Nákupní košík
0
 

YAMAHA PSR A3000 - aranžovací pracovní stanice s Orientálním zaměřením

 
YAMAHA PSR A3000
 
 
YAMAHA PSR A3000
 
YAMAHA PSR A3000
 
YAMAHA PSR A3000
 
akce
(s DPH)

45 690 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Získejte zdarma aplikaci Flowkey na výuku v ceně 1000kč Stačí si nástroj po koupi zaregistrovat ZDE

Autorizovaný prodejce YAMAHA

 

 • 997 zvuků, 58 bicích/efektových sad a 480 XG zvuků, včetně 171 orientálních zvuků a 25 orientálních sad
 • 107 Super Articulation zvuků, včetně orientálních Super Articulation zvuků
 • 400 presetových stylů, včetně zcela nových DJ stylů a orientálních stylů
 • joystick s přiřaditelnými funkcemi pro dynamičtější vystoupení, nastavitelné parametry jako filtr a vypínání partů stylu
 • Scale Tuning a tlačítka Scale Setting pro různá ladění
 • nová funkce Arpeggio poskytuje okamžitý přístup do knihovny frází
 • pokročilé funkce Time stretch, Pitch shift a Vocal cancel pro USB audio přehrávání
 • přepracovaný systém ozvučení s novým krytem reproduktorů, novými funkcemi hlavního EQ a hlavního kompresoru pro silnější zvuk
 • různými efekty, včetně Real Distortion a Real Reverb, lze obohatit vaše vystoupení
 • funkce Drum Setup v režimu Style Creator pro editaci bicí sady při tvorbě stylu

 

 

Funkce

Přináší realitu vašim vystoupením

Nové orientální Super Articulation zvuky reprodukují jedinečné charakteristiky skutečných nástrojů, jako je vibrato, tremolo a další. I další zvuky byly vylepšeny pro ještě lepší realističnost. Například nová funkce nazývána “Mono Legato” vám umožní hrát trylky bez použití joysticku, což se skvěle hodí při hře s orientálními strunnými nástroji. Systém ozvučení byl v PSR-A3000 také přepracován a poskytuje nyní mnohem silnější a průraznější zvuk než kdykoliv předtím.

Joystick & Live Control funkce

 

Model PSR-A3000 je vybaven joystickem, který poskytuje intuitivní ovládání funkcí Pitch a Modulation. Nyní můžete hrát s rychlými trylky, dynamickým Pitch Bendem a jemně nadávkovanou modulací – to vše z jednoho, snadno nakonfigurovatelného ovladače.
Kromě základních parametrů jako jsou Pitch Bend a modulace, jsou zde další funkce, které lze snadno a rychle nastavit, jako například filtr, vypínání partů stylu a mnoho jiných. Můžete tak lehce oživit svá vystoupení!

Vytváření orientálního obsahu s programem Yamaha Expansion Manager

 

Toužili jste někdy po tom zahrát si s mnohem více zvuky než jen s těmi presetovými? Nyní si můžete vytvořit svůj vlastní originální zvuk nebo bicí sadu pomocí programu Yamaha Expansion Manager! Jednoduše použijete samply z vlastní knihovny (.wav, .aif, .aiff, .sf2) a ve vašem počítači si v programu Yamaha Expansion Manager můžete editovat širokou škálu parametrů. Můžete si dokonce vámi vytvořený originální obsah sdílet se svými přáteli!
Můžete si také vybrat jednotlivé položky z různých rozšiřujících balíčků a vytvořit si tak svůj vlastní balíček, který si pak nainstalujete do nástroje.

 

Okořeňte svá vystoupení o audio funkce

Pro větší hloubku a všestrannost můžete obohatit svá vystoupení o audio soubory z vaší knihovny s pokročilými funkcemi USB audio přehrávače v nástroji, jako jsou Time stretch (změna tempa bez změny výšky tónu), Pitch shift (transpozice audio souboru bez změny tempa) a Vocal cancel (potlačení hlavního vokálního partu). Můžete si připojit také váš audio přehrávač do portu AUX INPUT a přidat tak vašim vystoupením další element.
Funkce Audio Link Multi Pad vám umožní přiřadit vaše vlastní audio soubory (jako například zvukové efekty, vokální fráze apod.) k jednotlivým tlačítkům Multi Pad a tyto pak spouštět kdykoliv během hry.

 

 

 

Barevný displej

Pro snadné a intuitivní ovládání možností a funkcí tohoto pokročilého keyboardu je model PSR-A3000 vybaven velkým barevným LCD displejem, díky kterému máte všechny důležité funkce snadno viditelné a hned na dosah.

Funkce Drum Setup pro vaši hru se styly

V režimu tvorby stylů (Style Creator) si můžete podrobně editovat parametry bicí sady, měnit zvuk bicího partu využíváním zvuků z různých bicích sad, nebo si v programu Yamaha Expansion Manager vytvořit dokonce svou vlastní bicí sadu. To znamená, že si můžete přizpůsobit hraní se stylem díky použití své vlastní unikátní bicí sady!

Počet kláves:
61
Typ klávesnice:
Dynamická
Rozměr klapek:
Standard
Počet zvukových rejstříků:
997 Voices + 58 Drum/SFX Kits + 480 XG Voices
Počet rytmů:
400 (včetně 194 Orientálních Stylů)
General MIDI:
Ano
USB/MIDI:
USB + MIDI
Nahrávání do paměti:
Ano
Nahrávání do paměti / počet stop:
16
Výukové funkce:
Ne
Paměťové karty:
slot pro USB Flash paměť
Připojení mikrofonu:
Ne
Registrační paměť:
Ano
Polyfonie:
128
Editace zvuků:
Ne
Hudební databáze:
Ano
Score:
Ano
Lyric:
Ne
LCD Display:
Ano
Vokální harmonizér:
Ne
Modulační kolečka:
Modulační kolečko
Video výstup:
Ne
Split:
Ano
Dual:
ano
Související zboží naleznete v těchto kategoriích: Stojany na klávesy , Měkká pouzdra , Noty na keyboard


Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :