Nákupní košík
0
 

Yamaha MODX 8 -

 
Yamaha MODX 8
 
 
Yamaha MODX 8
 
Yamaha MODX 8
 
 
(s DPH)

38 990 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Yamaha MODX 8 je syntezátor pro pianisty, kteří potřebují nástroj zaměřený na piano se širokou škálou dalších zvuků. MODX8 je synťák s vyváženou klaviaturou s 88 klávesami a spojuje v sobě více než 125 let zkušeností Yamahy s výrobou a řemeslným zpracováním akustických pian spolu s více než 40 lety zkušeností s tvorbou předních syntezátorů.

 

Nabízí 8-operátorové plně ovladatelné FM-X jádro, špičkovou a propracovanou programovatelnost, ovladatelnost a dostatečně vysokou úroveň polyfonie. MODX používá stejnou technologii, která pohání také vlajkovou loď MONTAGE.

 

K dispozici jsou dvě legendární zvuková jádra, která byla zmodernizovaná pro úžasné přehrávání a komplexní tvorbu zvuku (AWM2 a FM-X). Díky Motion Control máte rytmické a dynamické ovládání na dosah ruky pro unikátní zvuk přizpůsobený přímo vašim potřebám.

 

Nabízí také makro dynamické řízení, rytmické ovládání se synchronizovaným tempem a řízení syntezátorového parametru pomocí audia

 

Klaviatura: 88 kláves, kladívková GHS
Initial Touch: Ano
Maximální polyfonie: AWM2 128, FM-X 64
Tónový genrátor: AWM2 a FX-M
Multi timbral: 16 partů (interní), audio input party
Wave: 5,67 GB (preset), 1 GB (uživatelská)
Performance: cca 2.000
Filtr: 18 typů
Efekty:
Reverb: 12 typů
Variace: 76 typů
Insertion (A,B): 76 typů
Master efekt: 15 typů
Master EQ: 5 pásem
1. part EQ: 3 pásma
2. part EQ: 2 pásma
Displej: 7", barevný, dotykový
Nahrávání: realtime, overdub, punch in/out
Kapacita nahrávání: cca 130.000 not
Rozlišení not: 480 ppq
Tempo: 5 - 300
Skladby: 128
Arpeggio party: 8 simultáních
Arpeggio presety: 10.239 typů
Arpeggio uživatelské: 256 typů
USB TO DEVICE: Ano
USB TO HOST: Ano
MIDI IN/OUT: Ano
Nožní ovladač: : Ano, 2
Nožní přepínač: Ano, programovatelný
OUTPUT L/MONO/R: Ano, 6.3 mm, standard phone jacky
Sluchátkový výstup: : Ano, 6.3 mm, standard stereo phone jack
A/D INPUT L/MONO/R: Ano, 6.3 mm, standard phone jacky
Příkon: 16W (při použití adaptéru PA-150)
Konektor napájení: DC IN (12 V) jack
Adaptér: PA-150 nebo jiný doporučený firmou Yamaha
Rozměry (Š x V x H): 1333 mm x 160 mm x 404 mm
Hmotnost: 13,8 kg


Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :