Nákupní košík
0
 

YAMAHA EMX 5016CF - 16 vstupů 500W s efekty

 
YAMAHA EMX 5016CF
 
 
YAMAHA EMX 5016CF
 
(s DPH)

27 390 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce YAMAHA


Všestranná 16-vstupová konfigurace se přizpůsobí široké škále požadavků

EMX5016CF má celkem 16 vstupních kanálů - osm mono pro mikrofon nebo linkový vstup a čtyři stereo páry. Stereo kanál může fungovat buď jako mono mikrofonní vstup nebo stereo linkový vstup. Tento systém vám dává k dispozici více mikrofonních vstupů, pokud vaše zdroje signálu jsou většinou mikrofonní, nebo pokud potřebujete zpracovávat více stereo zdrojů, EMX5016CF zvládne pohodlně čtyři stereo signály a až osm monofonních signálů (buď mikrofonních nebo linkových). Zapínatelné phantomové napájení je dostupné pro všechny mikrofonní vstupy.

Pokročilý kanálový EQ

3-pásmový ekvalizér je k dispozici na všech vstupních kanálech, ale ještě větší univerzálnost je nabízena na osmi mono kanálech, kde lze individuálně nastavit střední frekvence a to od 250 Hz až po 5 kHz. Takže snadno nastavíte požadované frekvence, které je potřeba korigovat, v kritickém středním pásmu, což zvyšuje potenciál ekvalizéru.

Dostatek vstupů a výstupů pro rozšíření a integraci

Vše, co potřebujete k vytvoření silného, vysoce kvalitního živého ozvučení je EMX5016CF, jeden nebo dva páry reproboxů a vaše zdroje signálu. Ale tím nekončí možnosti vstupů a výstupů, které lze rozšířit o možnosti externích zařízení nebo integrovat do větších systémů. Efektová cesta na mono vstupních kanálech umožňuje například použití vestavěného efektového procesoru pro individuální vstupní kanály. A pokud máte externí odposlechy (monitory) nebo externí efektové jednotky, které chcete použít, toto vám umožní směrování signálů do AUX a EFFECT sběrnic. Stereo výstup, stereo podružný výstup (sub-out) a výstup pro nahrávání jsou také k dispozici.

Kompresor ovládaný jedním knoflíkem na mono kanálech

EMX5016CF nabízí kompresory na všech monofonních mikrofonních/linkových kanálech, což umožní lepší mixáž vokálů, jemné stlačení kytarového zvuku, přináší více poutavých basů a celkové vylepšení finálního mixu v mnoha ohledech. Tyto unikátní "jednoknoflíkové" kompresory jsou velice snadné na ovládání. Není zde nastavování náběhu, prahu a zisku a další ovladače - jednoduše pomocí ovladače COMP nastavíte požadovanou kompresi tak, jak potřebujete.

9-pásmový digitální grafický EQ s presety a pamětí

Tento pokročilý digitální 9-pásmový stereo grafický ekvalizér jde daleko nad rámec tradičních analogových typů díky rafinovanému ovládání, snadnému vyvolání presetů a uživatelské paměti na vlastní nastavení. Spolupracuje také s inovativní konzolí Frequency Response Correction system (viz níže) pro nebývalé ovládání zvukové odezvy. Každé pásmo si můžete samozřejmě upravit ručně, nebo můžete použít jednu z předvoleb - VOCAL (zpěv), DANCE (tanec), nebo SPEECH (mluvené slovo) - jako výchozí bod pro editaci vlastního nastavení. Jsou zde k dispozici také tři uživatelské paměti, kam si můžete uložit vlastní nastavení křivky EQ pro snadné vyvolání, kdykoli toto nastavení budete potřebovat.

FRC (Frequency Response Correction) systém

Nastavení výstupního ekvalizéru systému pro živé ozvučení na optimální hodnoty pro konkrétní prostor je za normálních podmínek komplikovaný proces, který vyžaduje šumový generátor, kalibrovaný mikrofon, analyzátory schopné pracovat v reálném čase a spoustu času a zkušeností. EMX5016CF zpracovává celý proces automaticky, s použitím buď růžového šumu nebo nahraného hudebního zdroje. Pro přesné nastavení odezvy systému na konkrétní místnost, ve které se nacházíte, je vše, co potřebujete, pouze připojit nastavit mikrofon na požadované místo a připojit jej do kanálu 1, jednou stisknout tlačítko MEASURE/CORRECT pro měření a poté opět stisknout toto tlačítko pro automatické nastavení grafického ekvalizéru pro optimální odezvu. Toto nastavení lze také uložit do uživatelské paměti pro snadné a rychlé vyvolání později, když bude potřeba.

Automatické omezení zpětné vazby

I když lze grafický ekvalizér použít pro ovládání zpětné vazby, EMX5016CF nabízí systém automatického omezení zpětné vazby, který usnadňuje tuto práci. Systém potlačení zpětné vazby funguje tak, že jsou detekovány frekvence zpětné vazby na stereo sběrnici a následně je aplikován přesný filtr pro eliminaci zpětné vazby. Omezovač zpětné vazby má mód AUTO, který automaticky sleduje a tlumí kmitočty zpětných vazeb za vás a citlivý manuální režim, který umožňuje identifikaci a zmírnění zpětné vazby krok za krokem.

Vícepásmový "Maximizer"

"Maximizer" v EMX5016CF je pokročilý 3-pásmový kompresor, který lze použít na stereo sběrnice pro živější celkový zvuk. Jednoduše stiskněte tlačítko MAXIMIZE a celkovému mixu bude dodáno okamžitě více působivosti a živosti, aniž by utrpěla hudební jemnost a nuance.

Dvojitý Yamaha SPX efektový procesor

EMX5016CF obsahuje ne jeden, ale dva vestavěné špičkově výkonné digitální efektové procesory Yamaha SPX! Možná budete potřebovat pouze prostorové efekty jako reverb a delay pro živé zvukové aplikace - a EMX5016CF obsahuje nejlepší dostupné efekty reverb a delay - ale pokud chcete další efekty, můžete použít dva různé efekty současně. Každý z efektových procesorů nabízí výběr z 16 prvotřídních efektů, včetně efektů jako reverb, echo, chorus, flanger, phaser a dokonce i distortion, s nastavitelnými parametry, které umožňují snadno přizpůsobit každý efekt.

Dvojitá AUX sběrnice

Ovládače AUX 1 a AUX 2 s pre/post fader přepínáním nastavené úrovně signálu vysílaného do pomocných sběrnic pro monitorovací nebo externí efektové cesty. Dostupnost dvou AUX sběrnic poskytuje značnou flexibilitu. Můžete například používat kanálové EFFECT ovladače pro nastavení úrovně signálu posílaného do interního SPX efektového procesoru zatímco budete AUX 2 používat pro externí efektovou jednotku a AUX 1 pro odposlechy.

Další profesionální funkce

Ovladače zisku (Gain) a 26-dB pad přepínače umožňují optimální nastavení úrovně téměř libovolného signálu. 80-Hz filter horní propusti je zde pro eliminaci nežádoucích nízkých frekvencí hluku a brumu. Tlačítka Channel ON umožňují individuální zapínání a vypínání kanálů do celkového mixu. Ovladače PAN nastavují na mono kanálech pozici mono signálu ve stereo zvukovém poli, zatímco ovladače BALANCE na stereo kanálech nastavují vyvážení stereo pozice. vysoce kvalitní lineární fadery nastavují individuálně úroveň každého kanálu. PFL (pre-fader listen = poslech před fadery) tlačítko umožňuje izolované sledování jednotlivých kanálů. Všechny vstupní kanály jsou vybaveny indikátory signálu a přebuzení pro snadnou vizuální kontrolu. Lineární AUX 1, AUX 2, EFF1 RTN a EFF2 RTN fadery s PFL (pre-fader listen) aktivují efektovou smyčku a AFL (after-fader listen = poslech za fadery) aktivuje monitorování pomocné smyčky. Stereo hlavní fader obsahuje oba PFL i AFL monitorovací tlačítka. Funkce Yamaha Speaker Processing přináší optimální nastavení basů a výšek pro reproboxy série Yamaha Club. Ukazatele limiteru (omezovače) vás upozorní při aktivaci interního obvodu limiteru z důvodu přetížení výkonového zesilovače. Volič výstupních režimů výkonového zesilovače umožňuje rychlou konfiguraci pro módy MAIN + MAIN, MONO + AUX 1 nebo AUX 1 + AUX 2. Lze také navolit výstupní výkon v hodnotách 500, 200 nebo 75 W na kanál. Tlačítko Stand-by okamžitě vypne všechny mono vstupy. Ve výbavě nechybí 12-segmentový stereo ukazatel úrovně. Pro rychlé a spolehlivé propojení jsou zde SPEAKON reproduktorové konektory. Montáž do racku je možná díky volitelné soupravě RK5014. Do standardního 3-pinového XLR konektoru lze připojit také lampu na husím krku (volitelné příslušenství, 12 V DC, maximálně 5 W).

 

Yamaha EMX5016CF:
- 16 vstupní kanály
- 2x 500 Watt / 4 Ohm
- Pad / LPF
- 48V Phantom Power
- One-Knob komprese na všech mono kanálech
- 3-pásmový parametrický EQ semi-
- PFL / AFL Monitoring
- 2x aux  (pre / post přepínatelné), 2x SPX s efektovými procesory
- Zpětná vazba Potlačovač s automatickou detekcí zpětné vazby a potlačení (manuální / automatické)
-. 9-pásmový digitální grafický ekvalizér předvolby a uživatelských předvoleb včetně
- (Frequency Response Correction) FRC
- Multiband Maximizer
- Pohotovostní režim
- Přepínač režimu Power amp (L / R, Aux 1 / Mono, Aux1 / Aux2)
- Limiter
- S integrovaným držadlem
- 19 "rackmont
- Připojení pro Rack Light
- Speakon / jack výstupy
- 444 x 155 x 493 mm
- Hmotnost: 11kgSouvisející zboží naleznete v těchto kategoriích: Příslušenství pro mixpulty , Kabely k reprobednám


Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :