů.

Vysoce účinné a výkonné zesilovače

Aby bylo možné udržet nízkou hmotnost a snadnou přenosnost modelu EMX5014C, musí být použité zesilovače extrémně účinné a musí být schopny nabízet i skvělou zvukovou kvalitu. Ve skutečnosti jsou zesilovače EMX série vysoce účinné s výkonem až 2x 500W (4 Ohm) s relativně nízkou spotřebou energie a malým množstvím generovaného tepla. Avšak dokáží nabídnout také excelentní zvukovou kvalitu s úžasnou odezvou a nízkým zkreslením.

Lehký a praktický design

V případě EMX5014C neznamená snížení hmotnosti i snížení výkonu. Konstrukce je ze speciálního lehkého, ale velmi odolného materiálu, zatímco spínaný napájecí zdroj poskytuje dostatek energie, kterou systém potřebuje pro solidní výkon 500W + 500W. A přitom všem váží EMX5014C pouhých 10,5 kg – což je mnohem méně než předchozí modely. Pro lepší manipulaci a přenosnost jsou ve spodní části mixážního pultu zabudována pohodlná držadla.

Nekompromixní standardy spolehlivosti a bezpečnosti

EMX5014C nejen že splňuje celosvětové bezpečnostní a elektronické standardy, ale navíc je předmětem více než šedesáti přísných interních testů Yamaha, které zajišťují nejvyšší možnou úroveň spolehlivosti.

Nucená ventilace ochlazuje systém i v obtížných podmínkách

Optimální proudění vzduchu může být ohroženo, pokud je mixážní pult zabudován do racku, nebo je na přímém slunečním záření při ozvučování venku. Pak může teplota vzrůst na nebezpečnou úroveň. EMX5014C je vybaven systémem nucené ventilace, který je pečlivě navržen tak, aby zajistil spolehlivý provoz a vysoký výkon i v obtížných podmínkách.

Šest pokročilých analogových kompresorů

Na mono kanálech EMX5014C je k dispozici celkem šest pokročilých obvodů s kompresory, které umožňují dosáhnout optimální stupeň komprese snadno pomocí jednoho ovladače. Nastavování optimální úrovně komprese pro různé zvukové zdroje je obvykle komplikovaný proces, ale tento unikátní kompresor umožňuje snadno dosáhnout té správné "hudební" komprese pro lepší vokály nebo kytarový zvuk.

Praktické a užitečné funkce

Systém Yamaha FCL (Feedback Channel Locating – lokace kanálu se zpětnou vazbou) činí lokaci a eliminaci zpětné vazby mnohem snadnější než kdykoli předtím. FCL indikátory na všech vstupních kanálech zobrazují, na kterém kanálu se objevuje zpětná vazba, takže i vizuálně tento problém velice snadno odhalíte a následně adekvátně k tomu nastavíte výstupní úroveň nebo upravíte EQ na daném kanálu. Další užitečnou funkcí je tlačítko Standby, které vypne kanály 1 až 6, takže po zkoušce nebo mezi jednotlivými sety můžete ztlumit najednou všechny vstupy na kanálech 1 až 6, beze změny aktuálního postavení faderů na jednotlivých kanálech, zatímco stereo vstupy zůstanou zapnuté například pro přehrávání hudby na pozadí.

Systém Yamaha Speaker Processing

Systém Yamaha Speaker Processing pracuje optimálně v kombinaci s reproboxy Yamaha Concert Club série a BR série, pro dosažení čisté a stálé reprodukce hudby v maximální kvalitě.

Volič režimu výkonového zesilovače

Volič režimu výkonového zesilovače umožňuje nakonfigurovat interní zesilovač mnoha různými způsoby. Jednoduchým přepnutím si volíte mezi optimálním nastavením pro hlavní nebo odposlechovou konfiguraci v závislosti na vaší aplikaci.

Volitelné příslušenství pro montáž do racku

Mixážní pulty EMX série lze snadno umístit do racku pomocí volitelné sady RK5014.

Powermix Yamaha EMX 5014 C. Výkon do 4 Ohm: 2x 500 W. Výkon do 8 Ohm: 2x 350 W.

Powermix Yamaha EMX 5014 C. Výkon do 4 Ohm: 2x 500 W. Výkon do 8 Ohm: 2x 350 W.

Odkaz na stránky výrobce YAMAHA

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHA

Něco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :