Nákupní košík
0
 

YAMAHA TYROS 5 61 - profesionální keyboard 61 kláves

 
YAMAHA TYROS 5 61
 
 
YAMAHA TYROS 5 61
 
YAMAHA TYROS 5 61
 
akce
(s DPH)

89 990 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 6 190 Kč
Pojištění na 2 roky + 9 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Získejte zdarma aplikaci Flowkey na výuku v ceně 1000kč Stačí si nástroj po koupi zaregistrovat ZDE

Autorizovaný prodejce YAMAHA


Více než 300 nových zvuků, včetně zvuků kategorie "S.Art2"

V Tyrosu5 přibylo více než 300 nových zvuků, včetně nových žesťů, kytar, syntetických zvuků, elektrických pian a pianin. Zvuky kategorie S.Art2 pak nabízejí vysokou kvalitu včetně veškerých zvukových nuancí původních nástrojů.

Autentické souborové performance

Režim Ensemble Voice je úžasná nová funkce, která reprodukuje skutečné nástrojové party při hře v sekcích. V minulosti u zvuků jako například žesťový kvartet (Brass Quartet) byly použity vzorky čtyřech současně hrajících nástrojů, které zněly skvěle. Avšak pokud jste zahráli 2 tóny najednou, dostali jste zvuk osmi hráčů, což sice mohlo znít skvěle, ale nebylo to moc realistické. Tyros5 v režimu Ensemble Voice nabídne vždy stejný počet hráčů, protože Tyros5 má hudební znalosti profesionálního aranžéra. Pokud zahrajete 2 tóny v režimu Brass Quartet Ensemble Voice, pak Tyros5 nechá zaznít trumpety na horním tónu a trombóny na spodním tónu. Výsledkem je úžasně realistický zvuk. 

Zvuky v režimu Ensemble umožňují nastavit a přizpůsobit parametry, jako je například jemné rozdíly v načasování nástupů jednotlivých nástrojů, které je slyšet ve skutečných souborech. Díky tomu si můžete velice snadno vychutnat instrumentální kvartet, který zní tak realisticky, jako by hrála skupina skutečných hudebníků.

Vítejte ve světě varhan

Tyros5 nabízí varhanní zvuky v kategoriích Vintage, Home, Euro, Concert a Theatre, všechny skvěle reprodukující nádherné vzorky, které umožní Tyrosu5 zazářit v každé situaci, se kterou se varhaník může setkat. S možnostmi jako jsou kompletní sada realistických ovladačů ve varhanním stylu, nastavitelné efekty a intuitivní ovládání, které vám umožní nastavovat parametry zvuku přímo v reálném čase během hry, dokáže režim Organ World určitě splnit požadavky i těch nejnáročnějších umělců.

       

Dodejte rytmus vašim vystoupením s Audio styly

 

Doprovodné styly byly v Tyrosu5 obohaceny o 40 zcela nových Audio stylů poskytujících přirozenost, atmosféru a teplo bicích a perkusních partů a nabízejících tak skvělý expresivní potenciál. Audio styly těží také z Yamaha technologie Time Stretch, která umožňuje u audia měnit tempo bez změny výšky tónu, takže vše zůstává perfektně synchronizováno.

Pokročilé DSP pro autentické efekty, které vám nabídnou “ten správný” zvuk

Nejen, že má Tyros5 nové a vysoce kvalitní typy efetů, včetně efektů Real Distortion a Real Reverb, ale nabízí také krásný design ovládacích panelů na displeji s vysoce intuitivním ovládáním – stejně jako u skutečných efektových zařízení. Obsahuje také VCM (Virtual Circuit Modeling) efekty, které využívají stejnou technologii, jako u profesionálního zpracování signálu na špičkových mixážních pultech Yamaha.

Real Reverb

Jde o vylepšenou verzi efektu reverb, který byl v předchozích modelech řady Tyros. Nové algoritmy berou v potaz větší počet faktorů a produkují tak hladší a přirozenější dozvuk.

 

Real Distortion

Efekty kategorie Real Distortion jsou založeny na digitálních modelech klasických kytarových zesilovačů z 60. a 70. let 20. století. Jsou zde také digitální modely legendárních analogových efektových pedálů. Výsledkem je přesná reprodukce frekvencí a dynamika reálného zkreslení kytarových zvuků. S novým intuitivním grafickým rozhraním máte pocit, že ovládáte originální zesilovač nebo kytarové kombo!

     

VCM (Virtual Circuit Modeling)

I když digitální řešení nyní stále převládá v hudebních produkčních studiích a při vystoupeních, pořád se ještě používají také starší analogová zařízení k dosažení teplého zvuku, které digitální efekty obvykle nedokáží nabídnout. Technologie VCM poskytuje přesnou reprodukci klasického zvuku těchto analogových efektových jednotek.

 

     

Všestranné vysoce výkonné audio možnosti poskytující celkovou kontrolu nad vaším zvukem.

Tyros5 dokáže přehrávat a nahrávat audio soubory (včetně hry s využitím Audio stylů) a také nabízí řadu možností práce s audio daty, jako je vytváření karaoke verze (s potlačením hlavního vokálu), transpozice nebo změna tempa.

Audio Link Multi Pad

Funkce přiřazení audia k Multi Padu (Audio Link Multi Pad) umožňuje načíst vlastní audio soubory (zvukové efekty, vokální fráze apod.) a přiřadit je k jednotlivým padům pro jejich pohodlné spouštění kdykoli během hry.

Potlačení vokálu (Vocal cancel)

Výkonná funkce potlačení vokálu (Vocal Cancel) dokáže v audio souboru efektivně potlačit (někdy dokonce zcela zrušit) hlavní zpěv nebo sóla, díky tomu, že jsou tyto party nahrávány většinou na střed ve stereobázi. Díky tomu si můžete zazpívat v karaoke stylu s instrumentálním doprovodem.

Funkce Time stretch a Pitch shift

Ne všichni lidé mají stejný hlasový rozsah. Tyros5 umožňuje přetransponovat vaši oblíbenou píseň (audio soubor) do tóniny podle vašeho výběru díky úžasné funkci Pitch Shift měnící výšku tónu audia bez změny tempa. Pokud naopak potřebujete změnit tempo audia, pak můžete použít funkci Time stretch, která dokáže zpomalit nebo zrychlit audio bez změny výšky tónu.

Řízení doprovodu pravou rukou

S Tyrosem5 můžete využít až tří dělicích bodů na klaviatuře, což nabízí flexibilitu, jako například nastavení jiného zvuku pro každou zónu. Doprovodné styly v Tyrosu5 lze nyní ovládat pomocí akordů zadávaných v pravé části klaviatury, díky čemuž máte možnost hrát basový part manuálně levou rukou.

Cross fader

Cross fader vám umožní nastavit vyvážení hlasitosti mezi MIDI skladbou a přehrávaným audio souborem. Posunutí faderu směrem doleva zvyšuje hlasitost přehrávané MIDI skladby, zatímco posunutí faderu doprava zvyšuje hlasitost přehrávaného audio souboru.

Zámek ovládacího panelu

Zámek ovládacího panelu slouží k zabránění změn různých nastavení, pokud nejste právě u nástroje – skvělá funkce pro živě vystupující hudebníky.

4 Sub výstupy

Tyros5 je vybaven čtveřicí linkových Sub výstupů, které vám umožní přizpůsobit připojitelnost a zvuk libovolné situaci, kdy můžete například posílat vybrané party do aktivního odposlechu nebo nastavit zvuk pro domácí PA systém.

Nový design

Tyros5 přichází v kovově stříbrném těle (titanová barva povrchu), což vypadá jako by byl vytesán z kovu a poskytuje tak tomuto nástroji exkluzivní design. Pozornost jsme také věnovali ovládacím tlačítkům a pozici dalších ovládacích prvků, takže pro ty, kteří jsou zvyklí na ovládání Tyrosu, mohou začít hrát na nový model okamžitě a bez nutnosti dlouhého studování uživatelských manuálů.

Počet kláves:
61
Typ klávesnice:
Dynamická
Rozměr klapek:
Standard
Počet zvukových rejstříků:
1279
Počet rytmů:
539
General MIDI:
Ano
USB/MIDI:
USB + MIDI
Nahrávání do paměti:
Ano
Nahrávání do paměti / počet stop:
16
Výukové funkce:
Ano
Paměťové karty:
slot pro USB Flash/externí Pevný disk
Připojení mikrofonu:
Ano
Registrační paměť:
Ano
Polyfonie:
128
Editace zvuků:
Ano
Hudební databáze:
Ano
Score:
Ano
Lyric:
Ano
Vokální harmonizér:
Ano
Modulační kolečka:
Pitch Bend i Modulační kolečko
Video výstup:
Ano
Split:
Ano
Dual:
ano
Související zboží naleznete v těchto kategoriích: Stojany na klávesy , Měkká pouzdra , Noty na keyboard


Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :