Nákupní košík
0
 

YAMAHA MSR 100 - reprobox aktivní 100W

 
YAMAHA MSR 100
 
 
YAMAHA MSR 100
 
(s DPH)

8 590 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce YAMAHA

 


Tento praktický aktivní PA reprobox je vybaven vestavěným mikrofonním vstupem a lze jej využít také jako odposlech na pódiu.

 

 

MSR100 nabízí kompaktní rozměry, mohutný zvuk a širokou škálu užitečných funkcí a možností. Výkon a vynikající zvuková kvalita, která je ideální pro spoustu různých aplikací. A jelikož je tak kompaktní a lehký, nemluvě o tom, jak snadno je nastavitelný, tak nachází skvělé využití v mnoha aplikacích, kde potřebujete snadno přenosnou sestavu pro živé ozvučení s bezproblémovým nastavením a použitím kdekoli.

 

Všestrannost:

MSR100 dokáže naplnit potřeby široké škály zvukových aplikací a odposlechových systémů v jednom ekonomickém, lehkém balení. Nabízí mix, zesilovač a systém reproduktorů v jednoduché a kompaktní jednotce, která se skvěle hodí pro menší a klubová ozvučení. Dokáže smíchat výstup z CD přehrávače, elektronického bubeníka a nebo třeba keyboardu s vašim hlasem bez nutnosti použít samostatný mixážní pult a zesilovač. MSR100 kombinuje bohatou funkční výbavu s výjimečně snadnou použitelností a spolehlivostí.


Vysoký výkon, skvělý zvuk

 

Vestavěný 100-wattový zesilovač v MSR100 poskytuje dostatečný výkon pro poslech v plném dynamickém rozsahu s vynikající jasností a srozumitelností. Tento speciálně navržený zesilovač byl konstruován pro použití s reproduktory v MSR100 pro dosažení toho nejčistšího možného zvuku. O nízké frekvence se stará 8" woofer, zatímco vysoké frekvence přenáší 1“ tlakový driver s titanovou membránou. Vysokofrekvenční zvukovod nabízí široký vyzařovací úhel 90º x 40º pro optimální rozptýlení v prostoru.


Flexibilní mix a připojení

 

Výběr vstupů a základní možnosti ovládání zvuku činí MSR100 ideálním pro menší akce a klubové ozvučení. Jednoduchý, ale efektivní mix, vestavěný do zadního panelu reproboxu poskytuje 3 vstupy s hlavním EQ pro nastavení zvuku. Vstup "Input 1" s XLR konektorem dovoluje připojit téměř jakýkoli mikrofon nebo linkový signál (díky přepínači -50dB/+4dB), zatímco další linkové zdroje signálu lze připojit na vstupy "Input 2" a "Input 3" pomocí klasických konektorů jack. Přirozeně, každý ze vstupů má vlastní nastavení hlasitosti a samozřejmě nechybí ani celková výstupní hlasitost. Dvoupásmový EQ vám dává možnost přizpůsobit si finální zvuk. Užitečný indikátor přebuzení (clip) vás upozorní, pokud je vstupní úroveň signálu příliš vysoká, takže můžete pak snadno snížit jeho úroveň, abyste zabránili zkreslení signálu. Pro ozvučení větších akcí je reprobox MSR100 vybaven také linkovým výstupem, pro propojení více jednotek za sebou pro vyšší celkový výkon a rozšířené pokrytí prostoru.


Rozsáhlé možnosti umístění

 

Reprobox MSR100 je kompaktní, lehký a připravený jít s vámi kamkoli. Vestavěná rukojeť usnadňuje přenášení. Můžete jej postavit ve svislé poloze pro tradiční ozvučení, nebo jej položit na zešikmenou stranu na zem pro použití jako odposlech. MSR100 je stejně robustní jako i univerzální, s odolným polypropylenovým povrchem, který box ochrání proti poškození při převážení a přenášení. Široké možnosti upevnění čítají hnízdo pro stojan, možnost umístění pod strop nebo na zeď a na pódiu můžete bezpečně skládat několik jednotek přímo na sebe.

 

 

Typ: 2-pásmový reprobox s Bass Reflexem
    Komponenty: LF: 8" Cone, HF: 1" Compression Driver
    Frekvenční rozsah: 55Hz-20kHz (-10dB)
    Maximum SPL: 112dB (1m)
    Rozptyl: 90o(H) / 40o (V)
    Rozměry (Š x H x V) 275 x 455,5 x 255 mm
    Váha: 11 kg
    Maximální výkon: 100W při 1kHz. THD=1%, RL=6Ohm
    Dělící frekvence: 4kHz
    Citlivost vstupu: INPUT 1: -50dB*/+4dB* (with select SW) INPUT 2 & 3: -10dB*
    Impedance vstupu: LINE 1 & 2 & 3: 10kOhm
    Linkový výstup: -10dB*/ 10kOhm
    Ovladače: Level Control INPUT 1 & 2 & 3, Master Level EQ LOW: +/-3dB při 60Hz, HIGH: +/-6dB při 10kHz
    Konektory: INPUT 1: XLR-3-31 (vyvážený)
    INPUT 2&3: Phone (nevyvážený)
    LINK OUT: Phone (nevyvážený)
    Indikátor: zelená LED: zapnuto, červená LED: sepnuto
    Požadavky napájení: AC120V 60Hz
    Příkon: 70W

Výkon:
100W
Počet reproduktorů:
2
Velikost reproduktoru:
8"
Velikost reproduktoru 2:1"
Hmotnost:11 kg
výška ( v cm):45.55
šířka ( v cm):27,5
hloubka ( v cm):25.5
Vstupy:1x XLR mic/line, 2x TRS
Výstupy:1x TRS
Frekvenční rozsah:50 Hz - 20 kHz
SPL:
112 dB
příslušenství v ceně:přívodní kabel 220 V

Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :