Nákupní košík
0
 

YAMAHA SV 150 BL -

 
YAMAHA SV 150 BL
 
 
(s DPH)

33 990 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce YAMAHA

 

Neváží více, než reálné akustické housle. SV150 obsahují obnovené obvody, které nabízejí zvuk jako živé housle a navíc výběr z 24 vysoce kvalitních digitálních efektů. Vestavěná digitální ladička, metronom a digitální přehrávač zvuku rozšiřují možnosti a použitelnost tohoto skvělého nástroje.

24 ohromujících efektů pro nekompromisní potenciál během vystoupení

Kromě řady dozvukových efektů nejvyšší kvality, které simulují akustiku různých typů sálů, nabízí SV150 oslňující pole efektů reverb-plus-delay, modulaci, automatický paning, automatický wah, distortion a další efekty. Rozsah od jemných, až po velmi silné. 24 efektů umožňuje přidat novou dimenzi širokému rozsahu hudebních stylů.

Přirozený zvuk houslí

Skvělý zvuk je primárním cílem jakéhokoliv hudebního nástroje a právě zde SV150 exceluje. Obsahuje přepracované a předefinované obvody, které nabízejí skutečně živý zvuk houslí, který přispěje k inspirativnímu cvičení i přednesu.

Vestavěná ladička a metronom usnadňují cvičení naprosto kdekoliv

Ve zmatku vaší tašky už nemusíte hledat malé příslušenství jako je ladička nebo metronom. Dokonce je můžete úplně zapomenout. S SV150 máte přímo vestavěnou kvalitní ladičku a metronom, které můžete okamžitě použít ať jste kdekoliv a kdykoliv.

Integrovaný digitální přehrávač zvuku nabízí novou zkušenost z přehrávání a možnost užít si poslech

 

Paměťové SD karty obsahují hudební soubory MP3, AAC, WAV nebo MIDI. Karty lze zasunout přímo do ovládacího boxu SV150 a obsah lze přehrávat bez potřeby jakéhokoliv jiného externího zařízení. Hrajete spolu s vašimi oblíbenými muzikanty nebo skladateli nebo si prostě užívejte poslech dobré hudby ve vysoké zvukové kvalitě, kterou tento integrovaný přehrávač nabízí.

Sluchátkový a linkový výstup

Kromě sluchátkového jack konektoru a dodávaných sluchátek do uší pro soukromé cvičení, má SV150 linkový výstup, který lze připojit přímo do externího zvukového systému pro zesílení hry. Výstup je stereofonní, což umožňuje plnohodnotné využití interních efektů.

Použijte váš oblíbenou ramenní opěrku

 

Maximální komfort při hře a důvěrnost je podporována faktem, že SV150 lze usadit pomocí nejběžnějších opěrek na rameno.


Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :