Nákupní košík
0
 

YAMAHA YCL 450 M - klarinet

 
YAMAHA YCL 450 M
 
 
(s DPH)

28 490 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Duet+ Bb klarinet pro pokročilé hráče, ladění: Bb, soudek 65 mm, Grenadilla s vložkou z ABS plastu (horní díl) tělo, postříbřené klapky, postříbřená ligatura a kryt hubičky.

Funkce Duet+

Yamaha klarinety dosáhly zvukové kvality a skvělé intonace dramatickým vylepšením přesnosti a stálosti. A také tím, že se vyrovnaly s různými problémy s kvalitou způsobenými vlastním dřeven nástroje. Duet+ modely je vyráběny inovativní technologií, která vytváří ochrannou vrstvu pro vzduchový sloupec. Kombinace vzácného dřeva a nejnovějšího plastu není jen "Duet” tradice a technologie – je to také “Plus” neboli výhoda.

Horní díl těla je vyvrtán o trochu více okolo otvoru a tónových otvorů. Termoplast ABS je injektován do dutiny a okamžitě vytváří vnitřní povrch klarinetu. Je navržen tak, aby zachovala co největší tradici klarinetů, jak je to jen možné, zatímco jeho přirozený vzhled lze jen stěží odlišit od běžných dřevěných modelů.

 

Postříbřené klapky
Postříbřené klapky ze slitiny niklu a stříbra dávají měkčí, teplejší zvuk.
Nová nastavitelná palcová opěrka a kroužek na řemen

Nová nastavitelná palcová opěrka si poradí s různými velikostmi rukou a pomáhá hráči zdokonalovat techniku hry. Navíc, kroužek pro řemen umožňuje, aby byl nástroj držen naprosto lehce. Pevnější kroužky a stříbrem pájené kroužky dodávají tomuto novému nástroji vynikající trvanlivost.

Šrouby
YCL 450M je vybaven stejnými kuželovými šrouby jako model YCL 650, což usnadňuje jejich úpravy.
Second register vent tube

Ventilační trubice druhého rejstříku
Nový design ventilační trubice zlepšuje intonaci v druhém rejstříku. Tak, kde YCL 450 potřebuje dostatečný tlak vzduchu pro dobrou odezvu, YCL 450M nabízí skvělou odezvu i s nízkým tlakem vzduchu, což usnadňuje hru především dětem.

Specifikace
Klapky: Typ 17 Klapek, 6 kroužky
Soudek: 65mm
Palcová opěrka: Nastavitelná s kroužkem na řemen
Tónové otvory: Systém Boehm
Tónové otvory: Typ rovné se zkosením
Materiál
Tělo: Grenadilla s vložkou z ABS plastu
Klapky: Postříbřená slitina niklu a stříbra (alpaka)
Ladění: Bb
Dodané příslušenství: Hubička CL4C
Dodané příslušenství: Pouzdro CLC-18


Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :