Nákupní košík
0
 

Yamaha PSR EW400 - keyboard s 76 klávesami s dynamikou úhozu a 758 přirozeně znějícími zvuky.

 
Yamaha PSR EW400
 
 
Yamaha PSR EW400
 
Yamaha PSR EW400
 
Yamaha PSR EW400
 
akce
(s DPH)

11 890 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Získejte zdarma aplikaci Flowkey na výuku v ceně 1000kč Stačí si nástroj po koupi zaregistrovat ZDE

Autorizovaný prodejce YAMAHA


 

Školní model keyboardu s 76 klávesami s dynamikou úhozu a adaptérem v ceně

 

Klaviatura s citlivostí úhozu pro široký dynamický rozsah
Komplexní knihovna 758 vysoce kvalitních zvuků, včetně pian, kytar, bicích a orchestrálních nástrojů
Výukové funkce (Yamaha Education Suite) v devíti krocích pomáhají začátečníkům, aby se naučili hrát písně a skladby
Připojte svůj hudební přehrávač, potlačte hlavní melodii s funkcí Melody Suppressor a zahrajte si se svou oblíbenou písní!
Pro přizpůsobení zvuku můžete využít hlavní EQ
Propojte nástroj se zařízením iPad/iPhone a rozšiřte jeho možnosti díky softwaru a aplikacím
220 automatických doprovodných stylů s ovládáním v reálném čase. Hudební databáze pro snadnou volbu stylu
Model PSR-EW400 přichází vybaven snadno použitelnými vestavěnými výukovými funkcemi pro začínající hráče a s dynamickou klaviaturou, která potěší i pokročilejší hudebníky. Kromě kompletní knihovny 758 zvuků z celého světa si k nástroji můžete připojit i svůj audio přehrávač a zahrát si spolu s oblíbenou písní, nebo připojit iPhone, iPad či počítač a objevit tak nové hudební zážitky a možnosti.

 

758 vysoce kvalitních zvuků, včetně nového zvuku Live! Grand Piano

 

Yamaha PSR-EW400 obsahuje celkem 758 vysoce kvalitních zvuků, od akustických nástrojů až po elektronické nástroje. Se zcela novým stereo zvukem Live! Grand Piano je klavírní hra inspirativní a expresivní. PSR-EW400 obsahuje také 8 zvuků kategorie Sweet! a 3 zvuky kategorie Cool!, které využívají pokročilou vzorkovací technologii od Yamahy pro dosažení realističnosti a specifických charakteristik jednotlivých nástrojů a zvuků.

Výkonné ozvučení 2x 12W a 12 cm reproduktory s Bass Reflexem

 

Ozvučení 2x 12W a vysoce přesné 12 cm reproduktory s basreflexem nabízejí výkon a krystalicky čistý zvuk a přináší tak solidní zvukovou oporu při různých herních situacích, kdy je využíváno pouze interní ozvučení nástroje.

76 kláves a 48-hlasá polyfonie

 

76 kláves a 48-hlasá polyfonie umožňuje hrát s lepší expresivitou a flexibilitou. Můžete hrát i složitější hudební pasáže bez nežádoucích useknutých not!

Samostatné audio výstupy L/R

 

Profesionální audio výstupy umožňují připojení do PA systému nebo k studiového hardwaru pohodlně a rychle.

Přiřaditelné ovladače Live Control, DSP efekty a Pitch Bend

 

Dvojice otočných ovladačů umožňuje v reálném čase nastavovat různé parametry zvuku, stejně jako u analogového syntezátoru.
10 zcela nových DSP efektů můžete přiřadit k těmto ovladačům a nastavovat jejich parametry přímo během hry pro dynamická a expresivní živá vystoupení.

Kolečko Pitch Bend dokáže plynule měnit výšku tónu, což se může hodit u zvuků, jako je například kytara, saxofon nebo trumpeta.

Konektivita s audio a MIDI možnostmi

Yamaha PSR-EW400 nabízí přenos audia prostřednictvím USB TO HOST portu*. Můžete si nahrát svá vystoupení do vašeho počítače nebo chytrého zařízení (smartphonu nebo tabletu).
Díky připojení vašeho iOS zařízení si s příslušnými aplikacemi rozšíříte možnosti nástroje o novou dimenzi MIDI ovládání.

Připojte svůj externí audio přehrávač do portu AUX IN a můžete si zahrát spolu s vašimi oblíbenými písněmi. Vestavěná pokročilá funkce Melody Suppressor dokáže potlačit hlasitost hlavní melodie nebo vokálů v originálních nahrávkách a umožní vám hrát tento part naživo**.

*Pro připojení k iOS zařízením nahlédněte prosím do manuálu "iPhone / iPad Connection Manual"
**V závislosti na konkrétní skladbě nemusí být hlavní part zcela potlačen.

 

 

 

iPhone / iPad Connection Manual

Port USB TO DEVICE

 

Díky portu USB TO DEVICE si můžete načítat a ukládat svá nastavení a skladby na USB flash disk, stejně jako i přenášet data z počítače.

Funkce Pattern pro vytváření vlastních groovů - 25 patternů

 

Díky funkci Pattern máte na dosah ruky nepřeberné množství pulzujících smyček a beatů, což vám umožní okamžitě vytvářet dynamické hudební variace jako DJ. A pro ještě autentičtější vystoupení jsou zde funkce Crossfade a Retrigger.

Funkce Arpeggio

Získejte okamžitou inspiraci s funkcí Arpeggio, která byla vylepšena pro snadnější hratelnost. Režim Hold a vyhrazený rozsah kláves uvolní vaše ruce a umožní improvizovat s přehrávaným patternem. Celkem 150 Arpeggio patternů vychází z not a akordů, které hrajete a poskytuje tak téměř neomezenou kreativitu.

Zvuky z celého světa pro vaši hudbu

 

Bohatý výběr etnických zvuků a ladění vám umožňuje užívat si a hrát v mnoha stylech z celého světa, včetně latinskoamerické, indické, arabské, africké nebo čínské hudby.

Výukový systém Yamaha Education Suite (Y.E.S.)

Yamaha Education Suite (Y.E.S.) je pokročilá sada užitečných učebních pomůcek, která je vestavěna přímo v nástroji a díky které se můžete dokonce i sami naučit hrát. Zvolte si jednu z lekcí krok za krokem pro cvičení levé ruky, pravé ruky nebo cvičte oběma rukama dohromady. Y.E.S. vám umožní snadno nacvičit a zdokonalit hru oblíbené skladby a písně.

Hudební databáze

A vystoupení může začít — vyberete skladbu z vestavěné hudební databáze a tím se vám automaticky nastaví příslušný doprovod a zvuky a vy můžete okamžitě začít hrát.

 

Rozměry: 1178  x 412 x 138 mm

Váha: 8,4 kg

Příslušenství:

napájecí zdroj

notový stojánek

Počet kláves:
76
Typ klávesnice:
Dynamická
Rozměr klapek:
Standard
Počet zvukových rejstříků:
758
Počet rytmů:
220
General MIDI:
Ano
USB/MIDI:
USB
Nahrávání do paměti:
Ano
Nahrávání do paměti / počet stop:
6
Výukové funkce:
Ano
Paměťové karty:
slot pro USB Flash paměť
Připojení mikrofonu:
Ne
Registrační paměť:
Ano
Editace zvuků:
Ano
Hudební databáze:
Ano
Score:
Ano
Lyric:
Ne
Vokální harmonizér:
Ne
Modulační kolečka:
Modulační kolečko
Video výstup:
Ne
Split:
Ano
Dual:
ano

Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :