Nákupní košík
0
 

Yamaha YFL 577 - příčná flétna

 
Yamaha YFL 577
 
 
Yamaha YFL 577
 
Yamaha YFL 577
 
(s DPH)

82 489 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 4 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 6 990 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce YAMAHA


Příčná flétna z profesionální série Yamaha fléten se stříbrnou hlavicí, tělem a mechanikou z alpaky. Má otevřené klapky, odsazenou G klapkou a E mechanikou. Nabízí bohatou, skvělou tonalitu v širokém dynamickém rozsahu.

 

Flétny série 500 kombinují jak alpaky s měkkým zabarvením mincovního stříbra. Jsou dodávány s hlavicí typu Am. Klapky mají klasická zašpičatělá ramínka, což odráží nejvyšší zručnost výroby a dodává jim eleganci.

 

Hlavice Typ Am

  

Hlavice typu Am jsou založeny na hlavicích dodávaných u ručně vyráběných fléten. Nabízejí vřelý a výrazný dynamický rozsah. Hlavice typu Am navíc nabízí snadnější odezvu a excelentní vyvážení v celém rozsahu nástroje, jemně tužší odezvu a široký dynamický rozsah.

Podlepky Straubinger Phoenix™ (YFL 700/600)

  

Podlepky Straubinger Phoenix™ nabízejí stejný koncept, jako podlepky Straubinger™ na našich ručně vyráběných flétnách a jsou vhodnější pro série 700/600. Podlepky mají měkčí dotek, ale také výjimečnou odezvu, široký dynamický rozsah a jsou tolerantní ke změnám prostředí.

Zvětšená síla stěny nástroje (YFL-700/600)

Síla stěny nástroje byla zvýšena z 0,38mm na 0,43mm, což zlepšilo vyvážení při použití nové hlavice typu A a podlepek Straubinger Phoenix™.

Žíhání

Speciální proces žíhání nabízí čistější přenos vibrací mezi hráčem a nástrojem, tím je dosaženo bohatších resonancí a vynikající odezvy.

Design klapek

  

Klapky jsou ručně připevňovány a precizně vyváženy. Jejich design byl tvarově i ergonomicky vyladěn, aby vám flétna přesně padla do ruky. Hra je tak přirozenější a snadnější.

Zašpičatělá ramínka klapek

  

A#, F# a další klapky mají zašpičatělá ramínka. Je to designový prvek přejatý z ručně vyráběných fléten a odpovídá tradičnímu evropskému stylu.

Pouzdra

  

Pouzdro je kompaktní pro snadné cestování a zároveň odolné, aby flétnu ochránilo. Součástí je i lehká taška na jeho přenášení. Flétny YFL 517, 577 a 587 jsou dodávány s pouzdrem FLC-200C (modely s H nožkou mají pouzdra FLC-48II). Flétny řady 600 a 700 jsou dodávány s pouzdrem FLC-654 (modely s H nožkou mají pouzdra FLC-684). Tašky na pouzdra jsou FLB-65II (modely s H nožkou mají tašky FLB-68II).

 

Kombinace použitých materiálů u fléten řad 500, 600 a 700.

 

Všechny modely jsou postříbřené.

 

Tónové otvory

  

Stěny otvorů jsou vytažené z nástroje a zatočené, to dodá nástroji široký, lehký zvuk.


Typy klapek

   
Uzavřené Otevřené (French)

Uzavřené (neboli Plateau) klapky jsou snadněji použitelné, vždy zcela uzavřou tónový otvor při jejich stisknutí. To je vhodné zejména pro začátečníky nebo hráče, kteří nehrají vždy přesně na střed klapky.

Většina pokročilých hráčů dává přednost otevřeným klapkám, které umožňují více kontrolovat tón nástroje.

Systémy klapek

   
V řadě (In-line) Odsazené G (Offset G)

Většina hráčů preferuje odsazenou klapku G (Offset G), kvůli snadnější hře. Většina učitelů doporučuje začínajícím žákům flétny s touto mechanikou, a stále více a více pokročilých hráčů dává také přednost této přirozenější konfiguraci mechaniky. Nicméně, je stále poměrně dost hráčů preferujících tradiční řazení In-line, kde jsou všechny tónové otvory v jedné řadě.

Rozdělená E mechanika

  

Tato klapka nabízí větší stabilitu a přesnější intonaci při hře vysokého E.

Spodní díly

    

H spodní díl (B Footjoint) C spodní díl (C Footjoint) 

H spodní díl je vybaven jednou klapkou navíc, která umožňuje hráči zahrát nižší tóny a také snadněji zahrát tón c4. Navíc má také vliv na celkový zvuk nástroje, flétny s H nožkou mají temnější a silnější zvuk s dobrou projekcí, zatímco flétny s C spodním dílem mají pružnější, teplejší tón.


Odkaz na stránky výrobce YAMAHA.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce YAMAHANěco o výrobci:
Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů
a průmyslových robotů.


Výrobky firmy Yamaha jsou nyní určeny od začátečníků, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé i vrcholné profesionální kategorie, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít.

Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina no-name výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají.Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem - začínajícím, pokročilým i profesionálům a jen spokojení zákazníci se vracejí.


Yamaha nyní vlastní 44 dceřiných společností a zastoupení na zahraničních trzích, spolu s mnoha spřízněnými společnostmi v Japonsku.

Kromě toho Yamaha vlastní a provozuje unikátní střediska po celém Japonsku, aby zlepšila volnočasové a kulturní aktivity svých zákazníků. Yamaha také nabízí možnost studia hudby, možnosti pro prezentaci svých vlastních skladeb a podporuje mnoho hudebních aktivit.

V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.

Snahou Yamahy je vytvářet produkty a služby, které uspokojí rozdílné potřeby a touhy lidí po celém světě. Výrobky a služby Yamaha jsou uznávány po celém světě pro svou skvělou akustickou kvalitu, konstrukci, technologie, řemeslné zpracování a služby orientované na zákazníka.

Tyto produkty a služby pod značkou Yamaha jsou vysoce ceněné velkým množstvím odborníků, institucí, podnikatelů v průmyslu a zákazníků a koncových spotřebitelů.

Naše firemní filozofie je zakotvena v našem zákaznicky orientovaném řízení a provozu; v poskytování produktů a služeb vynikající kvality; v pokračujícím úsilí v rozšíření našich stávajících trhů a nalézání nových trhů; v posílení výzkumu a vývoje v oblasti dlouhodobého plánování; v závazku péče o koncové uživatele prostřednictvím ještě lepších poprodejních služeb; v pokračování globalizace podnikání společnosti Yamaha; v podpoře pozitivního růstu prostřednictvím diverzifikace.

Elementární podnikové cíle společnosti se odráží ve všem, co Yamaha dělá, což má přispět k obohacení kvality života lidí po celém světě.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 95 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :