Nákupní košík
0
 

YAMAHA MG 16 XU - analogový mixpult 16 kanálů, FX, USB

 
YAMAHA MG 16 XU
 
 
YAMAHA MG 16 XU
 
YAMAHA MG 16 XU
 
YAMAHA MG 16 XU
 
(s DPH)

12 590 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce YAMAHA


16-kanálový mixážní pult s efektovým procesorem a USB rozhraním 

 • Max. 10 Mic / 16 linkových vstupů (8 mono + 4 stereo) 
 • 4 skupiny bus + 1 stereo bus  4 AUX (vč. FX) 
 • "D-Pre" mikrofonní předzesilovače 
 • Kompresor na mic vstupech
 • SPX s 24 programy 
 • 24-bit/192kHz 2in/2out USB Audio sběrnice 
 • v ceně je  Cubase Al DAW software (verze ke stažení) 
 • PAD přepínač na mono vstupech 
 • 48 V fantomové napájení
 • XLR symetrické výstupy 
 • Interní napájecí zdroj
 • Kovové šasi
 • Rozměry: 444 mm x 130 mm x 500 mm
 • Hmotnost: 6,8 kg
   

 

MG 16XU  patří k nejnovější 3. generaci oceňovaných mixážních pultů Yamaha. Nová generace obsahuje například vylepšené předzesilovače "D-PRE" s obvodem Darlington, zabudované kvalitní kompresory "One Knob Compressor" či zpevněné kovové šasi. Yamaha MG 16 disponuje celkem 16 vstupy (8 mono + 4x2 stereo), z toho 10 mikrofonními preampy. Dále je zde phantomové napájení 48 V, výstup na sluchátka, 4 sběrnice AUX, 2 sběrnice GROUP nebo CD stereo vstup. Prvních 8 mikrofonních vstupů je vybaveno kompresorem "One Knob Comp" a parametrickými středy ekvalizéru.

 

  Na rozdíl od svého sourozence Yamaha MG16, je model MG16 XU navíc dovybaven efektovou jednotkou s 24 digitálními efekty v profesionální kvalitě a USB audio připojením do počítače. Tělo přístroje je uzpůsobeno k montáži do racku.  Mixážní pult Yamaha MG16XU je dobře vybavené profesionální zařízení světového výrobce, které vás potěší perfektním zvukem a svou vysokou kvalitou, která mnoho let patří ke značce Yamaha.

počet vstupů celkem:
16
mono vstupy XLR:10
stereo vstupy jack 6,3:4
korekce na jedné mono šavli:
basy, parametrické středy a výšky
Fantomové napájení:
ANO
korekce na jedné stereo šavli:basy, středy a výšky
tlačítko LOW CUT na šavli:
ANO
Insert vstupy na šavli:
ANO
počet AUXů na šavli:4
tlačítko SOLO na šavli:NE
výstupy mixu:2x XLR
Výstup TAPE OUT:
ANO
Vstup TAPE IN:
ANO
Digitální efekty:ANO
rozměry:444 mm x 130 mm x 500 mm
váha:6,8 kg
USB:
S USB

Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na našich prodejnách Ostrava-Centrum a Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :