Nákupní košík
0
 

YAMAHA PSR S770 SET2 - Keyboard se stojanem a sustain pedálem

 
akce
(s DPH)

29 590 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Získejte zdarma aplikaci Flowkey na výuku v ceně 1000kč Stačí si nástroj po koupi zaregistrovat ZDE

Autorizovaný prodejce YAMAHA


Cenově zvýhodněný set keyboard YAMAHA PSR E770 se stojanem s rychloupínacím systémem a piánovým sustein pedálem

 

PSR-S série přenáší zkušenosti hráče v kapele na sólového hráče na klávesy - nebo nabízí také možnost stát se DJem, který okoření party pomocí ovládání hudby v reálném čase. Jakýkoliv styl hudby chcete hrát, kombinace vynikajícího zvuku a zajímavých možností vám poskytuje svobodu při tvorbě libovolné hudby.

 

Užijte si širokou škálu realistických Super Articulation zvuků, varhanních zvuků Organ Flutes a mnoha dalších skvělých zvuků převzatých z legendární Tyros série. Pro dokonalý zážitek vám efekty Real Distortion a Real Reverb přinášejí ve své třídě bezkonkurenční autentický a přirozený zvuk. Navíc model PSR-S970 nabízí grafické uživatelské rozhraní a technologii Yamaha Virtual Circuitry Modeling (VCM) similující efekty na úrovni jednotlivých obvodů s neuvěřitelnou realističností.

 

Pro doprovody je zde dostupných spousta Pro-, Session-, DJ- a FreePlay- stylů. V modelu PSR-S970 jsou dokonce styly kategorie +Audio. DJ styly jsou součástí nového konceptu pro živé hraní, který zahrnuje Live ovladače a speciální Multi Pady pro unikátní oživení vašich vystoupení. Pro zachycení vašich hudebních nápadů nebo pro hraní s vaší oblíbenou písní je zde Audio rekordér / přehrávač s pokročilými funkcemi.

 

Oba modely, PSR-S770 i PSR-S970, jsou vybaveny velkým širokoúhlým barevným displejem pro snadné ovládání. Kromě toho nová funkce drum setup v obou modelech umožňuje editovat a přizpůsobit si bicí sady. Zvýšená kapacita rozšiřující paměti nabízí možnost načíst několik rozšiřujcíích balíčků zvuků a styůl , nebo si dokonce vytvořit vlastní balíčky na zákaldě externích WAV dat s použitím programuYa maha Expansion Manager ve vašem počítači. Je zde také vstup pro mikrofon/kytaru, díky kterému můžete snadno obohatit svá vystoupení o živý zpěv nebo kytaru - v případě PSR-S970 navíc s funkcemi Vocal Harmony 2 a Synth Vocoder.

 

Specifikace:

 • 61 klaves s dynamikou úhozu
 • 1346 zvuků
 • 360 stylů
 • DJ styly, Live ovladače a Arpeggio funkce
 • efekty Real Distortion a Real Reverb
 • audio rekordér / přehrávač s pokročilymi funkcemi
 • velký širokoúhlý barevny displej
 • vstup pro mikrofon / kytaru
 • zvýšená kapacita rozšířené paměti: 160 MB
 • rozměry 1002 x 148 x 437 mm
 • váha 11.1 kg

 

 

Věrně znějící zvuky

 

Užijte si realistické Super Articulation zvuky, varhanní zvuky (Organ Flutes) a mnoho dalších zvuků z legendární Tyros série. Špičková zvuková kvalita PSR-S770 s pečlivě navzorkovanými zvuky a s bohatým výběrem efektů posune vaše vystoupení na novou úroveň věrnosti, která uspokojí i to nejnáročnější publikum.

Působivé možnosti pro živá vystoupení

Model PSR-S770 obsahuje dva otočné ovladače s přiřaditelnými funkcemi, modulační kolečko a vstupy pro dva pedály, kterým také můžete přiřadit různé funkce. Díky tomu máte plnou kontrolu nad zvuky, styly, efekty a dalšími funkcemi přímo při živé hře.
Také DJ styly jsou novým konceptem pro živé hraní. Nabízejí automatické změny akordů (předpřipravené sekvence), takže nemusíte levou rukou neustále měnit akordy. Díky tomu máte obě ruce volné pro hraní melodické linky, používání otočných ovladačů (Live Controller) nebo spouštění externích audio dat přiřazených k jednotlivým tlačítkům Multi Pad pro jedinečnost a bohatost vašich vystoupení.

 

 

 

Velký barevný LCD displej

 

Pro snadné a intuitivní ovládání výkonných funkcí a možností tohoto pokročilého keyboardu přichází PSR-S770 vybavený velkým barevným LCD displejem, který umožňuje pohodlně a přímo nastavovat a sledovat veškeré parametry a funkce.

Více paměti, více zvuků

 

Rozšiřující balíčky zvuků a stylů (Voice & Style Expansion Packs) vám umožní přizpůsobit si PSR-S770 díky široké paletě přídavného obsahu z celého světa. Po načtení do nástroje budete mít přímý přístup k autentickým novým zvukům, rytmům a doprovodům v hudebních žánrech podle vaší volby. Pro ještě větší flexibilitu můžete použít program Yamaha Expansion Manager ve verzi 2.3 (nebo novější) pro obsluhu PSR-S770 z vašeho počítače.* Yamaha Expansion Manager umožňuje vytvářet vlastní sady dat na základě obsahu z jednotlivých balíčků a využívat pro ně 160MB vyhrazené paměti v nástroji. Můžete si také dokonce vytvořit úplně nové zvuky na základě vlastních samplů. 
*(dostupné v průběhu roku 2015)

 

 

 

Skvělý nástroj pro zpěváky i kytaristy

Model PSR-S770 je vybaven vstupem pro mikrofon/kytaru, který vám umožňuje snadno přidat zpěv nebo kytaru k vašim živým vystoupením. Stačí připojit mikrofon a můžete dokonce jednoduše na zpěv přiřadit některý z vestavěných efektů. Nebo připojte kytaru a nastavte si různé parametry podle svých požadavků a napodobte zvuk vašich oblíbených umělců, nebo si vytvořte svůj vlastní originální zvuk!

 

USB audio přehrávání s flexibilními funkcemi

Ať už chcete obohatit svá živá vystoupení o doprovodné stopy z vaší hudební knihovny, nebo chcete jen oživit party o nějaké karaoke, tak pak jsou vám k dispozici v PSR-S770 pokročilé funkce USB audio přehrávače, jako je time stretch (změna tempa audio souboru bez změny ladění), pitch shift (transpozice audio souboru bez změny tempa) a vocal cancel (potlačení hlavního vokálu v audio souboru) s všestranným použitím na jakékoliv hudební akci.

Chord Tracker

 

Identifikujte posloupnost akordů z audio souboru přímo v aplikaci Yamaha Chord Tracker!
Aplikace Yamaha Chord Tracker pro iPhone a iPad vám pomůže při cvičení a vystupování díky zjištění posloupnosti akordů jakékoli audio skladby uložené ve vašem iOS zařízení.

 

 

Počet kláves:
61
Typ klávesnice:
Dynamická
Rozměr klapek:
Standard
Počet zvukových rejstříků:
1346
Počet rytmů:
360
General MIDI:
Ano
USB/MIDI:
USB + MIDI
Nahrávání do paměti:
Ano
Nahrávání do paměti / počet stop:
Ano/16
Výukové funkce:
Ne
Paměťové karty:
slot pro USB Flash paměť
Připojení mikrofonu:
Ano
Registrační paměť:
Ano
Polyfonie:
128
Editace zvuků:
Ne
Hudební databáze:
Ne
Score:
Ne
Lyric:
Ano
Vokální harmonizér:
Ne
Modulační kolečka:
Pitch Bend i Modulační kolečko
Video výstup:
Ne
Split:
Ano
Dual:
ano
SET:ANO
Související zboží naleznete v těchto kategoriích: Stojany na klávesy , Měkká pouzdra , Noty na keyboard


Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :