Nákupní košík
0
 

YAMAHA P 2500 S - zesilovač 2x 650W

 
YAMAHA P 2500 S
 
 
YAMAHA P 2500 S
 
YAMAHA P 2500 S
 
(s DPH)

10 590 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce YAMAHAZesilovače Yamaha řady P byly navrženy jako ideální výkonová sekce k  reproboxům Yamaha série `Club`. Pro tento účel jsou vybaveny vysoce výkonným koncovým stupněm, jenž dokonale využívá výkonové možnosti reproduktorů série `Club` a tzv. YS procesorem (Yamaha Speaker Procesing), který dolaďuje frekvenční charakteristiku zmíněných reproboxů. Výrobky této řady mohou být samozřejmě používány ve spojení s  jakýmkoli reprobduktorem, ale majitelům reproboxů Yamaha `Club` poskytují výraznou užitečnou hodnotu navíc. Díky nastavitelným filtrům nízkých a vysokých frekvencí mohou být snadno optimalizovány pro subwoofery i celopásmové sestavy, díky čemuž mohou vždy dostat špičkový výkon z jakéhokoli ozvučovacího systému.

 

 

Vlastnosti:

Výkon:   8 Ohm stereo: 250 W

             4 Ohm stereo: 310 W

             2 Ohm stereo: 650 W

             8 Ohm můstkově: 620 W

             4 Ohm můstkově: 1300 W

Pracovní  rozsah: 10Hz-40kHz
Celkové harmonické zkreslení menší než 0,1% (20 Hz-20 kHz, Halfpower), RL = 4ohms
Intermodulace zkreslení menší než 0,1% (60 Hz: 7kHz = 4: 1; Halfpower)
S / N poměr 100dB
Přeslechy Méně než -70 dB
Vstupní citlivost + 3dBu
Procesory HPF / LPF (25Hz-150Hz posouvatelnými, 12dB
I / O konektory linkový vstup / výstupní porty 2x XLR-3-31, 2x 1/4 "jack TRS
Výstupní porty reproduktorů 2x Speakon, 2x 5-way vazby pošta, 2x 1/4 "Phone jack
Ochrana proti zkratu Ochrana proti Load vypínač on / off mute; DC-chyba (napájecí vypnutí napájení), Clip Omezení (THD ≧ 0,5%)
Zesilovač ochrana Temp. detekce (Chladič teplota ≧ 90 ° C) (Operace není automaticky obnovit), omezovač VI (RL ≦ 1ohm)
Zesilovač třídy EEEngine
Chlazení Variabilní otáčky ventilátoru
Požadavky na napájení: 230V nebo 240V; 50 / 60Hz
Spotřeba energie Music source ekvivalent 320W
Volnoběh 25W
Rozměry:480 mm x 88 mm (2U) x 456 mm
Čistá hmotnost 14 kg


Příslušenství:

 Uživatelský manuál, bezpečnostní kryt (s šestihranným klíčem)

stereo 8 ohm:2x250w
stereo 4 ohm:2x310w
stereo 2 ohm:2x650w
můstek 8 ohm:620w
můstek 4 ohm:1300w
frekvenční rozsah:10 Hz- 40 KHz
THD+N:0,1%
IMD:0,1%
přeslech:70 db
reziduální šum:- 70 db
damping:200
odstup signál-šum:100 db
ochrany:termální ochrana, DC ochrana,indikátor přebuzení
limiter:ano
filtr:nastavitelný pro každý kanál 25Hz-150Hz
konektory výstup:speakon + TRS
konektory vstup:XLR + TRS
provozní režim:stereo,duál mono,bridge
zdroj:spínaný
chlazení:dvourychlostní
rozměry:19" rack výška 2 HU
hmotnost:14 Kg

Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :