Nákupní košík
0
 

YAMAHA HPH MT220 - uzavřená studiová sluchátka

 
YAMAHA HPH MT220
 
 
YAMAHA HPH MT220
 
YAMAHA HPH MT220
 
(s DPH)

2 990 Kč

Záruka:

3 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Špičková monitorovací sluchátka s ultra vysokým rozlišením, která nabízejí přesnou odezvu v celém rozsahu všech frekvencí. Skvělá pro nahrávání a monitorování během mixu a masteringu ve studiu.

 

 • Pečlivě vyladěné 45 mm měniče s CCAW voice coily zajišťují perfektní kvalitu zvuku v celém rozsahu frekvencí
 • Uzavřená, circumaurální konstrukce pro vynikající izolaci
 • Jemná syntetická kůže a velké nízko odporové polštářky zajišťují pohodné nošení
 • Konstrukce s možností tří dimenzionálního nastavení a nastavitelnou délkou slideru zmírňuje únavu při dlouhodobém používání
 • Pohyblivá sluchadla umožňují monitorování pouze jedním uchem
 • Silné, odolné ABS plastové uložení a vibrace pohlcující hliníkový plát
 • Jednoduše uložitelný 1,2 m dlouhý kabel *6.3 mm standardní stereo adaptér je součástí dodávky


Stane se, že se opravdový originál stane průmyslovým standardem, a od svého uvedení na trh se Yamaha NS-10M studiové monitorovací reproduktory staly základem profesionálních studií po celém světě, známé pro svoji legendární přesnost. Od NS-10M k MSP a řadě HS, Yamaha zůstala věrná konstrukční filozofii zaměřené na přesnost zvuku, která poskytuje zvukovým profesionálům perfektní platformu, na níž mohou vytvořit a založit svůj vlastní rukopis zvuku. Studiová monitorovací sluchátka řady MT zůstala věrna tomuto základnímu konceptu a přinášejí přesnou reprodukci zvuku, který splňuje náročné požadavky dnešních profesionálních studií a monitorovacích aplikací.


S nepřekonatelnou věrností v robustním přesto stylového designu a odolností schopnou vyrovnat se se všemi nástrahami na cestách, sluchátka Yamaha série MT nabízejí úroveň komfortu, za kterou budete vděční po dlouhých hodinách v kritickém poslechovém prostředí.

 

Zvuk s vysokým rozlišením pro profesionální monitorování

HPH-MT220

 

Každý prvek těchto monitorovacích sluchátek s vysokým rozlišením byl vytvořen tak, aby vyhovoval profesionálním monitorovacím aplikacím. Jsou vybaveny 45 mm měniči s CCAW voice coily a silnými magnety, které nabízejí přesnou definici a kontrolu. Tyto lehké, ale výkonné měniče jsou vyrobeny z hliníkového drátu potaženého vysoce vodivou mědí, a nabízejí širokou frekvenční odezvu 15 Hz až 28 kHz, a plochý zvuk s ultra vysokým rozlišením s precizním stereo obrazem. Tato sluchátka jsou ideální pro nahrávání a monitorování během mixu a masteringu ve studiu.

Komfortní nošení

HPH-MT220

 

Sluchátka MT220 se mohou pochlubit uhlazeným, stylovým designem a uzavřenou, circumaurální konstrukcí pro extrémně pohodlné používání a velmi dobrou izolaci. Jsou také vybaveny velkými polštářky pro pohodlné nošení. Jemná syntetická kůže a nízko odporové polštářky, které pohlcují vnější vibrace a nabízejí bezproblémové nošení a vysokou úroveň izolace. Polštářky jsou vyrobeny z jemné syntetické kůže se stejnou jemností a ideální úrovní vlhkosti odpovídající skutečné kůži, a skvěle tak sedí. Konstrukce s možností tří dimensionálního nastavení a upravitelnou délkou slideru umožňuje nastavení úhlu ušních polštářků tak, aby perfektně vyhovoval tvaru hlavy posluchače, a pomáhá zmírňovat únavu při dlouhodobém používání. Uložení lze také volně natáčet a umožňuje tak monitoring jedním uchem.

Odolná, spolehlivá konstrukce

HPH-MT220

 

Protože jsou vytvořeny pro profesionální použití, sluchátka MT220 se mohou pochlubit uhlazenou, jednoduchou konstrukcí s masivním uložením a držákem sluchadla z odolného ABS plastu, který zajišťuje odolnost sluchátek i v drsném prostředí. Pochlubit se mohou také hliníkovým plátem přes uložení sluchadla, který potlačuje vnější vibrace a dodává sluchátkům luxusní vzhled. Jsou vybaveny 1,2 m dlouhým, rovným, vysoce elastickým kabelem, který je možné natáhnout až na 3,4m. Je vybaven pozlaceným korozi odolným stereo mini konektorem a 6,3 mm velkým pozlaceným stereo adaptérem, umožňujícími jejich využití jak u profesionálních zařízení, tak i u přenosných audio přehrávačů.


Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :