Nákupní košík
0
 

YAMAHA TF 1 - kompaktní digitální mix

 
YAMAHA TF 1
 
 
YAMAHA TF 1
 
YAMAHA TF 1
 
(s DPH)

59 900 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 4 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 6 990 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce YAMAHA


TF série obsahuje trojici kompaktních funkcemi nabitých digitálních mixážních pultů Yamaha. TF1 nabízí 17 motorizovaných faderů doplněných 16 analogových vstupů na zadním panelu vybavených poprvé ve třídě digitálních mixů předzesilovači Yamaha D-PRE. Toto zařízení poskytuje výrazně vylepšenou podporu pro živé hraní a akce, kde je potřeba provádět změny v průběhu hraní.
 
Je zde celkem 40 vstupů včetně dvojitých stereo analogových/USB digitálních vstupů a dvojitých returnů. Pokročilé možnosti živého nahrávání zahrnují až 34 x 34 kanálů pro nahrávání a přehrávání (34 vstupů a 34 výstupů) prostřednictvím portu USB 2.0 a 2 x 2 kanály pro připojený USB flash disk. Toto vše, plus plynulé ovládání s vysoce výkonnými I / O racky činí z mixážních konzolí TF série ideálního pomocníka pro širokou škálu hudebních aplikací.
 
TouchFlow Operation™ je nový přístup k ovládání mixážního pultu, který v sobě kombinuje prvky vysoce ceněného uživatelského rozhraní Yamaha s pokročilým systémem dotykového panelu umožňujícím uživateli reagovat na hudbu a umělce na jevišti s nebývalou rychlostí a svobodou ovládání. Ať už pokročilí hudební inženýři nebo začátečníci – pro všechny bude snadnější dosáhnout ideálního mixu.
 
Mnoho funkcí TF série také přispívá k rychlejšímu a pohodlnému nastavení hodnot. Funkce 1-knob COMP™ a 1-knob EQ™ umožňují snadno přizpůsobit zvuk pomocí jednoho otočného ovladače – na vstupech pro optimalizaci zvuku jednotlivých zdrojů a na výstupu pro nastavení celkového zvuku. Inovativní funkce GainFinder™ umožňuje optimální nastavení hodnot gain pro jednotlivé vstupní kanály, díky čemuž lze dosáhnout snadno ideální celkové kvality signálu.
 
Řada předvoleb pro vstupní a výstupní kanály je také vytvořena ve spolupráci s předními výrobci mikrofonů – jako jsou firmy Shure, Sennheiser a Audio-Technica, stejně jako i s mnoha uznávanými zvukovými inženýry. Presety vstupních kanálů jsou připraveny zachytit širokou škálu hudebních nástrojů a zvuků pomocí předem připravených nastavení, jako jsou head amp (HA) gain, EQ, dynamics a další až po detaily, jako například jméno kanálu a přiřazená barva. Presety pro výstupní kanály zahrnují optimalizovaná nastavení pro in-ear monitory (IEM) a aktivní reproboxy Yamaha v různých variantách, aby zvuk co nejlépe odpovídal různým prostředím a velikostem sálů. Toto je obrovská výhoda pro začínající uživatele, zatímco pokročilí zkušení zvukoví technici ocení rychlejší a efektivnější nastavování a provoz.
 
Kromě toho samostatné softwarové aplikace umožňují bezdrátové ovládání mixu, osobní monitor mixing a offline nastavení pro TF sérii konzolí. Aplikace TF Editor, TF StageMix™ a MonitorMix nabízejí uživatelské rozhraní, které rozšíří možnosti konzole na libovolném kompatibilním zařízení.
 
Konzole TF série obsahují samozřejmě výkonné zvukové procesory a efekty. Kromě parametrického EQ a dvou dynamických procesorů pro každý kanál nabízí konzole osm výkonných procesorů pro širokou škálu možností úpravy a efektování zvuku. Dva z nich jsou globálně přístupné a nabízejí stejné typy Yamaha SPX procesorů, které se staly průmyslovým standardem pro nahrávání a živé zvukové aplikace. Zbývajících šest procesorů je dostupných na hlavních kanálech AUX 9/10~19/20. Sběrnice AUX 1~8 a hlavní výstupní kanály obsahují stejný čtyřpásmový parametrický EQ jako je na vstupních kanálech, plus navíc 31-pásmový Flex12 GEQ.
 
Všechny modely TF série jsou vybaveny slotem pro volitelnou rozšiřující kartu NY64-D I/O, umožňující vysílání a příjem až 128 kanálů (64 in/64 out) přes audio síť Dante™. V kombinaci s novým Yamaha Tio1608-D I/O Rack je možné vytvořit vysoce univerzální stage box systém s až 48 vstupy a 24 výstupy.
 
Volitelná sada RK5014 Rack Mount Kit je také dostupná pro montáž konzole TF1 do standardního 19-palcového EIA racku.

Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :