Nákupní košík
0
 

Yamaha PSR E253 - keyboard s 61 klávesami

 
Yamaha PSR E253
 
 
Yamaha PSR E253
 
Yamaha PSR E253
 
Yamaha PSR E253
 
akce
(s DPH)

3 290 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Získejte zdarma aplikaci Flowkey na výuku v ceně 1000kč Stačí si nástroj po koupi zaregistrovat ZDE

Autorizovaný prodejce YAMAHA

 

  • 385 vysoce kvalitních zvuků, včetně zvuků pian, kytar, bicích a orchestrálních nástrojů
  • Výukové funkce v devíti krocích (Yamaha Education Suite) pomáhají začátečníkům, aby se naučili hrát písně a skladby
  • Kompaktní a snadno přenosný nástroj
  • Připojte externí audio zařízení do portu AUX IN a užijte si hraní s vašimi oblíbenými písněmi
  • Pro nastavení vašeho zvuku použijte hlavní EQ
  • 100 automatických doprovodných stylů přináší v reálném čase doprovodnou kapelu, kterou řídíte zadávanými akordy

Yamaha PSR-E253 je přenosný keyboard vybavený spoustou skvělých zvuků a funkcí. Je to ideální nástroj pro začínající nadějné hudebníky. Pro naučení některé ze 100 presetových skladeb a písní můžete využít vestavěný výukový systém Yamaha Education Suite (Y.E.S.). Objevovat krásy hudby, či experimentovat a tvořit vlastní hudbu, můžete také pomocí 385 zvukům a 100 stylům. Linkový vstup AUX IN promění PSR-E253 na ozvučovací systém pro váš MP3 přehrávač, takže si můžete hrát spolu s oblíbenou písní, nebo ji jen poslouchat. To vše za skvělou dostupnou cenu.

Funkce

385 vysoce kvalitních zvuků, včetně zvuků pian, kytar, bicích a orchestrálních nástrojů

 

PSR-E253 přichází s bohatou paletou 385 různých zvuků, včetně pian, fléten a kytar. Zvuk akustického piana představuje stereo vzorek s úžasnou autenticitou. Hráči mohou využít efekty reverb navozující pocit ze hry v koncertním sále a chorus, který dodá zvuku hloubku a rezonanci.

Výukové funkce v devíti krocích (Yamaha Education Suite) pomáhají začátečníkům, aby se naučili hrát písně a skladby

 

Výukové funkce nabízejí celkem devět stupňů – tři pro levou ruku, tři pro pravou ruku a tři pro obě ruce dohromady. To usnadňuje začínajícím hráčům cvičení skladeb, které jsou uloženy v paměti nástroje. K dispozici je funkce zobrazující noty, díky které je cvičení a zdokonalování zábavnější a také funkce "Waiting" (čekání), která přizpůsobuje tempo tomu jak hrajete nebo zastaví doprovod, dokud nezahrajete správný tón.

Kompaktní a snadno přenosný design

 

S hmotností 4 kg je PSR-E253 tak lehký keyboard, že si ho můžete vzít s sebou opravdu kamkoliv. Nástroj lze napájet z baterií, takže můžete hrát, ať už jste doma nebo venku.

Připojte externí audio zařízení do portu AUX IN a užijte si hraní s vašimi oblíbenými písněmi

Připojte svůj audio přehrávač k PSR-E253 a poslouchejte oblíbenou hudbu, nebo si zahrajte spolu s oblíbenou písní přes interní ozvučení nástroje.

 

Pro nastavení vašeho zvuku použijte hlavní EQ

Model PSR-E253 je vybaven hlavním EQ, který umožňuje přizpůsobit i ty nejjemnější nuance zvuku keyboardu pomocí předvoleb jako Bright a Boost a snadno tak dosáhnout přesně takového zvuku, jaký se vám líbí.

Automatické doprovody ovládatelné v reálném čase

 

 

100 automatických doprovodných stylů přináší v reálném čase doprovodnou kapelu, kterou řídíte zadávanými akordy.

Rozměry: 940 x 317 x 106 mm
Váha: 4,0 kg
Příslušenství:
napájecí zdroj
notový stojánek
Počet kláves:
61
Typ klávesnice:
Bez dynamiky
Rozměr klapek:
Standard
Počet zvukových rejstříků:
385
Počet rytmů:
100
General MIDI:
Ne
USB/MIDI:
Ne
Nahrávání do paměti:
Ano
Nahrávání do paměti / počet stop:
1
Výukové funkce:
Ano
Paměťové karty:
Ne
Připojení mikrofonu:
Ne
Registrační paměť:
Ano
Polyfonie:
32
Editace zvuků:
Ne
Hudební databáze:
Ne
Score:
Ano
Lyric:
Ne
Vokální harmonizér:
Ne
Modulační kolečka:
Ne
Video výstup:
Ne
Split:
Ne
Dual:
ne

Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :