Nákupní košík
0
 

YAMAHA MX 49II Black - syntezátor

 
YAMAHA MX 49II Black
 
 
YAMAHA MX 49II Black
 
(s DPH)

14 290 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce YAMAHA


Yamaha MX49II je syntezátor druhé generace modelové řady MX s 49 klávesovou klaviaturou. Syntezátor kráčí ve šlépějích svého předchůdce a nabízí 49 dynamických kláves a spolu s výkonným zvukovým generátorem AWM 2 nabízí více než 100 vestavěných zvuků. Kromě toho jsou k dispozici mnohé funkce legendární série MOTIF. MX49 II je navíc vybaven konektorem pro přímé spojení se smart zařízeními značky Apple.

 

 Po použití spojení pomocí lightning konektoru je možné stáhnout aplikaci FM Essential iOS a využívat tak dalších 256 FM zvuků vyrobených pomocí FM enginu se 4 operátory a 10 hlasy.

 

Syntezátor je vybaven VCM efekty, mody jako split a layer, polyfonií 12 hlasů a kompletním balíkem softwareovým VST. Díky MIDI a USB kompatibilitě je možné zařízení používat i jako výkonný a všestranný kontroler pro vaše DAW. Díky tomu získáte ve vašem domácím studií hands on přístup ke všem důležitým funkcím a jednoduššímu a přirozenějšímu procesu hudební produkce.

 

Specifikace:

Rozměry (ŠxVxH): 830 x 91 x 298 mm.
Hmotnost: 3,8kg.
Počet kláves: 49.
Initial Touch: Ano.
Tónový generátor: AWM2.
Maximální polyfonie: 128 hlasá.
Kapacita Multi Timbrálu: 16 partů (Interní).
Wave: cca. 166 MB (při konverzi do 16 bitového lineárního formátu).
Zvuky: Preset: 1,106 Normal + 61 bicích sad, GM: 128 Normal + 1 bicí sada, Uživatelské: 128 Normal + 8 bicích sad.
Performance: Uživatelské: 128 (16 partů).
Efekty: Reverb x 9 typů (42 presetů), Chorus x 17 typů (88 presetů), Insertion efekt x 48 typů (267 presetů) x 4, Master EQ (5 pásem).
Tempo (BPM): 5 – 300.
Skladby: 27 Demo skladeb.
Paterny: 208 Paternů.
Arpeggio: 999 typů.
Sekvenční formáty: SMF Format 0 (pouze přehrávání).
Sekvenční software kompatibilní s funkcí Remote Control: Pro Windows®: Cubase 8 nebo novější, SONAR X 2 Producer, Pro Mac®: Cubase 8 nebo novější, Logic Pro X, Digital Performer 9.
Ovladače: Pitch Bend kolečko x 1, Modulation kolečko x 1, Programovatelné Knoby x 4, ovladač [DATA] dial x 1
Displej: 3 číselný LED + 20 x 2 řádky znaků LCD (podsvícený).
Konektory: OUTPUT [L / MONO] / [R] (standardní phone jack), [PHONE] (standardní stereo phone jack), [FOOT CONTROLLER], [SUSTAIN], MIDI [IN] / [OUT], USB [TO HOST] / [TO DEVICE], [AUX IN], DC IN.
Příkon: 9 W.
Příslušenství: AC adaptér (PA-150B nebo odpovídající doporučený firmou Yamaha), Uživatelský manuál, Informace o stažení Cubase AI

Počet kláves:49
Polyfonie:
128 hlasů
Typ klávesnice:Dynamická
General MIDI:
ano
Editace zvuků:
ano
Display:
podsvícený
Modulační kolečka:
pitch bend,mod.
Sequencer:
ne
Sampler:
ne
Realtime Controler:
ne
Arpegiator:
ne
Aftertouch:
ano
Multiefect:
ano
Rozměry:830x91x298mm
Váha:3,8kg

Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :