Nákupní košík
0
 

YAMAHA MOXF 8 - profesionální syntetizér

 
YAMAHA MOXF 8
 
 
YAMAHA MOXF 8
 
(s DPH)

44 090 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce YAMAHA


Bezdrátové funkce a ovládání MOTIFu XF dostupné s novými iPad® aplikacemi

Aktualizace OS v nástrojích MOTIF XF přináší bezdrátové MIDI propojení s novými aplikacemi Yamaha pro iPad. Po připojení kompatibilního Wi-Fi USB adaptéru můžete odesílat a přijímat MIDI povely mezi syntezátorem XF a vaším iPadem. K dispozici jsou nové aplikace pro iPad, které Yamaha vyvinula a které dokáží rozšířit možnosti vašeho MOTIFu XF. Díky aplikacím Keyboard Arp & Drum Pad, Faders & XY Pad, Multi Editor Essential a Voice Editor Essential můžete snadno hrát, editovat, upravovat a mixovat na vašem MOTIFu XF bezdrátově z tabletu Apple iPad. Vyzkoušejte nové možnosti MOTIFu.

 

Vysoce kvalitní sada zvuků, včetně skvělých klavírních zvuků - to vše v obrovské paměti 741 MB Wave ROM

MOTIF XF se může pochlubit bohatou kolekcí zvuků, kde najdete klavíry, elektrická piana, smyčcové nástroje, dechové a žesťové nástroje, orchestrální zvuky, kytary, basy a bicí, ale také širokou škálu vintage i moderních syntetických zvuků. Třešničkou na dortu je digitální obnova dvojice klavírních křídel Yamaha (9' CFIII a 7' S6), které může nabídnout pouze firma s dlouholetou tradicí výroby akustických klavírů. Detailní reprodukce i velmi jemných zvukových nuancí nádherného klavírního zvuku uspokojí i ty nejnáročnější hráče. Mimo jiné byly přidány v MOTIFu XF nové waveforms, které nyní zabírají celkem 741 MB paměti. Včetně klavírního zvuku S6 bylo přidáno celkem 136 nových zvuků klávesových nástrojů, jako například clavinetů, varhanních zvuků, ale také široká paleta nových zvuků od orchestrálních až po zvuky pro hip-hop. Tato obrovská vnitřní paměť Wave ROM vám zajistí, že MOTIF XF je zvukově nejlepší a nejuniverzálnější klávesová pracovní stanice ihned po vybalení z krabice.

Až 2 GB dalšího obsahu dostupného díky volitelným rozšiřujícím paměťovým modulům flash

 

Dvojice vestavěných slotů umožňuje rozšířit paměť flash pomocí paměťových modulů Yamaha - s kapacitou 512 MB a 1 GB. Při instalaci dvou 1 GB modulů pak máte k dispozici celkem 2 GB flash paměti. Protože jde o přepisovatelné flash paměti, pokud na ně jednou načtete vzorek (sample), bude pro vás připraven ve vašem nástroji pokaždé, dokud jej nesmažete nebo nepřepíšete něčím jiným. Jako samply lze použít některé z nových zvukových knihoven pro MOTIF a nebo vlastní vzorky - vokály z vašeho posledního alba, které potřebujete při turné, vaše oblíbené VST zvuky převedené do formátu MOTIF nebo dokonce zvuk vašeho kuchyňského kávovaru. Odkudkoli získáte samply, nyní si je můžete natáhnout do 2 GB knihovny samplů přímo v nástroji. Představte si tu sílu plně upraveného MOTIFu XF s 3 GB zvuků (interní, RAM a flash) okamžitě dostupných stiskem jednoho prstu. Speciální samply a zvukové knihovny pro MOTIF XF z nabídky třetích stran lze objednat na stránkáchMOTIFATOR.com. Yamaha také připravila 400 MB zvukovou knihovnu samplů "Inspiration In a Flash" dostupnou ke stažení na www.inspirationinaflash.com a easysounds.de.

Zvukové jádro, které zvyšuje expresivitu zvuku nástrojů

Tónový generátor, který MOTIF XF převzal od MOTIFu XS, pracuje se strukturou 8 elementů na zvuk. V kombinaci s technologií rozšířené artikulace (Yamaha XA) umožňuje tato 8-elementová konstrukce dosáhnout úžasně přesné napodobení zvuku akustických nástrojů, včetně typických expresivních artikulací, které byly až doposud velmi obtížně napodobitelné v elektronických nástrojích. Dokážete například napodobit přirozené legato u dechových nástrojů, zvuk uvolnění klávesy u piána a dalších nástrojů, kytarové slidy a vyšší harmonické zvuky a mnoho různých artikulací pro smyčcové nástroje (spicato, tremolo a pizzicato atd.). Pomocí panelových tlačítek AF1 a AF2 můžete snadno ovládat množství artikulací vybraného zvuku. Pro syntetické zvuky je zde 18 různých typů filtrů, pokročilá práce s obálkou zvuku, unikátní vlnové průběhy s modulací, tak aby byl MOTIF schopen reprodukovat jakýkoli syntetický zvuk od vintage až po moderní. Tónový generátor také podporuje funkci "Half pedal" při použití samostatně prodávaného pedálu FC3. Při použití tohoto pedálu spolu s efektem damper resonance můžete dosáhnout ještě realističtější a bohatší zvuk klavíru, který simuluje ozvučnou desku křídla a reaguje také velmi přesně na techniky práce s pedálem.

VCM efekty pro reprodukci unikátního, přirozeného, teplého zvuku vintage nástrojů

Patentovaná technologie Yamahy VCM (Virtual Circuitry Modeling) simuluje účinky vintage ekvalizérů, kompresorů, phaserů. To umožnilo Yamaze zvýšit u nové série nástrojů MOTIF kvalitu efektů modelováním "struktury" vintage analogových kompresorů, EQ a stomp boxů pomocí tranzistorů a rezistorů. V sérii MOTIF XF jsou vysoce kvalitní efekty, známé z našich firemních digitálních nahrávacích konzolí, doslova na dosah ruky. MOTIF XF je vybaven také efekty vokodéru. Připojením mikrofonu do A/D vstupu MOTIFu můžete přidávat k vašemu hlasu efekty, nebo použít váš hlas pro vytváření harmonií. MOTIF XF obsahuje také cenami ověnčený reverb "REV-X", který naleznete také v profesionálním efektovém procesoru SPX2000.

Prvotřídní klaviatury, které umožňují prvotřídní hru

 

MOTIF XF6 a XF7 používají vysoce kvalitní FSX klaviaturu s rozsahem 61, respektive 76 kláves. MOTIF XF8 používá BH (balanced hammer = vyváženou kladívkovou) mechaniku s 88 klávesami. Klaviatura FSX využívá nově vyvinutou mechaniku pro zajištění pohodlné hry a správné odezvy na dotek. Je snadné hrát rychlé pasáže, včetně glissanda a trylků. Je třeba také zmínit, že tyto klaviatury jsou velmi tiché. Vyvážená kladívková mechanika čerpá know-how a technologii z produkce Yamahy vyvinuté pro koncertní klavíry a pódiová piána. Abychom nabídli klaviaturu s klavírní odezvou, která je i nadále dobře použitelná pro hru libovolnými zvuky, tak jsme vzali vyváženou kladívkovou mechaniku, což je oblíbená klaviatura pro digitální piána, a tu jsme upravili pro použití v syntezátorech: vyvážení jsme ponechali a přidali jsme funkce jako aftertouch. I když tato klaviatura nabízí odezvu skutečného klavíru, je také mimořádně vhodná pro hru mnoha syntetickými zvuky.

Bohatý arpeggiator s více než 7,000 frází, které obohatí zvukový projev

Pro unikátní nástrojové fráze je zde arpeggiator. Díky vrstvení partů můžete vašim skladatelským nápadům dát formu velmi rychle. MOTIF XF exceluje v obojím - v kvantitě i kvalitě arpeggia. Kromě typických arpeggio frází nabízí MOTIF XF také simulaci herních technik akustických nástrojů díky kombinaci arpeggií a klávesových Mega zvuků. Najdete zde také arpeggia, kde se podle MIDI hodin mění parametry syntetických zvuků, jako například panorama a filtry. MOTIF XF rozšířil oproti MOTIFu XS knihovnu arpeggií o 1,248 nových syntetických, perkusních a dalších frází na celkový počet 7,881 typů arpeggia.

Režim Performance, který umožňuje okamžité vyjádření vašich nápadů

V režimu Performance můžete navrstvit až 4 zvuky nebo rozdělit klaviaturu do 4 zón s různými rozsahy kláves a dynamiky. Také můžete rychle tvořit hudbu s použitím arpeggií pro různé zvuky. Interaktivní jádro arpeggia vám umožní použití až 4 různých typů arpeggia současně a přepínání v reálném čase mezi 5 různými variacemi frází arpeggia. Je to neuvěřitelně hudebně interaktivní. Mnoho arpeggií obsahuje akordovou inteligenci, takže vytvářejí různé fráze v závislosti na tom, jaký akord zahrajete na klaviaturu. Díky funkci přímého nahrávání performancí, která umožňuje nahrávání performancí v reálném čase do songů a patternů, si můžete snadno a rychle zaznamenat vaše hudební nápady založené na performancích MOTIF do songů nebo patternů pro pozdější úpravy a vylepšování.

Funkce Category Search, která nabízí přímý přístup k požadovanému zvuku

Pro snadné a rychlé vyhledání zvuku nebo performance, kterou potřebujete z masivního arzenálu zvuků MOTIF XF, můžete použít funkci Category Search. Všechny zvuky v MOTIFovi jsou uspořádány podle nástrojů a každá kategorie má i podkategorie. Pak jen snadno vyberete Category Search, zvolíte například kategorii smyčcových nástrojů (strings), podkategorii ensemble a tam si již vyhledáte zvuk, který potřebujete. Dokonce i zvukové knihovny třetích stran jsou také takto katalogizovány díky elegantnímu databázovému systému. Funkce Category Search je vám k dispozici, kdykoli potřebujete vyhledat ten správný zvuk například do vašeho songu. V módu Performance jsou data tříděna podle hudebních žánrů, takže si snadno a rychle vyhledáte performanci, která odpovídá vaší momentální inspiraci. Díky funkci Favorites máte možnost označit si oblíbené zvuky a performance a usnadnit tak přístup k nim.

Vylepšený sampling se 128 MB interní paměti SD-RAM

MOTIF XF má 128 MB interní paměti SD-RAM. To znamená, že můžete samplovat externí audio bez nutnosti instalace samostatně prodávaných pamětí. S funkcí sampleru můžete načítat zvukové knihovny samplů, importovat WAV soubory nebo přidávat vokály, kytary a další akustické nástroje k vašim sekvencím v MOTIFu. Můžete připojit mikrofon do A/D vstupu a nasamplovat vokály. Také při volbě funkce Slice během samplování můžete libovolně měnit tempo a nahrané audio bude pořád perfektně synchronní. Nahrané samply můžete během minuty detailně zpracovat v přepracovaném editačním uživatelském rozhraní.

Vestavěný sampling sekvencer nabízí pokročilou integraci audia a MIDI

MOTIF XF je vybaven vestavěným sampling sekvencerem, který vám umožní kombinovat MIDI a audio samply (řízené MIDI daty), takže si můžete vytvořit kompletní píseň včetně vokálů, kytar a dalších akustických nástrojů přímo v MOTIFu XF. Protože MOTIF XF je vybaven vestavěnou pamětí 128 MB pro samply, budete moci využívat výhody této funkce ihned bez nutnosti dokupovat externí paměti. Sekvencer v MOTIFu XF vám umožní pracovat tak, jak jste zvyklí, protože nabízí dva módy. Je zde lineární záznamové zařízení, 16-stopý song sekvencer pro nahrávání, dohrávání a vkládání, jako jste zvyklí u DAW rozhraní. Pak je zde také 16-stopý pattern sekvencer, který vám umožní pracovat se smyčkami a vytvářet si sekce vaší písně (sloka, refrén, přechod, atd.) a spojovat tyto sekce do kompletní písně. Během vaší produkce se můžete snadno přepínat mezi módy song a pattern tam a zpět, tak jak potřebujete. S přibaleným programem Cubase AI můžete také importovat kompletní songy přímo do Cubasu, včetně všech audio samplů, pro další editaci a mastering. • Vestavěný sampling sekvencer • Díky vestavěnému sampling sekvenceru můžete integrovat audio (samplovaná) data a MIDI data do jednoho celku. Podporováno je také načítání WAV/AIFF souborů. Můžete využít také funkce Slice pro samplované zvuky, které načtete a ovládáte je stejně jako MIDI data. Například můžete synchronizovat audio data na stejnou hodnotu BPM jako sekvenci MIDI dat. Také tím, že přednastavíte tempo, tóninu, počet taktů a počet dob, můžete pak snadno provádět střih a vytvářet tak dokonalé zvukové smyčky. Své samply můžete také podrobně editovat. MOTIF XF podporuje také funkce jako "Time Stretching", kde je měněná délka samplu, ale nemění se jeho výška (ladění); "Pitch Shifting", kde se zase naopak mění výška tónů (ladění) samplu, ale nemění se jeho délka a "Loop Remixing", které okamžitě vytváří nové hudební variace nasmyčkovaných groovů. Navíc je zde funkce převzorkování, díky které si můžete nahrát produkci na MOTIF XF jako jeden audio vzorek.

 

Vzdálené řízení a editor, který usnadní DAW integraci

Funkce, jako vzdálené řízení (která umožňuje vzdálené ovládání parametrů DAW aplikace na počítači z MOTIFu), různé DAW šablony a jednoduché nastavení funkcí, usnadňuje ovládání Yamahy MOTIF XF. Zejména integrace mezi MOTIFem XF a programem Steinberg Cubase 5 je skutečně bezproblémová. Díky Yamaha MOTIF XF Editoru můžete provádět jemné úpravy zvuků z vašeho počítače při vizuální kontrole. Protože je komunikace mezi MOTIFem a editorem obousměrná, kdykoli pohnete knoflíkem na MOTIFu nebo změníte parametr pomocí myši v editoru, všechny parametry jsou dokonale sladěny. Je zde dokonce VST3 editor pro Cubase 5 (včetně verze AI), který vám umožní používat váš MOTIF jako VST softwarový syntezátor. Pokud nainstalujete do nástroje volitelnou rozšiřující kartu FW16E FireWire, pak můžete nahrávat 16 stop audio dat do DAW programu přes audio rozhraní. Po instalaci potřebných ovladačů (AI ovladač, rozšíření pro Steinberg DAW) připojte MOTIF XF k počítači pomocí kabelu IEEE 1394 a spusťte Cubase AI. Ihned bude rozpoznán audio I/O MOTIFu XF a zvukový zdroj a jediné, co musíte pak udělat, je vybrat MOTIF XF jako šablonu projektu.

Cubase AI - DAW softwarová aplikace od firmy Steinberg

 

MOTIF XF přichází se speciální Yamaha verzí programu Cubase, světoznámého DAW softwaru. Cubase AI je postaven na stejném jádře jako Cubase 5, ale je navíc upraven pro lepší spolupráci s MOTIFem XF.

Vylepšené uživatelské rozhraní

Vylepšené uživatelské rozhraní s mnoha funkcemi, které uživatelům dříve scházely, jako například Tap Tempo, editace bicích v módu mixu a automatické mapování samplů. * Navíc nové uživatelské rozhraní s možností volby barvy a pozice klíčových displejů. * Dostupné od aktualizace OS (V1.10) pro MOTIF XF.


Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :