Nákupní košík
0
 

YAMAHA MOXF 6 - profesionální syntetizér

 
YAMAHA MOXF 6
 
 
YAMAHA MOXF 6
 
(s DPH)

29 290 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce YAMAHA


Vlastnosti:

Počet kláves: 61
Šířka: 1030 x 358 x 125 mm
Hmotnost: 7.1kg

 

Nová verze syntezátoru MOX doplněná o to nejnovější ze série MOTIF XF. V porovnání se starším modelem obsahuje MOXF více zvuků, více efektů a nově je zde také možnost rozšíření o Flash board. Díky kompatibilitě s MOTIF XF a MOX nabízí MOXF širokou paletu zvuků a samplů.

 

Zvukové jádro MOTIF XF
V MOXF najdete bohatou kolekci pian, elektrických pian, smyčců, dechových a orchestrálních nástrojů, kytar, baskytar a bicích, stejně tak jako vintage i moderní syntezátorové zvuky. Oproti původní verzi MOX nabízí MOXF 136 nových zvukových rejstříků včetně úžasného křídla S6, varhan a dalších nástrojů napříč hudebními žánry od orchestru až po hip-hop.

 

VCM efekty
Technologie VCM (Virtual Circuitry Modeling) simuluje vintage efekty, ekvalizéry, kompresory a phasery. K dispozici je rovněž vokodér.

 

Možnost rozříření o Flash memory
Díky Flash boardu můžete MOXF rozšířit až o 1 GB nových samplů.

 

Performance mode pro zvýraznění vaší kreativity
Díky Performance módu můžete kombinovat až 4 různé zvukové resjtříky a vytvořit tak unikátní výsledný zvuk. MOXF má celkem 256 preset performances z různých hudebních žánrů včetně rocku, world music, hip hopu, jazzu a dalších.

 

Vestavěný sekvencer pro okamžité zaznamenání vašich nápadů
S vestavěným sekvencerem nemusíte přehrávat podklady při živém hraní z počítače nebo jiných externích zařízení. Sekvencer vám umožní uložit data přímo do paměti nástroje.

 

Přiložený software
Součástí příslušenství MOXF comes with a variety of music production software that allows you to integrate it with your computer setup. These include the MOXF Editor for detailed editing of voice and mixing parameters, MOXF Remote Editor, a convenient tool that lets you edit and create control templates for your favorite VST instruments, and Remote Tools, which makes integration with Cubase software incredibly simple.

 

Pro připojení k PC potřebujete pouze USB kabel
Díky vestavěné 4-in 2-out USB zvukové kartě můžete bez problémů nahrávat interní zvuky MOXF, stejně tak jako externí signál (kytary, vokály atd.) přímo do Vašeho počítače bez nutnosti používat jakékoliv další audio zařízení. Navíc díky USB připojení budete moci přímo z MOXF ovládat váš DAW software v počítači, jako např. Cubase, a během živého hraní ovládat VST instrumenty. Můžete otevírat a zavírat okna, přidávat stopy a volit VST instrumenty.

 

Cubase AI 7
Cubase AI 7 je speciální verzí Cubase, která je určená přímo pro syntezátory Yamaha. Díky tomu, že MOXF nabízí MIDI a audio interface, můžete nahrávat až 32 audio a 48 MIDI stop.

 

Steinberg Prologue VSTi
Prologue je úžasně znějící virtuálně analogocý syntezátor. Díky jeho třem oscilátorům, dvěma LFO a 128 hlasé polyfonii nebude Vaše kreativita nikdy omezena.

 

YC-3B Tone Wheel Organ VST
YC-3B je VST Instrument, který věrně reprodukuje klasický zvuk varhan. Nabízí celkem 64 různých presetů.

 

Pomocí Performance Creator můžete snadno vytvořit nastavení pro živé hraní (jako např. split, layer atd) stisknutím jediného tlačítka. Sekce DRUM ASSIGN nabízí širokou paletu rytmických patternů.

 


SPECIFIKACE:

 

- 61 keys polovyvážených kláves (Initial Touch)
- zvukový generátoe AWM2, Expanded Articulation
- polyfonie: 128 hlasů
- Multi Timbral: 16 partů (Internal), A/D input part
- Wave: 741MB (16-bit), 3.977 waveforem

 

- Zvukové rejstříky: 1.152 + 72 Drum Kits, GM: 128 + 1 Drum Kit, User: 384 + 32 Drum Kits
- Performance: User: 256 (až 4 party)
- Filter: 18 typů
- Efekty: Reverb (9 typů), Chorus (22 typů), Insertion (A, B, 54 typů x 8 partů), Vocoder, Master Effect (9 typů), Master EQ (5 pásem), Part EQ (3 pásma, stereo)

 

- Sekvencer: kapacita cca 226 tisíc not
- Tempo 5-300 BPM
- Songs 64 Songs, Mixing Voices: 16 Voices per Song/Pattern (up to 256 Voices) , Mixing Templates: 32 for all Songs and Patterns
- Arpeggio: 7.981 presetů, User: 256 typů
- Scene Memory: 6 na každý Song
- Sekvencer formáty: originální formát, SMF formát 0,1

 

- Kompatibilita pro DAW ovládání: Cubase 7 series, SONAR X2, For Mac®: Cubase 7 series, Logic Pro 9, Digital Performer 7
- kolečko Pitch Bend a Modulation
- podsvícený LCD display
- Konnektory: OUTPUT [L/MONO]/[R] (6.3 jack), A/D INPUT [L]/[R] (6.3 jack), [PHONES] (6.3 stereo jack), [FOOT CONTROLLER], FOOT SWITCH [ASSIGNABLE]/[SUSTAIN], MIDI [IN]/[OUT]/[THRU], USB [TO HOST]/[TO DEVICE], DC IN
- spotřeba: 13W

 

Příslušenství:
- AC adaptér (PA-150)
- USB kabel
- Uživatelský manuál
- CUBASE AI ke stažení

 


Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :