Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Yamaha PSR E360 MAPLE

studentský keyboard s dynamickou klávesnicí

Odešleme dnes
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Yamaha PSR-E360 přichází vybavena snadno použitelnými výukovými funkcemi pro začátečníky a dynamickou klaviaturou, která uspokojí i pokročilejší hráče. Kromě toho, že si můžete užít 574 zvuků z celého světa, můžete také připojit váš audio přehrávač a zahrát si se svými oblíbenými písněmi, nebo připojit iPhone, iPad nebo počítač pro další nové hudební zážitky.

Dynamická klaviatura a 48-hlasá polyfonie.

574 vysoce kvalitních zvuků se zdokonaleným samplováním.
Zcela nové efekty Reverb a hlavní EQ.
165 automatických doprovodných stylů.
150 různých typů arpeggií.
"Keys to Success" s dalšími výukovými funkcemi.
Režim Duo.
Kniha s notami dostupná ke stažení.
USB TO HOST umožňující oboustranný přenos MIDI a audia.
AUX IN port a funkce Melody Suppressor.

Klaviatura s citlivostí síly úhozu umožňuje expresivní dynamickou hru.

Pokud budete hrát na klávesy silněji, tak získáte hlasitější tón, pokud budete hrát jemněji, výsledkem bude tišší zvuk. Klaviatura s citlivostí úhozu dokáže přesně zaznamenat všechny nuance vaší hry, díky čemuž bude vaše hudba plná hudební expresivity.

 

Čím lepší má nástroj zvuk, tím více nás dokáže inspirovat

Yamaha, jako výrobce široké škály reálných hudebních nástrojů, dokáže správně zaznamenat a napodobit zvukovou kvalitu a nuance jednotlivých nástrojů.

 

Různorodá paleta 574 vysoce kvalitních zvuků s vylepšenými samply dokáže reprodukovat zvukové charakteristiky jednotlivých nástrojů ještě přesněji a umožní vám užít si hraní v libovolném hudebním žánru.

 

Doprovodná kapela ovládaná v reálném čase

165 automatických doprovodných stylů nabízí v reálném čase ovládání doprovodných stop na základě akordů, které hrajete.

Systém "Keys to Success" a další vestavěné výukové lekce vám pomohou při učení hry na nástroj

Systém "Keys to Success" je založen na výukových technikách sdílených s Yamahou a hudebními učiteli mnoho let. Pomocí krátkých a snadných lekcí se můžete snadno naučit krok za krokem hrát vestavěné skladby.

Pro zlepšení vašich herních dovedností vás nový "Touch Tutor" provede tajemstvím dynamické a expresivní hry.

 

Stáhněte si noty k vestavěným skladbám

Elektronická kniha s notami (Song Book) obsahuje nejen notaci k vestavěným skladbám a písním, ale také tipy pro vestavěný výukový systém s obrázky, slovníčkem pojmů atd.

Možnost přizpůsobit zvuk pomocí digitálních efektů a hlavního EQ

12 nových efektů Reverb přidají prostor vaší hře, kdy budete znít, jako byste hráli v koncertním sále, menším klubu nebo v katedrále. Díky efektu Chorus je zvuk teplejší a prostorovější. Hlavní EQ umožňuje snadno přizpůsobit zvuk podle toho, zda jej posloucháte přes sluchátka, vestavěné reproduktory, nebo přes připojený externí zvukový systém.

 

Díky arpeggiím můžete velice snadno zahrát i složitější pasáže

Vyberte si některou ze 150 arpeggio frází a stiskem jedné klávesy nebo akordu zazní bohaté hudební fráze. Budete znít jako profesionálové!

Zahrajte si s kamarádem nebo partnerem

Režim duo umožňuje hrát na jednom nástroji dvěma lidem současně tak, že oba mají k dispozici ve své části rozsahu klaviatury tón c1. Užijte si hru na piano s přáteli a rodinou!

 

Odkaz na stránky výrobce YAMAHA

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHA

Něco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

videoZboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :